آریا بانو

آخرين مطالب

فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397 گوناگون

فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397

  بزرگنمايي:

آریا بانو - فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه شانزدهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...


فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397
سرویس سرگرمی - با فال روزانه شانزدهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.
فروردین
امروز حال خوب و عجیبی دارید؛ نمی‌توانید سرجای خود بند شوید و مدام به اینور و آنور می‌روید؛ خبر خوشی به شما رسیده و این باعث شده که نتوانید سر جای خود بند شوید. اما مراقب باشید؛ زیرا از این پس هر تصمیمی که بگیرید در زندگی شما بسیار تاثیر گذار است. اکنون باید گذشته را فراموش کرده و تمام تمرکز خود را بر آینده جمع کنید.
از طرف دیگر امروز بعد عاطفی زندگی شما وضعیت خوبی ندارد و اگر در کنار شریک زندگی خود باشید در هر مسئله‌ای با او اختلاف نظر خواهید داشت؛ پس امروز را با حال خود خوش باشید.
اردیبهشت
امروز شما نقش یک رهبر پیشرو را ایفا خواهید کرد؛ افراد زیاد پیش شما می‌آیند و شما با اطلاعات خود باید آن‌ها را بخوبی راهنمایی کنید؛ اما مراقب باشید که به شخص دیگری تبدیل نشوید، شما باید شخصیت همیشگی خود را حفظ کنید. اطلاعاتی را که در اختیار دارید بطور دقیق در اختیار دیگران قرار دهید و مطمئن باشید که اطلاعات خوبی نیز از طرف آنان به شما داده خواهد شد. امروز عصر زیبایی در انتظار شما است؛ بنابراین با دوست یا همسر خود قرار ملاقاتی در محل آرامی داشته باشید. اگر برای اولین بار است که می‌خواهید فرد خاصی را ببینید اکنون فرصت خوبی است. نتیجه‌ی این دیدار شما را شگفت زده خواهد کرد.
خرداد
امروز احساس می‌کنید که اعتماد به نفستان بیشتر از هر روز دیگری است و دوست دارید کار متفاوتی انجام دهید؛ اما عده‌ای از اطرافیانتان می‌خواهند مانع پیشرفت شما باشند، به آن‌ها توجه نکنید و روز خود را بخوبی پیش ببرید. اگر به خود و توانایی‌هایتان اعتماد داشته باشید، به تنهایی نیز می‌توانید ایده‌های خود را عملی کنید. شخصی نظر شما را بخود جلب کرده است؛ اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید رو در رو با او صحبت کنید، به او پیام دهید؛ مطمئنا او از طرح این نظر خوشحال خواهد شد.
تیر
امروز درهای ذهن شما بخوبی باز است و به همین دلیل می‌توانید بخوبی در مورد مسائل پیچیده فکر کنید و به ایده‌های خوبی برسید. با وجود آنکه اطلاعات خوبی در مورد یه موضوع کاری به دستتان رسیده ولی بهتر است آن‌ها در جایی ثبت و بایگانی کنید تا بتوانید بموقع از آن‌ها به درستی استفاده کنید؛ در غیر اینصورت شما در آینده‌ای نزدیک در طرز استفاده از آن‌ها گیج خواهید شد. از شروع کردن نترسید. بهترین دیدگاه در شروع کارهای بزرگ این است که آرامش ذهنی خود را حفظ کنید و قدم به قدم به جلو حرکت کنید. کارهای امروز را به فردا موکول نکنید و از برنامه‌ریزی خود پیروی کنید.
مرداد
امروز در بحث‌های گروهی که در پیش دارید سعی کنید که در میان صحبت‌های دیگران نپرید. همکارانتان در خصوص چیزهایی صحبت می‌کنند که بهتر است درگیر آن‌ها نشوید. به کارهای عقب افتاده خود برسید و سرتان به کار خودتان باشد. شما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته‌اید و باید مراقب باشید که به راحتی شرایطی که در آن هستید را بد نکنید. سعی کنید آرامش زندگی خود را به بهترین شکل حفظ کنید؛ چرا که در آینده‌ای نزدیک به آن نیاز خاصی خواهید داشت.
شهریور
به تازگی دوران خوب و طلایی زندگی شما آغاز شده است و امروز آن را بیشتر از هر روز دیگری حس می‌کنید. بالاخره خبرهای خوبی که مدت زیادی منتظرش بودید به شما رسیده و حال باید با این خبرها یکی از مهمترین تصمیمات زندگی خود را بگیرید. سعی کنید از حاشیه‌هایی که دیگران در اطراف شما ایجاد می‌کنند دور بمانید؛ اکنون آرامش و تصمیم گیری‌های مهم برای شما اهمیت زیادی دارد. در رابطه عاطفی شما تغییراتی رخ داده است که منطبق شدن با آن سخت بنطر می‌رسد ولی در نهایت می‌توانید خود را با آن وفق دهید و از نتایج آن لذت ببرید. در آینده‌ای نزدیک به یک مهمانی خاص دعوت خواهید شد که نتایج آن برای شما خوش یمن خواهد بود.
مهر
امروز سعی کنید از روزمرگی‌ زندگی کمی بیشتر به دور باشید و قدری به هیجان‌های خود بپردازید. اگر می‌توانید به یک سفر کوتاه بروید و یا با دوستان خود برای انجام کاری هیجان انگیز قرار بگذارید. انجام مداوم کارهای روزانه و پرداختن به عادت‌ها باعث شده تا روحیه شما خسته شود؛ در چنین شرایطی گذراندن وقت با دوستان صمیمی بهترین کار برای شماست. اگر در این شرایط، شریک زندگی یا دوست شما وقت کافی برای شما نداشت از او دلگیر نشوید. بزودی همه چیز به حالت خوب خود باز خواهد گشت و زندگی رنگ خوبش را به شما نشان خواهد داد.
آبان
امروز حس نگرانی شما را آزرده کرده است؛ لازم است که در این خصوص با دوست صمیمی خود کمی صحبت کنید. حرف زدن با یک دوست صمیمی حال شما را بهتر می‌کند. به خودتان بیش از دیگران اهمیت دهید و برای حل مشکلات از منطق خود کمک بگیرید. گاه احساسات برای حل مشکلات کارساز نیستند. خاطره‌ای از گذشته نه چندان دور ذهن شما را درگیر خود کرده است. برای رهایی از این خاطره هیچکس نمی‌تواند به شما کمک کند، بجز خودتان. پس برای حل این مشکل دست بکار شوید و فرشته‌ی نجات خود باشید.
آذر
در روزهای نزدیک موفقیت‌های خوبی بدست خواهید آورد. اما در نظر داشته باشید که قبل از انجام کارهای بزرگ بهتر است با دوستان خود مشورت کنید؛ حتی نظرهای به ظاهر کم اهمیت دیگران نیز می‌تواند در پیشرفت شما موثر و چشم گیر باشند. پس از تکروی پرهیز کنید. امروز رابطه شما با شریک زندگی‌تان بهتر از چند روز گذشته است. پس از این فرصت استفاده کنید و از کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید. خبر خوشی برای شما در راه است.
دی
امروز توانایی شما در مدیریت کارهای گوناگون بالاست، بنابراین می‌توانید چندین کار را به عهده بگیرید و هر چه کارهای متنوع‌تری را قبول کنید، موفقیت شما بیشتر خواهد شد. به نظر می‌رسد کارهایی که بر عهده شماست، همانند تکه‌های پازلی هستند که باید با تمرکز کافی آن‌ها را در کنار هم قرار دهید. در انجام این کار عجله نکنید؛ چرا که داشتن تمرکز کلید موفقیت شماست. اگر در زندگی زناشویی خود با شریک زندگی‌تان مشکلی دارید بهتر است که برای حل آن در اولین فرصت اقدام کنید؛ با پشت گوش انداختن هیچ مشکلی حل نمی‌شود، بلکه اثر آن بر زندگی شما سنگین‌تر خواهد شد. بنابراین برای حل مشکل پیش آمده در رابطه‌تان، تمام تلاش خود را بکار بگیرید.
بهمن
امروز در کانون توجه دیگران قرار گرفته‌اید، اما باید مراقب باشید که دچار خودپسندی نشوید. گاهی لازم است که از بالا به دیگران نگاه کنید، اما همبشه به یاد داشته باشید که انسان‌ها با هم برابرند. سعی کنید در فضای کار خود از توانایی‌هایتان به شکل بهتری استفاده کنید. ممکن است دیگران انگیزه‌ای در شما ایجاد نکنند و حتی گاهی مانع پیشرفت شما باشند ولی این خود شما هستید که می‌توانید در خود انگیزه‌های عالی ایجاد کنید. از تغییرات کوچک شروع کنید؛ همیشه کارهای بزرگ با قدم‌های کوچک آغاز می‌شوند. بزودی گره مهمی در زندگی شما باز خواهد شد و طعم شیرینی را حس خواهید کرد.
اسفند
امروز دوست دارید تمام وقت خود را با دوستاناتان سپری کنید؛ نگران این موضوع نباشید چرا که آن‌ها نیز از گذراندن وقت در کنار شما خوشال هستند. امروز در محل کار خود متوجه موضوعی می‌شوید که شما را متعجب خواهد کرد. ولی زیاد به آن فکر نکنید، چرا که ممکن است کار شما را تحت تاثیر قرار دهد. آنچه که اهمیت دارد آرامش و موفقیت شماست.
حمید قارایی

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

کاربردهای جالب عروس دریایی (+تصاویر)

گران قیمت ترین بازار مسکن جهان (+تصاویر)

سالمندان و روزه داری

چه کنیم زندگی مشترکمان تکراری نشود؟

عوارض مصرف کافئین در دوران بارداری

چگونه خطوط کف دست را بخوانیم (خطوط ریز کف دست)

سفر به دور دنیا در 70 سالگی

گران‌ترین شکلات‌های جهان (+تصاویر)

گنجینه ای از صدف ها در دستان هنرمند آمریکایی (+تصاویر)

عکس های شگفت انگیز با پودرهای رنگی (+تصاویر)

ورود ممنوع‌ حتی زیر یک سقف!

گاو بازی در امارات (+تصاویر)

مرگ پیرترین مرد روی زمین

عبور اسب از آتش برای در امان ماندن از بلایا (+تصاویر)

جوانان بریتانیایی ترجیح می‌دهند که پس از مرگ جسدشان تبدیل به خاکستر شود و در گذر زمان به الماس تغییر شکل دهند.

خلاقیت جالب یک عکاس در طراحی عکس حیوانات

چشم انداز لندن در شب/ تصاویر

طالع بینی هفتگی عشق (بیست و نهم دی تا ششم بهمن)

دایره یخی روی رودخانه ای در آمریکا/ تصاویر

دریاچه بایکال روسیه/ تصاویر

دیده شدن بزرگ‌ترین کوسه سفید جهان در هاوایی/ عکس

حفاظت سربازان کره شمالی از اتاق آبی در عکس روز نشنال جئوگرافیک

اصلاح صورت مشتریان آویزان از سقف!/ تصاویر

خطرناک ترین موزه دنیا کجاست؟/ تصاویر

کتابخانه کوچک درختی/ عکس

داستانی دراماتیک که " Siri " قهرمان آن است.(+تصاویر)

فصل صید سالمون در اسکاتلند‎ (+تصاویر)

آشنایی رومئو، تنهاترین قورباغه جهان با ژولیت / عکس

با اولین حرفی که در تصویر می بینید شخصیت تان را بشناسید

تعیین جنسیت فرزند با تغذیه مادر ارتباطی دارد؟

ماجرای روز خواستگاری

6قدم تا حل اختلافات نامزدی

چگونه خطوط کف دست را بخوانیم (سلامت، ازدواج، شهرت، پول، سفر)

ترسناک‌ترین پاکت‌های سیگار در دنیا(+تصاویر)

جوان‌ترین میلیاردرهای جهان را بشناسید (+تصاویر)

دوستی با مارمولک در عکس روز نشنال جئوگرافیک/عکس

تفریحاتی که می توانید بابت آن ها پول بگیرید

تعطیلات لوکس خرس عروسکی گمشده در هاوایی

اختراعات عجیب ادیسون که تا به حال به گوش‌تان نخورده است (+تصاویر)

آزمایش آنلاین شیر جنگل

عکس یک تخم مرغ پرلایک ترین عکس اینستاگرام شد!

کار جالب رستوران‌دار کابلی برای جلوگیری از اسراف /عکس

عصبانی ترین گربه دنیا

علاقه عجیب مرد ترکیه ای به عقرب (+تصاویر)

اعداد شانس متولدین هر ماه چیست؟

رسم و رسومات جشن عروسی در فرهنگ های مختلف

رکورد خرید گران‌ترین ماهی شکسته شد! (+تصاویر)

عکس روز اینستاگرام، مانگروهای استرالیا

انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم

نکات کلیدی درباره نحوه صدا زدن همسر