آریا بانو

آخرين مطالب

فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397 گوناگون

فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397

  بزرگنمايي:

آریا بانو - فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه شانزدهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...


فال روزانه چهارشنبه 16 آبان 1397
سرویس سرگرمی - با فال روزانه شانزدهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.
فروردین
امروز حال خوب و عجیبی دارید؛ نمی‌توانید سرجای خود بند شوید و مدام به اینور و آنور می‌روید؛ خبر خوشی به شما رسیده و این باعث شده که نتوانید سر جای خود بند شوید. اما مراقب باشید؛ زیرا از این پس هر تصمیمی که بگیرید در زندگی شما بسیار تاثیر گذار است. اکنون باید گذشته را فراموش کرده و تمام تمرکز خود را بر آینده جمع کنید.
از طرف دیگر امروز بعد عاطفی زندگی شما وضعیت خوبی ندارد و اگر در کنار شریک زندگی خود باشید در هر مسئله‌ای با او اختلاف نظر خواهید داشت؛ پس امروز را با حال خود خوش باشید.
اردیبهشت
امروز شما نقش یک رهبر پیشرو را ایفا خواهید کرد؛ افراد زیاد پیش شما می‌آیند و شما با اطلاعات خود باید آن‌ها را بخوبی راهنمایی کنید؛ اما مراقب باشید که به شخص دیگری تبدیل نشوید، شما باید شخصیت همیشگی خود را حفظ کنید. اطلاعاتی را که در اختیار دارید بطور دقیق در اختیار دیگران قرار دهید و مطمئن باشید که اطلاعات خوبی نیز از طرف آنان به شما داده خواهد شد. امروز عصر زیبایی در انتظار شما است؛ بنابراین با دوست یا همسر خود قرار ملاقاتی در محل آرامی داشته باشید. اگر برای اولین بار است که می‌خواهید فرد خاصی را ببینید اکنون فرصت خوبی است. نتیجه‌ی این دیدار شما را شگفت زده خواهد کرد.
خرداد
امروز احساس می‌کنید که اعتماد به نفستان بیشتر از هر روز دیگری است و دوست دارید کار متفاوتی انجام دهید؛ اما عده‌ای از اطرافیانتان می‌خواهند مانع پیشرفت شما باشند، به آن‌ها توجه نکنید و روز خود را بخوبی پیش ببرید. اگر به خود و توانایی‌هایتان اعتماد داشته باشید، به تنهایی نیز می‌توانید ایده‌های خود را عملی کنید. شخصی نظر شما را بخود جلب کرده است؛ اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید رو در رو با او صحبت کنید، به او پیام دهید؛ مطمئنا او از طرح این نظر خوشحال خواهد شد.
تیر
امروز درهای ذهن شما بخوبی باز است و به همین دلیل می‌توانید بخوبی در مورد مسائل پیچیده فکر کنید و به ایده‌های خوبی برسید. با وجود آنکه اطلاعات خوبی در مورد یه موضوع کاری به دستتان رسیده ولی بهتر است آن‌ها در جایی ثبت و بایگانی کنید تا بتوانید بموقع از آن‌ها به درستی استفاده کنید؛ در غیر اینصورت شما در آینده‌ای نزدیک در طرز استفاده از آن‌ها گیج خواهید شد. از شروع کردن نترسید. بهترین دیدگاه در شروع کارهای بزرگ این است که آرامش ذهنی خود را حفظ کنید و قدم به قدم به جلو حرکت کنید. کارهای امروز را به فردا موکول نکنید و از برنامه‌ریزی خود پیروی کنید.
مرداد
امروز در بحث‌های گروهی که در پیش دارید سعی کنید که در میان صحبت‌های دیگران نپرید. همکارانتان در خصوص چیزهایی صحبت می‌کنند که بهتر است درگیر آن‌ها نشوید. به کارهای عقب افتاده خود برسید و سرتان به کار خودتان باشد. شما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته‌اید و باید مراقب باشید که به راحتی شرایطی که در آن هستید را بد نکنید. سعی کنید آرامش زندگی خود را به بهترین شکل حفظ کنید؛ چرا که در آینده‌ای نزدیک به آن نیاز خاصی خواهید داشت.
شهریور
به تازگی دوران خوب و طلایی زندگی شما آغاز شده است و امروز آن را بیشتر از هر روز دیگری حس می‌کنید. بالاخره خبرهای خوبی که مدت زیادی منتظرش بودید به شما رسیده و حال باید با این خبرها یکی از مهمترین تصمیمات زندگی خود را بگیرید. سعی کنید از حاشیه‌هایی که دیگران در اطراف شما ایجاد می‌کنند دور بمانید؛ اکنون آرامش و تصمیم گیری‌های مهم برای شما اهمیت زیادی دارد. در رابطه عاطفی شما تغییراتی رخ داده است که منطبق شدن با آن سخت بنطر می‌رسد ولی در نهایت می‌توانید خود را با آن وفق دهید و از نتایج آن لذت ببرید. در آینده‌ای نزدیک به یک مهمانی خاص دعوت خواهید شد که نتایج آن برای شما خوش یمن خواهد بود.
مهر
امروز سعی کنید از روزمرگی‌ زندگی کمی بیشتر به دور باشید و قدری به هیجان‌های خود بپردازید. اگر می‌توانید به یک سفر کوتاه بروید و یا با دوستان خود برای انجام کاری هیجان انگیز قرار بگذارید. انجام مداوم کارهای روزانه و پرداختن به عادت‌ها باعث شده تا روحیه شما خسته شود؛ در چنین شرایطی گذراندن وقت با دوستان صمیمی بهترین کار برای شماست. اگر در این شرایط، شریک زندگی یا دوست شما وقت کافی برای شما نداشت از او دلگیر نشوید. بزودی همه چیز به حالت خوب خود باز خواهد گشت و زندگی رنگ خوبش را به شما نشان خواهد داد.
آبان
امروز حس نگرانی شما را آزرده کرده است؛ لازم است که در این خصوص با دوست صمیمی خود کمی صحبت کنید. حرف زدن با یک دوست صمیمی حال شما را بهتر می‌کند. به خودتان بیش از دیگران اهمیت دهید و برای حل مشکلات از منطق خود کمک بگیرید. گاه احساسات برای حل مشکلات کارساز نیستند. خاطره‌ای از گذشته نه چندان دور ذهن شما را درگیر خود کرده است. برای رهایی از این خاطره هیچکس نمی‌تواند به شما کمک کند، بجز خودتان. پس برای حل این مشکل دست بکار شوید و فرشته‌ی نجات خود باشید.
آذر
در روزهای نزدیک موفقیت‌های خوبی بدست خواهید آورد. اما در نظر داشته باشید که قبل از انجام کارهای بزرگ بهتر است با دوستان خود مشورت کنید؛ حتی نظرهای به ظاهر کم اهمیت دیگران نیز می‌تواند در پیشرفت شما موثر و چشم گیر باشند. پس از تکروی پرهیز کنید. امروز رابطه شما با شریک زندگی‌تان بهتر از چند روز گذشته است. پس از این فرصت استفاده کنید و از کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید. خبر خوشی برای شما در راه است.
دی
امروز توانایی شما در مدیریت کارهای گوناگون بالاست، بنابراین می‌توانید چندین کار را به عهده بگیرید و هر چه کارهای متنوع‌تری را قبول کنید، موفقیت شما بیشتر خواهد شد. به نظر می‌رسد کارهایی که بر عهده شماست، همانند تکه‌های پازلی هستند که باید با تمرکز کافی آن‌ها را در کنار هم قرار دهید. در انجام این کار عجله نکنید؛ چرا که داشتن تمرکز کلید موفقیت شماست. اگر در زندگی زناشویی خود با شریک زندگی‌تان مشکلی دارید بهتر است که برای حل آن در اولین فرصت اقدام کنید؛ با پشت گوش انداختن هیچ مشکلی حل نمی‌شود، بلکه اثر آن بر زندگی شما سنگین‌تر خواهد شد. بنابراین برای حل مشکل پیش آمده در رابطه‌تان، تمام تلاش خود را بکار بگیرید.
بهمن
امروز در کانون توجه دیگران قرار گرفته‌اید، اما باید مراقب باشید که دچار خودپسندی نشوید. گاهی لازم است که از بالا به دیگران نگاه کنید، اما همبشه به یاد داشته باشید که انسان‌ها با هم برابرند. سعی کنید در فضای کار خود از توانایی‌هایتان به شکل بهتری استفاده کنید. ممکن است دیگران انگیزه‌ای در شما ایجاد نکنند و حتی گاهی مانع پیشرفت شما باشند ولی این خود شما هستید که می‌توانید در خود انگیزه‌های عالی ایجاد کنید. از تغییرات کوچک شروع کنید؛ همیشه کارهای بزرگ با قدم‌های کوچک آغاز می‌شوند. بزودی گره مهمی در زندگی شما باز خواهد شد و طعم شیرینی را حس خواهید کرد.
اسفند
امروز دوست دارید تمام وقت خود را با دوستاناتان سپری کنید؛ نگران این موضوع نباشید چرا که آن‌ها نیز از گذراندن وقت در کنار شما خوشال هستند. امروز در محل کار خود متوجه موضوعی می‌شوید که شما را متعجب خواهد کرد. ولی زیاد به آن فکر نکنید، چرا که ممکن است کار شما را تحت تاثیر قرار دهد. آنچه که اهمیت دارد آرامش و موفقیت شماست.
حمید قارایی

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

آتشفشان خفته در دل سیستان و بلوچستان

بلعیده شدن سوسمار توسط یک مار

حکم هدیه‌ ارباب رجوع به کارمندان ادارات چیست؟

با طولانی ترین تونل های دنیا آشنا شوید

روستایی که در 4 فصل سال دیدن دارد

وقتی مرگ دست نگه می دارد!

قبل از سفر به باکو این ویدیو را ببینید

نجات کبوترها در باران سیل‌آسای حرم‌ مطهر رضوی

آشنایی با شاهکار معماری در حرم مطهر رضوی

سخن چین خائن است !

برای گشت و گذار بهاری در طبیعت خراسان رضوی کجا برویم؟

تصاویری زیبا از پرواز در غروب مالدیو

صوت/ تلاوت مجلسی سوره نصر با نوای کریم منصوری

شهرهای برتر دنیا برای عشاق کتاب

دانستنی‌های جالب از اقوام ایرانی و لباس‌های محلی

آشنایی با هنر نساجی ایرانی

پدر و همسرم از من راضی نبودند و وفات کردند چطور جبران کنم؟

آیین سنتی گلاب گیری، فرهنگی هزار ساله

نخستین قاتل‌سریالی قبرس معرفی شد!

با سرماخوردگی روحی مبارزه کنیم

بهترین زمان سفر به مشهد

شکار بچه مار توسط بچه تمساح

ویدیویی متفاوت از زیبایی های پایتخت سوئد

عاقبت خودنمایی احمقانه!

صوت/ چگونه آدم خوب‌ها خراب می‌شوند؟

ویژگی مدیران بزرگ را بشناسید

سونا در ارتفاع 2752 متری زمین

جاذبه‌های گردشگری شهر زیبای «وین» در اتریش

حکم دریافت هزینه بیشتر برای خرید کالا چیست؟

اشتباهات بسیار بد در محیط کار

طنز/ مجریان در‌سال ٩٨‏

وقتی یک ساده لوح میره دزدی!

برخورد وحشتناک اتوبوس با خودرو‌های پارک شده کنار خیابان

اینو باید میبردن آتش جنگل های کالیفرنیا رو خاموش کنه!

پدیده عجیب و خطرناک در ارتفاعات توچال تهران

طنز/ ظرفیت‌های مغفول مانده حمید ماهی صفت

زیبایی خیره کننده اورامانات کردستان را ببینید

مهارت‌های کلیدی برای پیشرفت در 10 سال آینده

خساست باورنکردنی میلیاردر انگلیسی!

بهترین ایرلاین‌ های جهان در سال 2019

چرا دعا گاهی مستجاب نمی‌شود؟

خلاقیت در طراحی آسانسور

غذا دادن به گیاهان گوشتخوار

شکار مار آناکوندا و تمساح توسط جگوار

گربه ای که برای جوجه اردک‌ها مادری می‌کنه!

جدیدترین مدل سلفی

ریسک عجیب ماهیگیر اسپانیایی برای صید

شهرک «یادآوری خاطرات» برای بیماران مبتلا به آلزایمر

گوناگون/ 8 قله مرتفع و آسان برای کوهنوردان تازه‌ کار!

به ناموس خلقت احترام بگذاریم!