آریا بانو

آخرين مطالب

جدایی‌های غیر منتظره و روابط پایدار سلبریتی‌ها زنان جهان

جدایی‌های غیر منتظره و روابط پایدار سلبریتی‌ها

  بزرگنمايي:

آریا بانو - میلیون‌ها نفر در کشورهای مختلف چشم‌شان به سبک زندگی سلبریتی مورد علاقه‌شان است و چهره محبوب خود را در شبکه‌‌های اجتماعی و رسانه‌ها دنبال می‌کنند تا ببیند سلبریتی دلخواهشان به چه کسی دل بسته یا اینکه از چه کسی دل بریده است.
انصافاً هم باید به طرفداران سلبریتی‌ها حق داد چرا که تجربه نشان داده است روابط این چهره‌‌های سرشناس در زمان‌هایی که فکر می‌کنیم تا ابد به طول می‌انجامد به طرفه العینی گسسته می‌شود و از طرف دیگر زمانی که فکر می‌کنیم سلبریتی‌ مورد علاقه‌مان رابطه‌اش را به زودی با معشوقه قطع می‌کند این سلبریتی‌ سال‌های سال به همان معشوقه دل می‌بنند و وفادار باقی می‌ماند.
با این حساب قصد داریم در ادامه نگاهی به جدایی‌های سلبریتی‌هایی داشته باشیم که حتی فکرش را نمی‌کردیم روزی فرا برسد که از هم جدا شوند، از طرف دیگر نیز به سلبریتی‌هایی اشاره می‌کنیم که فکر می‌کردیم در آینده‌ نزدیک از هم جدا شوند اما رابطه‌شان بیشتری از به طول انجامید و جدا نشدند.
24. برد پیت و آنجلینا جولی (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)
دلایل زیادی داشت که هواداران فکر کنند برد پیت و آنجلینا جولی تا ابد در کنار هم باقی بمانند. سرپرستی چندین فرزند یکی از این دلایل بود که آنجلینا جولی در صحبت‌هایش زیاد به این امر اشاره داشت. در این زمینه آنجلینا جولی مدتی پیش گفته بود فرزندان دلیل مهمی برای ادامه زندگی یک زوج به حساب می‌آیند اما اگر این زوج واقعاً به یکدیگر علاقه نداشته باشند بچه‌ها ضامنی برای ادامه زندگی این زوج نخواهند بود.
آنجلینا جولی و برد پیت نهایتاً در سال 2016 از یکدیگر جدا شدند و در زمینه این جدایی آنجلینا به رسانه‌ها گفت برد پیت پدر و همسر بسیار دوست‌داشتنی و دلربایی است اما وی اخلاق‌های مردانه‌ای دارد که هر کسی نمی‌تواند به راحتی با آن‌ها کنار بیاید و به همین دلیل این زوج موفق هالیوودی تصمیم به جدایی گرفتند.
23. کریس پرت و آنا فاریس (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

منتقدین هنر سینما جملگی بر این باور هستند که کریس پرت و آنا فاریس دو نفر از با استعدادترین هنرپیشه‌‌‌های هالیوود به حساب می‌آیند، کریس و آنا نیز از هر فرصتی برای تعریف کردن از یکدیگر استفاده کردند و مدتی پیش پرت جایی گفت آنا فاریس مادر نمونه‌ای است و پسرش را هدیه‌ای جانب این مادر فداکار می‌داند. کریس ادامه داد زندگی بدون پسرش معنایی ندارد.
این صحبت‌های عاشقانه و انگیزه‌بخش باعث شد تا طرفداران این سلبریتی‌ها فکر کنند کریس پرت تا ابد در کنار آنا فاریس باقی می‌ماند اما این سکه روی دیگری داشت و این زوج مشهور پس از 8 سال از هم جدا شدند تا جک، فرزند طلاق به حساب بیاید.
22. جان سینا و نیکی بلا (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

اگر از هواداران این زوج سلبریتی باشید به احتمال زیاد مراسم نامزدی جان سینا و نیکی بلا را به خاطر می‌آورید که در این مراسم، این زوج تا چه اندازه به یکدیگر اظهار عشق کردند. جان سینا یک روز پس از برگزاری مراسم نامزدی‌اش به رسانه‌‌ها گفت که روز نامزدی وی یکی از بهترین روزهای زندگی‌اش بود و او توانست با بانوی روهایایش نامزد کند. جان سینا در جایی گفته بود نیکی بلا زنی است که معنای با هم بودن را به او آموخته است.
رابطه جان سینا و نیکی بلا به خوبی پیش می‌رفت و پس از نامزدی این زوج تدارک مراسم عروسی را می‌دیدند تا اینکه اردیبهشت امسال به ناگاه باخبر شدیم جان سینا با نیکی بلا به‌هم زده است و این زوج سلبریتی‌ پرطرفدار از هم جدا شدند.
21. چنینگ تیتوم و جینا دوان (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

چنینگ تیتوم یکی از خوش‌تیپ‌ترین هنرپیشه‌‌های حال حاضر هالیوود است و به همین دلیل در کنار حضور در دنیای فیلم و سینما، کارنامه‌ خوبی در مدلینگ نیز دارد. تیتوم را برای اولین بار در فیلم مربی کارتر، محصول سال 2005 شاهد بودیم و از آن زمان به بعد این هنرپیشه خوش‌استعداد در فیلم‌های پرفروش زیادی شرکت کرده است.
جالب است بدانید چنینگ تیتوم در سال 2006 مشغول به بازی در فیلم Step Up بود که با جینا دوان آشنا شد و این دو به یکدیگر دلباختند. در نتهایت نیز چنینگ در سال 2008 به جینا پیشنهاد نامزدی داد و یک سال بعد با هم ازدواج کردند.
همه چیز میان چنینگ تیتوم و جینا به خوبی پیش می‌رفت تا اینکه به ناگاه باخبر شدیم این دو زوج هالیوودی پیمان ازدواج‌شان را زیر پا گذاشته‌اند و در اردیبهشت ماه امسال از یکدیگر جدا شدند.
20. کریس مارتین و گوئینت پالترو (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

کریس مارتین و گوئینت پالترو از آن دلداده‌های هالیوودی به حساب می‌آمدند که کسی حتی فکرش را نمی‌کرد روزی پیش بیاید که این زوج خوشبخت از هم جدا شوند. به لحاظ بازه زمانی نیز کریس و گوئینت رکورد خوبی را در ماندگاری ازدواج از خود به جای گذاشتند و ازدواج آن‌ها از سال 2002 تا 2015 به طول انجامید اما در نهایت چشم کریس به داکوتا جانسون افتاد از گوئینت دل‌ برید.
کریس مارتین پس از این جدایی از گوئینت پالترو تعریف‌های زیادی کرد و گفت گوئینت همسر خوبی برای او بوده است اما اوضاع آن‌طور که انتظار داشت پیش نرفت و این دو مجبور به جدایی شدند.
19. جاستین ثرو و جنیفر آنیستون (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

جنیفر آنیستون و برد پیت زوج طلایی هالیوود بودند تا اینکه خبر از جدایی جنیفر و برد به میان آمد، مدتی بعد جنیفر به جاستین ثرو دل بست و عشق آتشینی را میان این زوج سلبریتی‌ شاهد بودیم. محبت این دو به یکدیگر به اندازه‌ای بالا گرفت که در جایی جاستین ثرو در خصوص ازدواج خود با جنیفر گفت ازدواج چیزهای کوچک را کوچکتر می‌کند و چیزهای بزرگ را کوچک. در ازدواج شما همیشه یک هم‌پیمان در کنار خود دارید و احساس خوبی است که بدانید یکی همیشه حواسش به شماست و مواظب‌تان است.
جاستین در ادامه صحبت‌های خود گفته بود ما شوخ‌طبعی یکدیگر را به فال نیک می‌گیریم و به هم احترام می‌گذاریم، ممکن است این موارد در نگاه اول ساده‌ به نظر برسد اما بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در ازدواج مهم و ضروری است.
این زوج خوش‌آوازه در سال 2015 با هم ازدواج کردند و عشق آتشین‌شان 2 سال بیشتر دوام نداشت و در سال 2017 طلاق گرفتند.
18. لیدی گاگا و تیلور کینی (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

لیدی گاگا نه تنها به اسطوره‌ای در دنیای خوانندگی تبدیل شده بلکه ید طولایی در بازیگری نیز دارد و بدون شک تیلور کینی به عنوان همسر سابق گاگا، نقش مهمی در پیشرفت او داشته است.
لیدی گاگا مدتی قبل از جدایی از تیلور کینی گفته بود آن‌‌ها دوستان خوبی برای هم هستند و عشق و دلدادگی‌ میان گاگا و تیلور پایانی ندارد.
تیلور نیز در خصوص لیدی گاگا گفته بود ارتباط بسیار محکمی میان او و گاگا برقرار است و با تمام قدرت سعی در استحکام بخشیدن به عشق‌شان دارد. وی ادامه داده بود که هر کاری از دستش بر بیاید برای گاگا انجام می‌دهد و اهمیت زیادی برای او قائل است.
پیمان ازدواج این زوج از سال 2011 تا 2016 به طول انجامید و پس از گذشت چهار سال از هم جدا شدند.
17. بن افلک و جنیفر گارنر (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

این زوج خوش‌تیپ و موفق هالیوودی از هر فرصتی برای عشق‌ورزیدن به هم و تعریف و تمجید از یکدیگر استفاده می‌کردند. در همین راستا بن افلک مدتی قبل از جدایی به رسانه‌ها در خصوص جنیفر گارنر گفته بود من دیوانه‌وار عاشق جنیفر گارنر هستم و بهترین خانواده دنیا را دارم و از اینکه در چنین موقعیتی قرار گرفتم احساس خرسندی می‌کنم.
بن افلک به اندازه‌ای از زندگی خود در کنار جنیفر گارنر راضی بود که گفت آرزو می‌کند زمان در همان لحظه ثابت شود تا او بتواند برای همیشه در کنار جنیفر دوستداشتنی زندگی کند. بن با جنیفر در سال 2005 ازدواج کرد و دوازده سال بعد خبر طلاق این دو سلبریتی در رسانه‌ها دست به دست شد.
16. رایان فیلیپ و ریس ویترسپون (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

ریس ویترسپون طلاق سخت و بدی را با رایان فیلیپ تجربه کرد اما این روزها موفق شده دشواری‌های جدایی از فیلیپ را پشت سر بگذارد و با همسر جدیدش زندگی خوبی را آغاز کند. رایان فیلیپ نیز پس از ریس ویترسپون چشمش دختر دیگری را نگرفت و پس از جدایی، همچنان مجرد باقی‌مانده است.
این دو سلبریتی‌ سرشناس در حین تولید فیلم Cruel Intentions با هم آشنا شدند. در آن زمان ریس تنها 21 سال داشت و پس از دو سال آشنایی با رایان فیلیپ پیمان ازدواج بست. گفته می‌شود سن و سال کم ریس ویترسپون یکی از دلایل اصلی جدایی این زوج است.
رایان فیلیپ در خصوص طلاق خود به رسانه‌ها گفته است او و ریس در سنین جوانی با هم ازدواج کرده‌اند و برای فضای شلوغ و پرحاشیه‌ای مانند هالیوود اصلاً آمادگی نداشتند. در نتیجه فضا بر آن‌ها غالب شد و رابطه‌ رایان و ریس ویترسپون به جدایی کشید.
15. لیو شرایبر و نائومی واتس (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

این دو سلبریتی موفق بی‌دلیل به شهرت و آوازه‌ای جهانی نرسیده‌اند و از زوج‌های بسیار فعال هالیوود بودند. از قرار معلوم حجم کار زیاد باعث شد رابطه لیو و نائومی به هم بخورد و کار آن‌ها به جدایی بکشد.
لیو شرایبر و نائومی واتس تلاش زیادی برای حفظ کانون خانواده انجام دادند و چیزی حدود 11 سال در کنار هم بودند که در بین آمار رابطه‌های زوج‌های هالیوودی زمان زیادی به نظر می‌رسد. لیو و نائومی در نهایت از هم جدا شدند اما هر دو تأکید زیادی داشتند تا صدمه‌ای به دو فرزند آن‌ها از این جدایی وارد نشود.
14. جولی بوون و اسکات فیلیپس (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

اگر از طرفداران سریال‌های خنده‌دار باشید بدون شک سریال Modern Family را دیده‌اید و چشم‌تان به جولی بوون زیبارو افتاده است. جالب است بدانید جولی بوون همسر اسکات فیلیپس بود و از وی 3 فرزند نیز دارد.
این زوج موفق چیزی به مدت 13 سال در کنار هم زندگی کردند تا اینکه نهایتاً در سال 2018 شاهد انتشار خبر جدایی آن‌ها بودیم. در خصوص دلیل متارکه جولی و اسکات خبری منتشر نشده است اما گفته می‌شود ظاهراً جولی و اسکات به این نتیجه رسیده‌ بودند که زندگی جداگانه‌ای دارند و هر کدام باید به راه خود بروند.
13. اریک دین و ربکا گیهارت (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

اریک دین در سریال آناتومی گری توانست برای خود اسم و رسم خوبی دست و پا کند، چند سالی نیز می‌شود که در سریال آخرین کشتی نقش کاپیتان تام چندلر را بر عهده دارد اما از قرار معلوم در دنیای واقعی اریک نتوانست کشتی زندگی خانوادگی خودش را درست هدایت کند و مدتی پیش پس از 14 سال اعلام کرد که از ربکا گیهارت جدا شده است.
این زوج موفق دو دختر 7 و 6 ساله دارند و بدون شک این جدایی روی زندگی آن‌ها تأثیر مستقیمی خواهد داشت. ربکا گیهارت در این زمینه در اینستاگرام خود نوشت صحبت کردن در خصوص جدایی کار ساده‌ای نیست اما به خاطر فرزندانش هم که شده باید به مشکلات پس از طلاق فایق بیاید و برای فرزندانش مادر خوب و مستقلی باقی بماند.
12. رابطه جدید جنیفر لوپز و الکس رودریگز (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

متخصصان تحکیم خانواده بر این باور هستند که یک رابطه موفق وقتی شروع می‌شود که با فرد مناسب و در زمان مناسب انجام شود. این امر در خصوص ارتباط جنیفر لوپز و الکس رودریگز کاملاً صدق می‌کند و جنیفر لوپز نیز به این واقعیت آگاه است.
وی در این زمینه به رسانه‌ها گفته که بعید می‌داند زمانی بهتر از اکنون و شخصی بهتر از الکس رودریگز را برای آشنایی و دوستی پیدا کند. جنیفر در ادامه صحبت‌هایش اشاره کرد به نظر او اگر آن‌ها در 20 سالگی با هم آشنا می‌شدند رابطه خوبی را تجربه نمی‌کردند اما اکنون که به سن و سال و عقل و کمال رسیده‌اند بهتر از پس رابطه و آشنایی با یکدیگر بر خواهند آمد و سعی می‌کنند فرزندانشان را در محیطی دوستانه بزرگ کنند.
11. رایان رینولدز و بلیک لایولی (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

این دو سلبریتی پرطرفدار هر دو در سر صحنه فیلم Green Lantern با هم آشنا شدند، این فیلم در گیشه فروش خوبی نداشت و به لحاظ هنری نیز نظر منتقدین را جلب نکرد اما بهانه خوبی برای آشنایی این زوج بود و بدون شک هر دو از اینکه بازیگری در این فیلم را انتخاب کرده‌اند اکنون بسیار راضی هستند.
رایان رینولدز 42 سال دارد و پدر 3 فرزند شیطان و بانمک است که 2 فرزند از 3 فزرند رینولدز مرطوب به همسر سابقش است اما از قرار معلوم این بچه‌‌ها رابطه خوبی با بلیک لایولی برقرار کرده‌اند و هیچ مشکلی با نامادری‌شان ندارند.
10. جان لجند و کریسی تیگن (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

جان لجند خواننده بسیار محبوبی است و ظاهراً در منزل نیز همسر بسیار خوب و شایسته‌ای برای کریسی تیگن دوست‌داشتنی است. از طرف دیگر کیسی تیگن نیز مدل بسیار زیبایی است که با اندام خوش‌تراش خود حضوری درخشان در صنعت مدلینگ دارد. این دو زوج سلبریتی همیشه سخت مشغول کار و تلاش هستند اما گفته می‌شود جان لجند در حین کار و زمانی که بیرون از منزل است نیز همیشه فکر و ذکرش پیش کریسی است و از همه لحاظ همسرش را پشتیبانی می‌کند.
لجند در جایی گفته است از دیدن موفقیت همسرش در کارهایی که به آن علاقه دارد بسیار خوشحال می‌شود و هر کاری از دستش بر بیاید برای موفقیت بیشتر کریسی انجام خواهد داد.
9. جو جوناس و سوفی ترنر (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

سانسا استارک مجموعه بازی‌های تاج و تخت به خوبی راه و رسم عاشق پیشگی با یک سلبریتی را بلد است و خوب می‌داند چگونه ارتباط خود را با جو جوناس به عنوانی کی از مشهورترین خواننده‌ها برقرار کند.
به گفته سوفی ترنر ارتباط داشتن با یک سلبریتی محبوب بسیار راحت‌تر از فردی عادی است چرا که سلبریتی‌ها به قوانین و فضای حاکم بر زندگی آن‌ها آشنایی دارند و تعامل بهتری با یکدیگر برقرار می‌کنند. سوفی ترنر در ادامه صحبت‌های خود به این نکته اشاره می‌کند که شغل و حرفه‌ سلبریتی‌ها به نوعی است که ممکن است چندین ماه به دلایل کاری از هم جدا باشند و باید به‌خوبی بتوانند با این شرایط کنار بیایند.
8. ماتیو کوما و هیلاری داف (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

اگر زندگی این دو سلبریتی محبوب را دنبال کرده باشید حتماً می‌دانید که ماتیو و هیلاری فراز و نشیب‌هایی را در طول رابطه‌ خود شاهد بوده‌اند و دو بار از هم جدا شدند اما عشق آن‌ها به اندازه‌ی بود که دوری یکدیگر را طاقت نیاوردند و پس از مدتی جدایی دوباره به نزد هم بازگشتند.
گفته می‌شود که هیلاری از مایتو باردار است و هواداران تولد این نوزاد جدید را نشانه‌ای از تحکیم رابطه میان ماتیو و هیلاری می‌دانند. این دو سلبریتی پرطرفدار با سایر اعضای خانواده‌های یکدیگر نیز رابطه خوبی دارند و مادر هیلادی در مراسم تولد ماتیو کوما شرکت کرده بود و ظاهراً خیلی هم از این جوان خوش‌تیپ و موفق خوشش آمده بود.
7. نیک جوناس و پریانکا چوپرا (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

پریانکا چوپرا 36 سال سن دارد و ماحصل ازدواج قبلی او یک فرزند دختر است اما مدتی پیش در خبرها داشتیم پریانکای دوست‌داشتی به نیک جوناس 25 ساله دل باخته است و این دو سلبریتی‌ سر سری با هم دارند.
اینگونه که پیداست پریانکا چوپرا با نیک جوناس نامزد کرده و قضیه‌ به اندازه‌ای جدی است که احتمال ازدواج این زوج سلبریتی بسیار زیاد است. پریانکا در این خصوص به رسانه‌ها گفته که اهمیت زیادی به ازدواج و تشکیل خانواده می‌دهد و همیشه دوست داشته سقفی محکم بالای سر بچه‌هایش باشد. وی در ادامه گفته است اگر خدا بخواهد قصد دارد باز هم بچه‌دار شود و با توجه به اینکه چند ماهی بیشتر از نامزدی پریانکا و نیک جوناس نمی‌گذرد اما بعید نیز در آینده‌ای نزدیک خبر ازدواج این زوج را در رسانه‌ها شاهد باشیم.
6. جاستین بیبر و هایلی بالدوین (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

بدون شک آوازه جاستین بیبر به گوش شما خورده است و این سلبریتی پرطرفدار تاکنون سابقه آشنایی با دخترهای مختلفی را در کارنامه خود دارد اما هیچکدام از این دوستی‌ها به ازدواج ختم نشده است. در این بین جاستین مدتی پیش با هایلی بالدوین، دختر هنرپیشه خوش‌‌آوازه، استفن بالدوین آشنا شد و به او دل باخت. جالب است بدانید عشق جاستین به هایلی به اندازه‌ای بود که مدتی بعد شاهد نامزدی این زوج سلبریتی بودیم.
از قرار معلوم رابطه جاستین و هایلی بسیار جدی است و جاستین قصد ازدواج با هایلی را دارد، وی در همین زمینه به رسانه‌ها گفته که عجله‌ای برای ازدواج با هایلی ندارد چرا که این عجله باعث می‌شود به هایلی صدمه وارد شود و چنین زخم‌هایی را نمی‌توان به راحتی التیام بخشید بنابر این این زوج قصد دارند همه چیز با اصول خود پیش برود و سر وقت مناسب با هم ازدواج کنند.
5. کیت هرینگتون و رز لزلی (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

انصافاً باید عشقی که میان ایگریت و جان اسنو در سریال بازی‌های تاج و تخت شاهد بودیم به‌ اندازه‌ای جذاب و باور پذیر بود که حیف است ایفاکنندگان نقش‌های این عشق در دنیای واقعی کنار هم نباشند. کیت هرینگتون و رز لزلی در سر صحنه سریال بازی‌های تاج و تخت در سال 2012 با هم آشنا شدند و همان زمان به یکدیگر دلباختند تا اینکه چند ماه پیش خبر ازدواج این زوج عاشق در رسانه‌‌ها پیچید.
کیت و رز در خصوص زندگی شخصی خود بسیار رازدار عمل می‌کنند و رسانه‌ها را تا جای ممکن از حریم خانه دور نگه داشته‌اند اما مدتی پیش کیت هرینگتون در جایی گفت من از جانب رز لزلی نمی‌توانم در خصوص زندگی مشترکمان نظر بدهم اما به نظر خودم، ما زندگی بسیار خوب و شادی را تجربه می‌کنیم و آینده‌ای درخشان پیش رو داریم.
4. جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

جاستین تیمبرلیک را به خوبی می‌شناسیم و کاملاً مشخص است که با یکی از استعدادهای ناب موسیقی در قرن اخیر سر و کار داریم که آینده‌ روشنی پیش‌رو دارد، جسیکا بیل نیز هنرپیشه تازه‌کاری نیست و آخرین حضور در سریال The Sinner هنرمندی وی در بازیگری را ثابت کرد و توانست از اجرای نقشی بسیار سنگین موفق بیرون آید.
جالب است بدانید جاستین و جسیکا چیزی حدود 5 سال است که نامزد کرده‌اند و جاستین از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از نامزد دوست‌داشتنی خود استفاده می‌کند. جاستین در پستی از اینستاگرم نوشت جسیکا به او عشق واقعی را هدیه داده و از زمان آشنایی با جسیکا متوجه شده است که عشق واقعی چقدر شیرین و ماندگار است.
جاستین برای ابراز عشقش به جسیکا ترانه‌ای نیز به او هدیه کرده است که از عشق و دلدادگی این دو سلبریتی عاشق حکایت دارد.
3. کول اسپراوس و لیلی رینهارت (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

کول با بازی در سریال Riverdale به شهرت رسید و لیلی رینهارت نیز که در همین سریال ایفای نقش می‌کرد با کول آشنا شد. این دو سلبریتی جوان که آینده‌ای بسیار روشن در پیش‌رو دارند در کنار بازی در این سریال در دنیای واقعی نیز ارتباط خوبی با هم دارند و خبرهای خوشی از عشق کول به لیلی به گوش می‌رسد.
به این ترتیب انتظار می‌رود در آینده نیز کول و لیلی همچنان در کنار یکدیگر بمانند و چه بسا شاهد خبر ازدواج این سلبریتی‌های جوان و خوش‌تیپ باشیم.
2. لیام همسورث و مایلی سایروس (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

اگر از طرفداران مایلی سایروس باشید حتماً به خوبی می‌دانید سبک زندگی وی به گونه‌ای است که بعید به نظر می‌رسد به فکر ازدواج باشد اما از زمانی که شاهد ارتباط لیام همسورث و مایلی سایروس هستیم کاملاً مشخص است که سایروس به لیام حسابی دل باخته و انتظار داریم این رابطه به جاهای خوبی ختم شود.
مایلی سایروس در خصوص لیام به رسانه‌ها گفته است توقع من از شریک زندگی‌ام این است که مرا همیشه تشویق کند و در هر لحظه‌ای پشتیبان من باشد، این فرد لیام همسورث است و بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کردم هوای من را در تمام لحظات دارد.
1. جان کرازینسکی و امیلی بلانت (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

اگر سریال تلویزیونی The Office را دیده باشید به خوبی می‌دانید که جان کرازینسکی استاد بازی در نقش‌های عاشقانه‌ است و عشق سوزانی را در این سریال به نمایش گذاشت. از قرار معلوم کرازینسکی در زندگی شخصی نیز فرد عاشق‌پیشه و خانواده دوستی است و همسرش امیلی بلانت را از جان و دل دوست دارد.
این زوج سلبریتی دو فرزند بسیار دوست‌داشتنی دارند و برای اولین بار در فیلم A Quite Place در کنار هم در نقش زن و شوهر ایفای نقش کردند و توانستند نظر مثبت منتقدان را بدست بیاورند.
جان در جایی به رسانه‌ها گفته بود به نظرش ایمیلی زنی خوش‌طبع و بااستعداد است و من اولین طرفدار سینه‌چاک امیلی هستم. با این حساب انتظار داریم این زوج خوشبخت و موفق در آینده نیز به پیمان ازدواجی که با هم بسته‌اند پایبند باقی بمانند.
برترین ها/ محمد کاملان

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

فستیوال رنگ رخ در جشن سیندور جاترای نپال (+تصاویر)

نبش قبر پدر برای گرفتن عکس یادگاری با او خبرساز شد!!!+ تصاویر

برگزاری مراسم عروسی عجیب در اعماق آب‌ ها!!

رواج جدیدترین عمل زیبایی در میان دختران به تقلید از یک سلبریتی!!

مراسم عروسی دختر فلسطینی در کنار خانه تخریب شده اش!

خودکشی دختر مایکل جکسون

جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد!!

دردسر تازه دختر و داماد ترامپ ( ایوانکا و جرد کوشنر)

زنان هندی به رودخانه ای خشک جان دادند

تشدید مقابله با خشونت خانگی علیه زنان در فرانسه

دختری که بلندترین موهای جهان را دارد

لباس سنتی ایران بر تن ملکه برونئی

10 نویسنده زن قدرتمند معاصر!

داستان جنیفر لوپز و الکس رودریگز , طرفدار جنیفر، که نامزد او شد!

طراحی عروسک باربی شبیه به یک زن ایرانی-آمریکایی!

دختری که سیاه ترین پوست دنیا را دارد!

داستان جالب نقاشی واقعی

آزار جنسی چه بلایی سر کودکان انگلیسی آورده؟

ستاره معروف فوتبال با دخترى بزرگتر از خود ازدواج کرد

تصاویری از اسب سواری پوتین با زنان پلیس را ببینید!

حذف همسر سابق از عکس های یادگاری!

اخراج به جرم همنامی با یک خواننده!

تغییرات باورنکردنی چهره ستاره‌های هالیوود (+تصاویر)

کار عجیب یک مدل کانادایی برای خالکوبی در چشمش!!

شکایت جانی دپ از امبر هرد همسر سابقش!

جنجال خواستگاری بازیگر زن مشهور از بن‌سلمان ولیعهد عربستان!!

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام شد

زوج‌های هالیوودی که جدا از هم زندگی می‌کنند

داماد از مراسم عروسی فرار کرد و عروس تنها ماند

جوانی و زیبایی کریستی برنکلی مدل آمریکایی در 64 سالگی!!

استخدام زن 103 ساله سوژه شد!

اعتراض زن روس به گرانی دفن جنازه شوهرش

4گوشه دنیا/ زن 103 ساله راننده توریست‌های پارک شد!

زایمان زن 61 ساله رسانه ای شد!

مدل ابروهای عجیب و غیر معمولی این زن سوژه شد!

دختر 26 ساله که با بیماری عجیب به اسکلت شبیه شد!!!

درخواست عجیب زن برای ساخت کیف با پوست بدنش

تیپ ملانیا و همسرش ترامپ در جامعه ونزوئلایی آمریکایی

خانم‌های زرد متفاوت در خیابان های نیویورک

جنجال لباس های گرانقیمت ملکه زیباروی اردن !!

انتشار تصویری از همسر محمد بن‌سلمان در کاخ ولیعهد!

24 زن قدرتمند جهان در سال 2018 معرفی شدند

جشن ازدواج در کتابخانه، سبکی جدید در ایتالیا

خوش تیپ ترین ستاره های هالیوود انتخاب شدند!

استقبال گرم ترامپ و ملانیا از رئیس جمهور کلمبیا و همسرش در کاخ سفید

همسریابی عجیب بازیگران بالیوودی!

عجیب تربت آداب و رسوم ولنتاین در کشورهای جهان

سلبریتی‌هایی که هیچ کس دوست ندارد با آن‌ها کار کند. (+تصاویر)

زن انگلیسی که 20 سال موهایش را نشسته است!

رویکردهای دولتی در چین برای کاهش هدایای عروس (+تصاویر)