آریا بانو

آخرين مطالب

سلبریتی‌هایی که سر و سری با دونالد ترامپ دارند (+تصاویر) زنان جهان

سلبریتی‌هایی که سر و سری با دونالد ترامپ دارند (+تصاویر)

  بزرگنمايي:

آریا بانو -
بیراه نگفته‌ایم اگر ادعا کنیم دونالد ترامپ یکی از پرحاشیه‌ترین ریاست‌جمهور‌های اخیر آمریکاست، قسمتی از این حاشیه‌ها مربوط به دنیای سیاست است و همان‌گونه که شما بهتر است از ما می‌دانید ذات سیاست همیشه پر از حاشیه بوده و سیاستمداران برای اینکه خودشان را در نظر مردم بهتر جلوه دهند به سلبریتی‌ها رو می‌آورند.
به گزارش برترین ها، بیراه نگفته‌ایم اگر ادعا کنیم دونالد ترامپ یکی از پرحاشیه‌ترین ریاست‌جمهورهای اخیر آمریکاست، قسمتی از این حاشیه‌ها مربوط به دنیای سیاست است و همان‌گونه که شما بهتر است از ما می‌دانید ذات سیاست همیشه پر از حاشیه بوده و سیاستمداران برای اینکه خودشان را در نظر مردم بهتر جلوه‌ دهند به سلبریتی‌ها رو می‌آورند.
از طرف دیگر چهره‌های سرشناس نیز مانند بقیه مردم دوست دارند تا نقشی در مشخص کردن سرنوشت کشور خود داشته باشند و بسیاری از آنها آشکارا به شخصیت‌های محبوب سیاسی برای رسیدن به اهدافشان کمک می‌کنند. کاملاً مشخص است دونالد ترامپ نیز از لطف و مساعدت سلبریتی‌ها بی‌بهره نبوده اما در بیشتر مواقع این همکاری‌ها پشت پرده صورت می‌گیرد، گاهی اوقات نیز طرفداری آشکار سلبریتی‌ها را از دونالد شاهد بوده و هستیم.
به همین منظور در ادامه قصد داریم با هم ببینیم دونالد ترامپ چه تعاملی با سلبریتی‌ها دارد و کدام یک از چهره‌‌های سرشناسی که می‌شناسیم دست در دست ترامپ دارند.
تام بردی

تام بردی یکی از شناخته‌شده‌ترین ورزشکاران آمریکایی است و ید طولایی در فوتبال آمریکایی دارد، این ورزشکار سرشناس و موفق تاکنون 5 قهرمانی را به کارنامه خود اضافه کرده و از این لحاظ در تاریخ لیگ فوتبال آمریکایی به‌عنوان پرافتخارترین بازیکن شناخته می‌شود.
در سپتامبر سال 2015 کلاه تبلیغاتی که هواداران دونالد ترامپ روی سرشان می‌گذاشتند بارها در کمد ورزشی تام بردی دیده شد، زمانی هم که خبرنگاران نظر وی را در خصوص موفقیت دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2016 آمریکا پرسیدند، وی بدون هیچ مکثی پاسخ داد که امیدوار است ترامپ برنده انتخابات باشد، او در ادامه گفت ترامپ به وضعیت کاخ سفید سر و سامان خواهد داد.
مدتی بعد نیز تام بردی در مصاحبه‌ای دیگر گفت که از سال 2002 تاکنون با دونالد ترامپ رفاقت داشته و از اینکه ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا شده بسیار راضی و خوشنود است. وی متذکر شد که ترامپ رضایت بسیاری از آمریکایی‌ها را بدست خواهد آورد و هر زمان که فرصتی پیش آید با ترامپ گلف بازی می‌کند.
تام بردی آشکارا از حمایت ترامپ از تیم نیوانگلند پتریوتس، حمایت می‌کند و در 15 سال گذشته پس از موفقیت در هر بازی، شخصاً به من زنگ می‌زند و این موفقیت را تبریک می‌گوید. در این زمینه می‌‌توان به فینال تاریخ سال 2017 فوتبال آمریکایی اشاره کرد که در ابتداتیم نیوانگلند در برابر آتلانتا فالکونز، بازی نه‌چندان خوبی را ارائه می‌کند، بازی ناموفق این تیم تا نیمه سوم ادامه پیدا می‌کند و هواداران نیوانگلند به نشانه اعتراض ورزشگاه را ترک می‌کنند اما به‌ناگاه بازی توفانی نیوانگلند شروع می‌شود و در نهایت در زمان اضافه تیم آتلانتا فالکونز را مغلوب خود می‌کند. تام بردی نقش مهمی در این برد داشت و بلافاصله پس از پایان بازی دونالد ترامپ در حساب توییتر خود به تام بردی تبریک می‌گوید.
اپرا وینفری

اپرا وینفری یکی از موفق‌ترین چهره‌های آمریکایی آفریقایی تباری است که می‌شناسیم، پول این سلبریتی‌ سرشناس از پارو بالا می‌رود و موفقیتی نیست که به آن دست پیدا نکرده باشد. اپرا در فهرست قدرتمندترین افراد جهان توانسته در رتبه 45 قرار بگیرد و نفوذ او در میان افکار آمریکایی‌ها به اندازه‌ای است که بسیاری بر این باور هستند به راحتی می‌تواند روزی رئیس‌جمهور آمریکا شود.
دونالد ترامپ نیز که به خوبی از قدرت و نفوذ اپرا وینفری باخبر بود در سال 2015، درست یک سال قبل از برنده‌شدن در انتخابات در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ای‌.‌بی‌.سی نیوز گفت اگر اپرا را به‌عنوان معاون خودش انتخاب کند، به راحتی در انتخابات برنده خواهد شد. ترامپ در ادامه گفت که اپرا وینفری یکی از دوستان نزدیک اوست و از صمیم قلب اپرا را دوست دارد، وی به‌شوخی گفت ای کاش در یکی از برنامه‌های اپرا شرکت می‌کرد.
ترامپ در شبکه‌های اجتماعی نیز همیشه روی خوش به اپرا نشان داده و از هر فرصتی برای تعریف و تمجید این سلبریتی استفاده می‌کند. سال‌ها پیش در سال 1988 اپرا و ترامپ در برنامه‌ای زنده در خصوص عزم ترامپ برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفتگو کردند. در همان برنامه اپرا از ترامپ پرسید که آیا در آینده تصمیمی برای نامزدی در انتخابات دارد؟ ترامپ نیز در پاسخ گفت اگر من شرکت کنم و برنده شوم، بدون شک آمریکا دیگر چیزی که قبلاً بوده است نخواهد بود.
چلسی کلینتون

زمانی که بیل کلینتون راهی در مقام ریاست‌جمهوری راهی کاخ‌سفید شد، چلسی کلینتون 12 سال بیش نداشت اما شهرت و موفقیت پدر باعث شد تا نام چلسی کلینتون از همان‌‌زمان بر سر زبان‌ها بیافتد. جالب اینجاست که ایوانکا ترامپ، دختر رئیس‌جمهور فعلی آمریکا تنها یک سال از چلسی کلینتون کوچکتر است و از قرار معلوم این دو دختر رفاقت دیرینه‌ای با هم دارند.
در همین رابطه چلسی در سال 2016 در مصاحبه‌ای گفت دوست پایداری با ایوانکا دارد و همیشه قدردان رفاقت اینوانکا است. وی در ادامه توضیح داد که بیل و هیلاری کلینتون به او یاد داده‌اند که ارزش رفاقت بیشتر از سیاست است و سعی می‌کند به‌رغم اختلاف‌های سیاسی، همیشه ایوانکا را دوست داشته باشد.
البته حرف زدن راحت است و مدتی بعد معلوم شد که چلسی دل خوشی از ایوانکا ندارد، در همین راستا دو ماه پس از انتخابات سال 2016، چلسی در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که مدت‌های زیادی است با ایوانکا صحبت نکرده و خاطرنشان ساخت کاملاً طبیعی است که ایوانکا سیاست‌های پدرش را دنبال می‌کند که چلسی با این سیاست‌ها کاملاً مخالف است.
به این ترتیب می‌توان گفت چلسی کلینتون سعی دارد تا جانب احتیاط را نگه‌ دارد و از یک طرف نشان دهد که رابطه خوبی با ایوانکا ترامپ دارد، از طرف دیگر نیز کاملاً مشخص است که این دو طرزفکرهای سیاسی کاملاً متفاوتی دارند و آب‌شان در یک جوی جمع نمی‌شود.
آنا وینتور

اگر اهل مد و لباس باشید بدون شک مجله معروف وُوگ (Vogue) را می‌شناسید، آنا سال‌های سال است که سمت سردبیری مجله ووگ را در اختیار دارد و در سال 2005، زمانی که ملانی و دونالد ترامپ ازدواج‌شان را جشن گرفتند، یکی از ده‌ها سلبریتی بود که در این مراسم شرکت کرد و به زوج تبریک گفت.
گفته می‌شود آنا وینتور رابطه بسیار نزدیکی با اعضای خانواده ترامپ دارد و حتی در گذشته برای ایوانکا ترامپ پیشنهاد کار نیز داشته است. ایوانکا ترامپ در کتاب زنانی که کار می‌کنند (Women who work)، نوشت یک روز صبح آنا وینتور به من زنگ زد و از آنجایی که می‌دانست من به زودی فارغ‌التحصیل می‌شوم و علاقه زیادی هم به صنعت مد و لباس دارم، به من در مجله ووگ پیشنهاد کار داد.
آنا وینتور همیشه فاصله‌اش را با خانواده ترامپ حفظ کرده است و بر خلاف اینکه برای کمپین‌های تبلیغاتی باراک اوباما و هیلاری کلینتون پول‌ خوبی جمع کرده بود، در زمان کمپین دونالد ترامپ سکوت کرد و پس از برنده‌شدن ترامپ در انتخابات نیز رابطه نزدیکی با رئیس‌جمهور آمریکا ندارد.
مگان مارکل

مگان، دوشس ساسکس است و به‌عنوان عروس خاندان سلطنتی بریتانیا برای خودش برو و بیایی دارد، اما از قرار معلوم در گذشته از هواداران سرسخت ایوانکا ترامپ بود و در سال 2014 در بلاگ شخصی خودش حسابی ایوانکا را مورد عنایت قرار داد و از زیبایی رخسار دختر ترامپ تعریف کرد. وی در این بلاگ از هوش و ذکاوت بالای ایوانکا ترامپ گفت و وی را دختری دانست که پا جای پدر خواهد گذاشت و وارث برحق دونالد ترامپ است.
مطلبی که مگان مارکل در بلاگ خودش نوشته بود در فضای اینترنت دست به دست چرخید تا اینکه دست‌آخر به ایوانکا رسید و این دو با هم ایمیل‌های زیادی را رد و بدل کردند. مگان مارکل در جایی گفت اگر فرصتی برای ملاقات با ایوانکا ترامپ داشته باشد بدون شک هرچیزی که او بگوید را انجام خواهد داد چرا که ایوانکا بهتر از هر دختر دیگری فرمول موفقیت و پیشرفت را بلد است.
البته طبق معمول تعارف‌هایی که این دو به یکدیگر داشتند، واقعیت ندارد چرا که مدتی بعد مگان مارکل در سال 2016 در برنامه «شو شبانه با لری ویلمور»، ظاهر شد و دونالد ترامپ را مردی تفرقه‌انداز و تنفرآمیز خطاب کرد.
هیو جکمن

هیو جکمن بازیگر پرتلاش استرالیایی است که هنرنمایی او در نقش ولورین را خوب یادمان هست، ولورین دنیای سینما رابطه بسیار نزدیک و دوستانه‌ای با ایوانکا ترامپ دارد، این رابطه به‌اندازه‌ای که تاکنون چندین بار هیو جکمن، ایوانکا ترامپ و همسرش را به خانه خودش دعوت کرده و حتی در مراسم تولد 50 سالگی هیو جکمن نیز شاهد حضور ایوانکا ترامپ بودیم.
جکمن در سال 2018 مصاحبه‌ای با خبرنگار مجله ورایتی داشت و در این مصاحبه متذکر شد که ایوانکا ترامپ را چیزی حدود 15 سال است که می‌شناسد و زمانی که در کنار هم هستند به‌هیچ وجه صحبتی از سیاست به میان نمی‌آورند. جکمن در برنامه «شو هوارد استرن» نیز گفت ایوانکا ترامپ و همسرش دوستان بسیار خوبی برای او هستند و حتی رسیدن دونالد ترامپ به مقام ریاست‌جمهوری نتوانسته‌ است خدشه‌ای در رفاقت آنها ایجاد کند.
البته ظاهراً اصرار هیو جکمن به رفاقت و دوستان با خاندان ترامپ برای او گران تمام شده و علاقه‌مندان تمایل زیادی به تماشای فیلم‌های اخیر او ندارند، نمونه بارز این قضیه را می‌توان در فیلم The Front Runner مثال زد که فروش خوبی را در گیشه تجربه نکرد.
امی رسوم

چیزی حدود 9 سال است که چشم‌مان به جمال زیبای امی رسوم در سریال بی‌شرم روشن شده است، جالب است بدانید امی رسوم یکی از 500 نفر مهمانی بود که در سال 2009 افتخار حضور در مراسم عروسی ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر را داشت.
از آن زمان به بعد نیز امی رسوم و ایوانکا از هر فرصتی برای حال و احوال پرسی و تبریک گفتن به هم در شبکه‌های اجتماعی بهره گرفتند. برای نمونه می‌توان به توییت ایوانکا در سال 2011 اشاره کرد که دریافت جایزه برای سریال بی‌شرم را به امی رسوم تبریک گفت.
در سال 2013 نیز امی رسوم فرصتی پیدا کرد تا با ایوانکا ترامپ مصاحبه کند و در این مصاحبه نیز ایوانکا از تعریف و تمجید امی رسوم دست بر نداشت. این تعارف‌ها ادامه پیدا کرد تا زمانی که دونالد ترامپ به مقام ریاست‌جمهوری رسید. پس از آن اوضاع رفاقت امی رسوم و ایوانکا ترامپ تغییر کرد و دقیقاً یک روز بعد از اینکه خبر برنده‌شدن دونالد ترامپ در رسانه‌ها پیچید، امی رسوم در توییتر خود از اینکه باید چهار سال ریاست‌جمهوری ترامپ را تحمل کند، گله کرد.
مدتی بعد نیز زمانی که دونالد ترامپ سیاست‌های سختگیرانه‌ای را برای مهاجرین اعمال کرد، امی رسوم از این رفتار خشمگین شد و در توییتر خود مستقیماً ایوانکا ترامپ را خطاب قرار داد و به گفت که اکنون زمان آن فرا رسیده سریعاً در مقابل این تصمیم کاری انجام دهد.
راسل سیمونز

راسل یکی از کارآفرینان موفق آمریکایی است و به گفته خودش سال‌های سال است که با دونالد ترامپ رفاقت دارد، وی در سال 2017 طی مصاحبه‌ای با نیویورک دیلی نیزو گفت برای مدت‌ها، آخر هفته‌ها را به یکی از خانه‌های دونالد ترامپ در فلوریدا می‌رفته و حسابی با هم خوش می‌گذراندند. اما راسل سیمونز دل خوشی از ریاست‌جمهوری ترامپ ندارد و مدعی است از زمانی که ترامپ به مقام ریاست‌جمهوری رسیده دیگر هرگز با هم ملاقات نکرده‌اند.
راسل سیمونز در جایی گفته، حاضر است کیم کارداشیان رئیس‌جمهور آمریکا شود اما فردی مانند دونالد ترامپ رئیس‌جمهور نباشد. وی در سال 2015 نامه‌ای سرگشاده در روزنامه گلوبال گریند (Global Grind)، منتشر کرد و نوشت بیشتر از 30 سال با ترامپ رفاقت داشته اما نامزدی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نقطه پایان این رفاقت بود و از ترامپ خواست از نفرت‌پراکنی دست‌بردارد.
این کارآفرین موفق در همین نامه تأکید کرد که ترامپ در گذشته به‌لحاظ تجاری فرد موفقی بوده است اما اکنون مایه خجالت است و امیدوار است ترامپ رفتارش را تغییر دهد و همان کارآفرینی باشد که 30 سال پیش راسل سیمونز او را می‌شناخت.
مایک تایسون

ریشه رفاقت دونالد ترامپ و مایک تایسون به چیزی حدود 30 سال قبل باز می‌گردد، در سال 1992 نیز مایک تایسون به تجاوز متهم شد و در آن زمان، دونالد ترامپ فردی بود که از او حمایت کرد. در همان سال دونالد ترامپ در برنامه ان‌.‌بی‌.‌سی نایت نیوز حاضر شد و گفت که برای مایک تایسون پاپوش درست کرده‌‌اند و تاجایی که می‌توانست از او حمایت کرد.
دونالد ترامپ در سال 1992 در برنامه هوارد استرن نیز حاضر شد و اتهام‌های وارد شده به مایک تایسون را مسخره‌آمیز دانست، وی مدعی شد سال‌هاست که تایسون را می‌شناسد و تاکنون ندیده است که تایسون دست از پا خطا کند.
البته این حمایت‌ها نتیجه داد و در سال 2016 از مایک تایسون پرسیده شد که آیا دونالد ترامپ می‌تواند روی رأی او حساب باز کند، تایسون نیز بدون معطلی پاسخ داد، بله البته که می‌تواند.
کارلی کلاس

کارلی کلاس زیبارو با اندام خوش‌تراشی که دارد سال‌هاست روی صحنه‌های مدلینگ می‌درخشد و مجله معروف ووگ، او را به‌عنوان یکی از 30 مدل برتر سال 2000 معرفی کرد. کارلی کلاس که این روزها دستی در کارآفرینی نیز دارد، در کنار رفاقت صمیمی با ایوانکا ترامپ، با یکدیگر فامیل نیز هستند. کارلی کلاس با جاشوآ کوشنر ازدواج کرده و ایوانا ترامپ همسر جرد کوشنر است. به‌عبارت دیگر کارلی کلاس و ایوانکا با همدیگر به‌ قول ما ایرانی‌ها جاری هستند.
در نتیجه کاملاً مشخص است که این دو چهره‌سرشناس برای حفظ ظاهر هم که شده رابطه خوبی را با هم حفظ کند. در سال 2016 ایوانکا و کارلی دست در دست یکدیگر در مسابقات تنیس آمریکا حضور پیدا کردند. مدتی بعد نیز سوار بر کشتی 200 میلیون دلاری در کرواسی دیده شدند.
جالب اینجاست که کارلی کلاس و همسرش جاشوآ، به لحاظ گرایش سیاسی، لیبرال هستند و با این حساب بعید به نظر می‌رسد با ایوانکا ترامپ که دختر یک جمهوری‌خواه است در خصوص سیاست صحبت کنند. جاشوآ نیز در سال 2017 طی مصاحبه‌ای با مجله فوربز مدعی شد به‌‌رغم اینکه با زن برادر خود به لحاظ سیاسی اختلاف نظر دارند‌ اما همیشه سعی می‌کند در این زمینه پذیرای عقاید طرف مقابل باشد.
لری کینگ

لری کینگ، یکی از پرسابقه‌ترین مجری‌های شبکه تلویزیونی سی.‌ان‌.‌ان است و به‌رغم 85 سال سن، همچنان در این شبکه حضور دارد، لری کینگ بیشتر از 40 هزار گفتگوی تلویزیونی و رادیویی انجام داده و از این لحاظ بعید به‌نظر می‌رسد سلبریتی‌ باشد که با لری کینگ مصاحبه نکرده باشد.
رفاقت لری کینگ و دونالد ترامپ ریشه در دهه 80 میلادی دارد اما به لحاظ سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا، لری کینگ پشت ترامپ را خالی کرد و آشکارا از رأی خود به نفع هیلاری کلینتون خبر داد. لری کینگ قبل از اینکه رأی خود را به صندوق بیاندازد خطاب به ترامپ گفت من تو را دوست دارم، اما بسیاری از گفته‌های تو برای ریاست‌جمهوری از جانب من قابل قبول نیست.
کاملاً مشخص است که دونالد ترامپ نیز پس از برگزیده‌شدن به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا دست از سر لری کینگ برداشت و در سال 2017، لری کینگ مدعی شد پس از انتخابات دیگر ترامپ را ندیده است. لری کینگ در ادامه صحبت‌های خود گفت رئیس‌جمهور بودن ترامپ را مسخره‌آمیز خطاب کرد و در جای دیگری گفت ترامپ را مدت‌هاست که می‌شناسد، اما ترامپ رئیس‌جمهور با ترامپی که قبلاً می‌شناخت فر‌ق‌های زیادی پیدا کرده است.
ریجیس فیلبین

فیلبین از سال 1961 با برگزاری میزگردهای تلویزونی روزگار می‌گذراند و انصافاً هم باید گفت چهره بسیار شناخته‌ شده‌ای در تلویزیون آمریکا است، ریجیس و دونالد در سال 1983 برای اولین بار با هم ملاقات کردند و از همان زمان به‌ بعد با یکدیگر در ارتباط بوده‌اند.
در سال 2016 نیز زمانی که تب انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بالا گرفته بود ریجیس فیلبین در مصاحبه‌ای با شبکه سی‌.‌تی‌وی کانادا ای‌.ام گفت ترامپ مرد بسیار فوق‌العاده‌ای است، البته در همین گفتگو فیلبین اشاره کرد که گاهی اوقات ترامپ گاهی اواقت در گفتار و رفتار،‌زیاده‌روی میکند و بهتر است میانه‌رو تر رفتار کند.
وقتی هم که از فیلبین سؤال شد آیا فکر می‌کند ترامپ عملکرد خوبی در کاخ سفید خواهد داشت، فیلبین پاسخ داد بدون شک ترامپ با شرایط بسیار دشواری در کاخ سفید روبرو خواهد شد و امیدوارست ترامپ به‌خوبی از عهده مدیریت کشور براید.
در سال 2017 نیز زمانی که خبرنگاران با ریجیس فیلبین مصاحبه کردند، وی همچنان از ترامپ دفاع میکرد و مدعی بود به نظر او دونالد ترامپ تا اینجا عملکرد خوبی داشته است و کارهایی را انجام داده که هیچ‌ رئیس‌جمهوری پیش از او نتوانسته انجام دهد، در نتیجه بهتر است زمان بیشتری به او بدهیم.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

با یکی از زنان مشهور جاسوس در جنگ جهانی آشنا شوید / از کشتن سرباز اس اس با دست خالی تا کشتار 1400 نفر

پیرزن 81 ساله کره‌ای، تنها ساکن جزیره دورافتاده دریای ژاپن

«جین گودال» زنی که در کنار شامپانزه‌ها زندگی کرد

پاسخ دختر بروس لی به کوئنتین تارانتینو

روش عجیب زن متقلب برای تامین هزینه جراحی بینی

دختربچه 10 ساله ای که مادربزرگ است!

مرد قمارباز هندی همسرش را باخت!

سرگذشت یک دختر افغانستانی ورزشکار ساکن پاکدشت

رکورددار بیش‌ترین عمل زیبایی در بین زنان هالیوود

4گوشه دنیا/ شباهت عجیب مادر با دخترش دردسرساز شد!

رازهای خواندنی در مورد زندگی و ازدواج ماری کوری

زنان افغانستان احساس خطر کردند

متن نامه معروف «جوانا فرانسیس» روزنامه نگار آمریکایی به زنان لبنانی

خوش‌استایل‌ترین ستاره‌ های این هفته هالیوود

محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی و ادعای جنجالی او درباره همسرش!!

دختر افغانستانی: مادرم شوهر من را ربوده است

عربستان محدودیت سفر خارجی زنان را لغو کرد

سه طلاقه کردن زنان در هند جرم است

صابون سیاه راز زیبایی مو‌های زنان مراکشی

مادری که 6 روز داخل ماشین گیر افتاده بود!

انتقاد دختر بروس لی از تصویر پدرش در فیلم تارانتینو

تصاویری از سلطان جدید مالزی و همسرش در مراسم تاجگذاری!

حاکم دوبی و همسرش شاهزاده هیا در اولین جلسه دادگاه!

طرح جدید مجارستان در حمایت از خانواده و فرزندآوری

زندگی ماری کوری در دستان کارگردان زن ایرانی

حکم غافلگیر کننده آل سعود: زنان عربستان «خلع حجاب» کنند

سومین فرزند دختر هیلاری و بیل کلینتون متولد شد!

جنیفر لوپز «مادرخوانده» کوکائین را بازی و کارگردانی می‌کند

تولد جنیفر لوپز در 50 سالگی و هدیه لاکچری نامزدش برای او!!

نخست‌ وزیر جدید انگلیس و گاف عجیب دختر ترامپ هنگام تبریک به او!!

حراج لباس عروسی شارون تیت بازیگر به قتل رسیده!

اولین کنسرت خواهر مایکل جکسون در عربستان!

روایت زن تاجیک که از چنگال داعش به تاجیکستان بازگشت

لحظه ربوده شدن دختربچه 7 ساله با سهل انگاری والدین در مرکز خرید!!

شهادت دوست مشترک زوج هالیوودی: امبر هرد بیمار روانی‌است

مراسم ازدواج دو بازیگر معروف و جذاب هندی!

جزئیات جدید از ماجرای فرار همسر حاکم دبی به لندن | پرنسس هیا کیست؟

راز عمر طولانی پیرزن 114 ساله بر ملا شد!!

گفتگو با بانوی ژاپنی مسلمان؛ مادرم هنگام نماز تصور می کرد جن زده شده ام!

حمله دوباره کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان آمریکا به ترامپ

نقش محمد بن‌ سلمان در فرار همسر حاکم دبی به آلمان فاش شد!!

افزایش بی‌سابقه طلاق در عربستان

زنان فعال و شجاعی که در حال تغییر جهان‌اند

زوایای پنهان از زندگی پرنسس هیا همسر فراری حاکم دبی

بدرقه خانم ترزا می نخست وزیر انگلیس با گل‌ کاری دفترش

زوج‌های مشهوری که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شدند

چرا بانوی اول امارات از دست همسرش حاکم دبی گریخت!؟

زندگی فراموش‌شده همسر اول «اینشتین»

کمپین نه به ایوانکا دختر رئیس جمهور | تکرار جنجال عباس جدیدی!

دلیل عجیب یک زن ژاپنی برای انجام 300 عمل زیبایی