آریا بانو

آخرين مطالب

30 روز تمرین و تزریق عشق برای یک عمر خوشبختی اجتماعي

30 روز تمرین و تزریق عشق برای یک عمر خوشبختی

  بزرگنمايي:

آریا بانو -
30 روز تمرین و تزریق عشق برای یک عمر خوشبختی
k ١.٣
٠
آدم و حوا / بچه ها، کار،مسائل بهداشتی ، استرس و نگرانی برای درآمد و هزاران درگیری فکری دیگر ذهن و روح شما در زندگی زناشویی مورد حمله قرار می دهد. اما با عشق و کمی خلاقیت شما می توانید راهی برای ایجاد شور و شعف در زندگی جنسی تان به وجود آورید. برنامه ای برای سی روز زندگی که با آن می توانید نشاط دیگری به زندگی خودتان بدهید.
هفته اول
شروع هفته اول پرداختن به مسائل عاطفی حل نشده باشد چیزی شبیه بر این که او هرگز در کارهای خانه کمک نمی کند و یا مسئله بزرگتر مثل درمقاربت با من خیلی مرا مورد آزار و اذیت قرار می دهد. کارشناسان اهمیت توجه به این افکار را که قرار است از طریق ذهن در نزدیکی موثر باشد مهم می دانند. اکثر روابط جنسی به وسیله گوش و بین پاها صورت می گیرد به عقیده کارشناسان و نویسندگان برای برنده شدن در این رابطه شما نیاز به تقلب نسبت به همسرتان را دارید. اگر ذهن شما دنبال لذت بردن است توصیه می شود که به مشاوره برای درمان این مورد بروید. اول شروع به صحبت کردن در مورد عواطف و احساسات همسرتان کنید. اگر منجر به بن بست شد تأثیری نداشت شخص سومی مثل یک درمان گر را آگاه کنید و کمک بگیرید.
مسائل فیزیکی و سلامتی حل نشده نشانه ای دارد. آیا تغییر در خلق و خو حاصل شده است؟
می توان یکی از بزرگترین و موثرترین گام ها برای بازسازی تصویر زندگی جنسی به زندگی جنسی پر شور و نشاط را همین مسئله دانست. دکتر متخصص و استادیار گروه زنان و زایمان در دانشگاه پزشکی، سلامت، زایمان را از مجرمان بارز این مسئله می داند. قرص های هورمونی به عنوان مثال می تواند دیسک های جنسی برخی از زنان را کاهش دهد و برای بسیاری باعث کاهش شدت میل جنسی و توانایی رسین به اوج لذت جنسی را منجر شود. کم کاری تیروئید نیز می تواند در میل جنسی موثر باشد همین طور برخی داروهای ضد افسردگی در کاهش میل جنسی موثر است کلسترول خون بالا نیز یکی از عوامل است. اخیراً مقالاتی کاهش ارتباط جنسی و کلسترول خون بالا را مرتبط با دشواری برانگیختگی و اوج لذت جنسی می داند مطالعات نشان می دهد که درجاتی از اختلال نعوظ به عنوان بسیاری حدود 25% در مردان بالای 40 سال و تا 50% در مردان بالای 70 سال موثر است. از آنجائیکه تحقیقات نشان می دهد ارتباطی بین اختلال نعوظ و مشکلات قلبی و عروقی وجود دارد بهتر است به دنبال درمان های حرفه ای باشیم.
هفته دوم
هفته دوم در اتاق خواب تان چیزهایی فراهم کنید که زندگی عاشقانه تان را از کسالت نجات دهد اتاق خواب خود را مقصر این مشکل بدانید. نگاهی به اطراف: لباس های شسته نشده، اشیاء انباشته شده، کتاب و مجلات قدیمی و فرسوده و خاک و غبار روی آنها مسائلی هستند که در زیبایی اتاق موثرند و تلویزیون همیشه روشن که همه این عوامل باعث ایجاد کسالت و افسردگی می شود. دانشمندان معتقدند که اتاق خواب در هم و برهم حالت ناخشنودی ایجاد می کند. همین طور عقیده دارند تلویزیون در اتاق خواب مناسب نیست و تمامی این عوامل باعث برهم زدن میل جنسی افراد می شود. زندگی درهم ریخته شده و کارهای ناتمام احساس ما را از کنترل خارج می کند و حالتی کسل و فرسوده ایجاد می نماید. هنگامی که ما احساس کنیم مسئول نظافت و تمیزی اتاقمان هستیم و آنجا را مرتب کنیم باعث دور شدن حس افسردگی وکسالت می شویم. این عوامل هم قاتلان تمایلات جنسی هستند.
شما کارهایی را باید انجام دهید تا باعث ایجاد احساس و کنترل بیشتری در تمایلاتتان شود. درانجام کارهای خانه به همسرتان صحبت کردن درباره ی رابطه جنسی از مجله توقعاتتان و ترس هایتان آخرین باری که شما به گفتگو در مورد انتظارات تان درباره ی رابطه جنسی پرداختید کی بوده است؟ این ممکن است مسئله ای تهدید آمیز و آسیب پذیر برای اکثر زوج ها باشد. جلوگیری از صحبت کردن در مورد واژه های که در واقع هر یک نسبت به توقعات و توهمات خود دارید و آنچه را که باید بیشتر بدانید. آیا تا بحال از خودتان پرسیده اید چرا از بحث های جنسی اجتناب می کنید؟ کارشناس می گوید:زیرا ترس از تمسخر ، یا تردشدن خواسته تان را دارید. احساس امنیت کلید توانایی کشف فانتزی ها است تلاش برای آن و سپس چیزی که باعث ایجاد تمایل جنسی شود.
هفته سوم
آیا درمان هریک از شما در مورد برقراری ارتباط مجدد، سریعترین جرقه در مسیر جاذبه های جنسی می باشد؟ فکر می کنیم که اگر هر یک از شما مشکلاتتان را با روانشناس درمیان بگذارید ارتباط بیشتر می شود. دکتری در این زمینه می گوید: اگر شما برای برطرف کردن این مشکل تلاش کنید دوباره نور زندگی تان شعله ور می شود. فقط یک جلسه گشت و گذار و نقش یادآوری ملاقات یکدیگر برای اولین بار و دوباره قرار ملاقات گذاشتن باعث ایجاد یک سری عوامل می شود هر زمان کارهای عادی و روزمره تان را در زندگی کاهش دادید و خودتان را در معاشقه ای یکدیگر قرار دادید شروع به حرکت می کنید آیا نیازی به کمک گرفتن است. فکر کنید در مورد مسائل احساساتی و محبت آمیز که برای شریک زندگی تان که اخیراً انجام داده اید و اخرین باری که با هم غذا خوردید یا آخرین باری که یک لحظه شاد و خوب در عشق شما ایجاد شد چه احساسی داشتید.
با هم ورزش کنید: ورزش کردن نه تنها سطح اندوروفین خون را افزایش داده و به سلامت کمک می کند بلکه در احساس شما نیز موثر است به خصوص اگر شوهرتان را به چالش رقابت دوستانه در مورد تناسب اندام وادار کنید. (مسابقه تنیس، مسابقه ماهی گیری، و یا مسابقه در سالن سنگ نوردی) در اینجا به همین دلیل که مطالعه ای در مجله ای که تکامل و رفتار فردی در زنان را نشان می داد منتشر شد و به این مضمون که رقابت سالم فیزیکی همسران باعث بالا رفتن تستوسترون تا 49% می شود و این هورمونی است که به افزایش میل جنسی کمک می کند زوجی که با هم رقابت می کند شبیه به یک روح در بدن هستند و اگر شما برای بدن خود و سلامتتان مادری می کنید در این مورد نیز نیاز بیشتری به مراقبت خواهید داشت.
هفته چهارم:
کار عاشقانه: خارج از اتاق خواب هنگامی که برای آخرین بار نام شوهر خود را در محل کار و یا از طریق تلفن و یا از طریق پیامک و ارسال پیام متنی برای دعوت به کنسرت و یا صرف شام دیدید و شگفت زده شدید کی بوده است کارشناسان می گویند حتی کوچکترین نمایشی از محبت و عشق را می توانید در بخش صمیمیت طولانی و حرکات کوچکی نیز بیابند. و شما می توانید با استفاده از یک یادداشت کوچک و قراردادن آن در جیبش به لبخند وادار کنید و نیز باعث سپاسگزاری از وی شود هر مردی احساس می خواهد آرزو هرفردی است که اعمال و احساساتش باعث ایجاد شوق و هیجان نسبت به همسرش شود و او را تشویق کند و موضوع مهم این است که برای شما مهم باشد.
برنامه ریزی رابطه جنسی: گاهی اوقات برای درمان از راه حل ساده برای زندگی عاشقانه بهره می گیریم که تغییر در صحنه سازی، به ویژه برای والدینی با کودکان و یا هر زن و شوهری که به یک عامل برای رهایی از مصیبت وعوامل استرس زا مانند مسائل پزشکی یا از دست دادن کار بسیار مهم است. شما می توانید در واقع یک داستان تاریخی بسازید بیشتر شما می توانید خنده کشف کنید . چگونگی کشف آن را به یاد داشته باشید. تغییر صحنه ها نه تنها باعث پشت کردن به افسردگی و کسالت می شود بلکه باعث ایجاد ارتباط بین زن و شوهر در مسائل جنسی می شود.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

زلزله 4.9 ریشتری در هرمزگان

پاسخگویی به همه نیازهای مددجویان در بضاعت دولت نیست

طلاق‌ صوری برای کمک گرفتن از کمیته امداد!

درگیری تن به تن پلیس با شرور قمه به دست

خطر بیخ گوش اماکن تاریخی پایتخت

چرخی که لنگ می زند و بیماران را چشم انتظار گذاشته است

سبکی دیگر از خاکسپاری در اردبیل کشف شد

واژگونیِ تیبا، جانِ دوقلوی پنج ساله را گرفت

بیماران فِیکِ اعتیاد؛ "یقه‌سفیدهایی" که از بازار سیاه متادون می‌خرند

دستگیری عامل کلاهبرداری 18 میلیونی در دیوار

بلیط مجانی مترو برای تندرستی مسافران

نقره داغ شدن قاچاقچیان مواد با متلاشی شدن 448 باند ریز و درشت

4 سرنشین زانتیا زیر چرخ‌های تریلی له شدند

ثبت نام موکب داری در اربعین آغاز شد

اقدام تحسین برانگیز قهرمان المپیاد ریاضی در قلب لندن

تهدید با چاقو پس از پیشنهاد ازدواج

داروهای فاسدی که سر از ویلای غیر مجاز درآوردند

عروسی های لاکچری و میلیاردی در مشهد!

مرگ فجیع شرور آبادانی با تصادفی خونین

ضرب و شتم دو طلبه توسط چند دختر و پسر

آمار جالب ابتکار از داخل خانه مردم

خروج قطار از ریل در اندیمشک

5 نشانه قرار گرفتن سر جنین در لگن

آرایش مو دخترانه با نی و دستمال توالت!

تبدیل لباس قدیمی به جدید با مایع سفید کننده!

انواع مادرشوهر و نحوه برخورد با آن ها

جعبه کادوی زیبا برای غافلگیر کردن دختران

هنگام خرید جهیزیه به چه نکاتی توجه کنیم؟

ساخت وسایل کاربردی با چوب لباسی

هنر تربیت کودک 6 تا 12 سال

گفت و گو در خانواده‌ها به 20 دقیقه کاهش یافته است

از «سه زن در موگویی» تا «زنگ خطر بیماری قلبی»

تصادف خونین با 21 کشته و زخمی در هند

نقش جالب سگ‌های مواد یاب در پلیس

زیباترین زباله‌دانی جهان!

روایتی کوتاه از اجلاس هیات نمایندگان اتاقهای سراسر کشور در مشهد

افزایش عجیب تعداد قتل‌ در مکزیک

سمند چهار عابر بخت برگشته را زیر گرفت

"آرزوهای بزرگ دختر بیمار" برآورده شد

مستیِ قلابی 19 کاستاریکایی را راهی سردخانه کرد

زندانی شدن دو برادر برای هزینه جهیزیه خواهرشان!

مقابله با کلاهبرداری از زبان رئیس پلیس آگاهی

هشدار پلیس درباره شگرد جدید شرکت‌های هرمی

قتل دختر مشهور اینستاگرامی و انتشار تصاویر خون‌آلودش!

مجرم خفنی که با هلیکوپتر از دادگاه رفت!

از ظهور «ماشین‌خوابی» در تهران تا بدهی میلیاردی مسافربرهای اینترنتی

پیشنهاد نماینده مجلس به معاون آموزش‌وپرورش با "حکم حقوق 20 میلیونی"

شش هزار گردشگر ایرانی در آنتالیا آواره شدند

ساخت دمپایی روفرشی دلبرانه!

زندانی شدن دو برادر به خاطر جهیزیه!