آریا بانو

آخرين مطالب

ترین ها/ بزرگ‌ترین و وحشتناک‌ترین قاتل‌های سریالی تاریخ گوناگون

ترین ها/ بزرگ‌ترین و وحشتناک‌ترین قاتل‌های سریالی تاریخ

  بزرگنمايي:

آریا بانو -
ترین ها/ بزرگ‌ترین و وحشتناک‌ترین قاتل‌های سریالی تاریخ
٧٣
٠
برترین ها / در طول تاریخ انسان‌های زیادی وجود داشتند که مرتکب جرم‌های وحشتناکی شده اند. لیست ما که متشکل از 25 مورد از بدترین مجرم‌های تاریخ است، سعی دارد تا همین مسئله را به طور صحیح و موثق بازتاب دهد. اما چه چیزی از انسان یک قاتل سریالی می‌سازد؟ آیا آن‌ها محصولی از ژنتیک منفی، محیط و یا عوامل بیرونی دیگری هستند؟
حقیقت این است که هیچ کس نمی‌داند. با توجه به تلاش‌هایی که پزشکان برای شکافتن مغز و دیدنِ تاثیر انواع و اقسام ابعاد جسمانی و ذهنی کرده اند، باز هم هیچ کس نتوانست به جواب قانع کننده‌ای برای سوال مذکور برسد. اگرچه، تنها نکته‌ای که ما راجع به این افراد می‌دانیم این است که بسیاری از قاتلان سریالی در زمان کودکی تحت سوءاستفاده‌ی جنسی یا فیزیکی قرار گرفته اند و شاید این مسئله، تنها نقطه‌ی مشترک در میان تمام آن هاست.
25. میلاکیِ هانیبال
جفری دمر یک قاتل سریالی مبتلا به شیزوفرنی حاد بود و افراد مختلف را فقط برای لذت شخصی می‌کشت. این فرد از سال 1978 تا 1991، 17 مرد و پسر جوان را به قتل رساند، به آن‌ها تجاوز کرد و بدنشان را تکه تکه کرد. او این تکه‌های بدن را در خانه اش نگه می‌داشت و اغلب با آن‌ها خودارضایی می‌کرد! او در سال 1991 دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد، اما سه سال بعد توسط یکی از زندانیان به قتل رسید.
24. قاتل بزرگ مراکش
هادی محمد مسفاوی یک کفاش و تاجر مراکشی بود که در اواخر دهه 1800 اقدام به کشتن 36 زن کرد. او زن‌های پولدار و ثروتمند را برای صرف شام و ناهار به خانه اش دعوت می‌کرد و در غذای آن‌ها مواد مخدر می‌ریخت.
این مواد مخدر، سبب به خواب رفتن زن‌ها می‌شد و او از این فرصت برای کشتن، دزدیدنِ اموال و تکه تکه کردن بدن شان استفاده می‌کرد. مسفاوی قربانیان خود را در زیر مغازه اش دفن می‌کرد؛ در هر حال، او در سال 1906 دستگیر و اعدام شد.
23. قاتل خسیس
گندی میخاسویچ یک قاتل سریالی روسیه‌ای بود که در بین سال‌های 1971 تا 1985، اقدام به قتل 36 زن کرد. بر اساس گزارشات، زمانی که میخاسویچ در ارتش مشغول خدمت بود، نامزد او با شخص دیگری ازدواج کرد و این مسئله تاثیر مخربی بر روح و روان او داشت. از این بابت، او هم شروع به کشتن انسان‌ها کرد.
میخاسویچ در همان سال‌های پس از خدمت به حزب کمونیست پیوست و تشکیل خانواده داد؛ اما کشتن را متوقف نکرد. میخاسویچ در مکان‌های بسته به زنان تجاوز می‌کرد و سپس آن‌ها را خفه می‌کرد و طلا‌ها و جواهراتشان را به عنوان هدیه به زن خود هدیه می‌داد. او در سال 1987 دستگیر شد و با حکم دادگاه تیرباران شد.
22. قاتل سریالی بی سواد
وانگ کوییانگ یکی از رسواترین قاتل‌های سریالی تاریخ چین است. او به وسیله‌ی پدری خشن، سوءاستفاده گر و الکلی بزرگ شد و به مدرسه نرفت. در نتیجه، او در زندگی به مشکل برخورد و نتوانست شغلی برای خودش دست و پا کند.
کوییانگ اولین قربانی خود را در سال 1995 کشت. او تا سال 2003 به این کار ادامه داد و موفق به کشتن 45 نفر شد. در حین اعتراف، او اظهار کرد که از تجاوز به دختران جوان، پس از کشتن آن‌ها لذت وافری می‌برده است. او در سال 2005 اعدام شد.
21. دیوانه‌ی ولگا در میان ما زندگی می‌کند
یکی از قاتلان سریالی ناشناس روسی به نام دیوانه‌ی ولگا، در حال حاضر در میان ما زندگی می‌کند. او تا به حال مظنون به قتل 32 زن مجرد از 75 تا 90 ساله است.
تحقیقات نشان داده که این قاتل در سال‌های 2011 تا 2012 یکی از ساکنان تاتارستان بوده است. جایی که یکی از قتل‌های او در مدرسه‌ی کازان به وقوع پیوست. تحقیقات در پی دستگیری او همچنان ادامه دارند.
20. اصغر قاتل
علی اصغر بروجردی که اولین قاتل سریالی ایران در قرن 20 ام است، 25 کودک و نوجوان را پس از تجاوز در بغداد و ایران به قتل رساند.
او بچه‌ها را با وعده‌هایی همچون شکلات و آجیل به مکان‌های خلوت می‌کشاند و به آن‌ها تجاوز می‌کرد. خوشبختانه، این قاتل در سال 1934 دستگیر شده و اعدام شد.
19. قاتل دریاچه‌ی سبز
گری ریدوی مهلک‌ترین قاتل سریالی تمام ادوار آمریکا بوده است. ریدوی در زمان کودکی، تخیلات و تفکرات جنسی بسیار زیادی برای مادرش داشت. او همچنین تا سن 13 سالگی مبتلا به شب ادراری بود.
وقتی به سن 16 سالگی رسید، با چاقو به یک بچه‌ی 6 ساله حمله کرد، اما خوشبختانه، آن کودک از این حمله جان سالم به در برد. وقتی به سنین جوانی رسید، در جنگ ویتنام حضور پیدا کرد و در آن جا علاقه‌ی زیادی به فاحشه‌های محلی داشت.
ریدوی یک معتاد به روابط جنسی بود و ارتباط بسیار زیادی با زن‌ها داشت. طبق گزارشات، او 71 زن و دختر جوان را به قتل رساند. خوشبختانه در حال حاضر، ریدوی در زندان واشنگتن حضور دارد.
18. قاتلِ اوتاکو
تسوتمو میازاکی یکی از رسواترین قاتل‌های سریالی ژاپن است. او علاقه‌ی زیادی به خون آشام‌ها داشت و همین علاقه، سبب شد که به قتل انسان‌ها و مردارخواری مشغول شود. او در طول سال‌های 1988 تا 1989، اقدام به کشتن و خوردن 4 دختر جوان در توکیو و سایاتاما کرد.
میازاکی از بدو تولد، دست‌های ناقصی داشت و این عیب مثل یک لکه‌ی ننگ بر روی پیشانی اش بود. بر طبق گزارشات، او دستان قربانی اش را قطع می‌کرد و همراه خود نگه می‌داشت، خونشان را می‌نوشید و گوشتشان را می‌خورد!
17. قاتل ریزه میزه
دونالد هنری یکی از قاتل‌های سریالی آمریکا است که با افتخار اعلام می‌کند که صد‌ها نفر را کشته است. دوستان و خانواده اش، او را ریزه میزه خطاب می‌کردند؛ چرا که نزدیک 150 سانتی متر قد و در حدود 53 کیلوگرم وزن داشت.
او پس از قتل 9 نفر محکوم به اعدام شد. علی رغم ادعاهایش، هیچ دلیلی مبنی بر کشتن افراد بیشتری توسط او یافت نشد.
16. نقص بدنی منجر به قتل و خونریزی شد
فرانسیسکو داس چگاس رودریگو دا بریتو یکی از قاتلان سریالی برزیل است که نقصان و معیوبات بدنی او سبب آغاز قتل‌ها و خونریزی هایش شد. متخصصان بر این باورند که مردانگیِ کوتاه او باعث آغاز این ماجرا شد. او 30 پسر را در شیر سائو لوییس کشت و به آن‌ها تجاوز کرد.
او دوست داشت که بدن قربانیانش را تکه تکه کند. از گوش‌ها و انگشتان شروع می‌کرد و به قسمت‌های دیگر می‌رسید. او می‌خواست که دیگران را برای عیب هایش مقصر بداند. تنها خبر خوب در این باره این است که بقیه‌ی سال‌های عمرش را در پشت میله‌های زندان می‌گذراند.
15. قصاب
رابرت هنسن مرد خانواده بود، شوهری مسئولیت پذیر و فردی مورد احترام در اجتماع! اما این قصاب، راز‌های تاریکی در زندگی اش داشت. او 17 زن را از سال‌های 1971 تا 1983 می‌دزدید، به آن‌ها تجاوز می‌کرد و در نهایت آن‌ها را می‌کشت.
هنسن اعتراف کرد که از دزدیدن زن‌ها و ایجاد وحشت با استفاده از چاقو و تفنگ لذت می‌برد. او همچنین معترف شد که هیچ احترامی برای زنان قائل نیست و آن‌ها در چشم او، چیزی به جز حیواناتی برای شکار و کشتن نیستند. در سال 2014، او در سن 75 سالگی در زندان مرد.
14. قصاب رستوف
آندری چیکاتیلو قطعاً و بدون شک، بدترین و بدنام‌ترین قاتل سریالی تمام ادوار روسیه است. او در طول سال‌های 1978 تا 1990، به حدود 55 زن و بچه تجاوز کرد، آن‌ها را کشت و تکه تکه شان کرد.
چیکاتیلو در روسیه، معلم زبان و ادبیات بود و از این پوشش برای به دام انداختن قربانیان خود استفاده می‌کرد. اولین قربانی او نیز یکی از دانش آموزانش بود. این اقدامات وحشیانه‌ی چیکاتیلو به مدت 20 سال طول کشید، اما در نهایت در سال 1994 دستگیر و اعدام شد.
13. قاتل باکره
دنیل کامارجو باروسا یکی از قاتلین سریالی کلمبیاست. او در بین سال‌های 1970 تا 1980، به بیش از 150 دختر در کلمبیا تجاوز کرد و آن‌ها را کشت. بعد از این که مادرش در سنین پایین درگذشت، بابوسا زیر دست نامادری خشن و ظالمی بزرگ شد، که عادت داشت او را کتک بزند و در مقابل دوستانش او را در لباس دختر به نمایش بگذارد.
کامارجو بعد از این که متوجه شد نامزدش باکره نیست، اقدام به تجاوز و کشتن دختران باکره‌ای کرد که به دنبال آینده‌ی روشن‌تر می‌گشتند. در سال 1994، باربوسا در زندان به دست خواهرزاده‌ی یکی از قربانیانش به قتل رسید.
12. بدنام‌ترین قاتل سریالی چین
یانگ ژیانگ به عنوان بدترین قاتل سریالی تاریخ مدرن چین شناخته می‌شود. او به خاطر کشتن 67 نفر و تجاوز به 23 زن در سال‌های 1999 تا 2003 توسط دادگاه محکوم شد. رسانه‌ی چین، نام هیولای قاتل را برای این فرد برگزید. این فرد پس از جدایی نامزدش، به خانه‌ی قربانیان هجوم می‌برد.
در یکی از وحشتناک‌ترین موارد، او به خانه‌ای هجوم برده و به زن صاحبخانه تجاوز کرد. این در حالی بود که دختر 6 ساله و شوهر زن را مجبور به نگاه کردن کرد. پس از این، او شوهر و دختر زن را نیز کشت. ژیانگ نهایتاً در 14 فوریه‌ی سال 2004 محکوم به تیرباران شد.
11. قطار سریع السیر مصر
رمضان ابدالرحیم منصور، که به عنوان التوربینی نیز شناخته می‌شود، یکی از گنگستر‌های اهل مصر بود که 32 کودک را کشت. قربانی‌های او اصولاً بچه‌های بی خانمان، از سنین 10 تا 14 سال بودند.
منصور اول از همه به قربانیانش تجاوز می‌کرد و اگر آن‌ها منصور را تهدید با پلیس می‌کردند، او به راحتی آن‌ها را به قتل میرساند. او نهایتاً در سال 2006 دستیگر شده و در سال 2010 به دستور مقامات قضایی مصر اعدام شد.
10. قاتل زودیاک
قاتل زودیاک در دهه‌ی 1960 و 1970، وحشت را در سرتاسر کالیفرنیا ترویج می‌کرد. هویت او همچنان برای پلیس ناشناس باقی مانده است. لقب زودیاک برای او به دلیل کلمات نامفهوم و رمزی‌ای بود که برای رسانه‌های سان فرانسیسکو ارسال می‌کرد.
این قاتل ناشناس، 5 نفر را کشته و 2 نفر را زخمی کرد. اگرچه که مامورین پلیس معتقدند که او اقدام به قتل بیش از 30 نفر کرده است. داستان زندگی و قتل‌های او در سال 2007 تقدیم به فیلمی با هنرمندی جیک جینهال و رابرات داونی جونیور شد.
9. قاتل زن گریزِ‌ای بی سی
موسی سیتهول یکی از خشن‌ترین قاتلین سریالی آفریقای جنوبی است. او به نام قاتل‌ای بی سی معروف است. اما دلیل این لقب چیست؟ قتل‌های او از شهر اتردیدجیوال شروع شده است، و در شهر‌های بوکسبورگ ادامه پیدا کرد و در شهر کلولند خاتمه یافت. در سال‌های 1994 تا 1995، سیتهول زندگی 38 نفر از مردم را گرفت.
هدف قتل‌های سیتهول، زن‌ها و دختران جوان بودند. او به آن‌ها وعده‌ی کار می‌داد و وقتی شکار در دامش گیر می‌افتاد، او را می‌کشت. پس از تجاوز به آن ها، سیتهول از روش‌هایی همچون کتک زدن تا حد مرگ استفاده می‌کرد و یا آن‌ها را با استفاده از لباس زیر خودشان خفه می‌کرد. اما این کار‌ها نیز برای او کافی نبودند! سیتهول کلمه‌ی هرزه را بر روی بدن آن‌ها خراش می‌داد که حاکی از تنفر بی حد و مرض او از زنان بود.
8. هیولای اوکراین
آناتولی اونپرینکو به قتل 52 نفر در سال 1996 اعتراف کرد. او مادرش را در سن 4 سالگی از دست داد و پدرش بلافاصله او را راهی یتیم خانه کرد. او اظهار کرد که این مسائل سبب شدند که به چنین هیولایی تبدیل شود.
او جرم‌های وحشتناک بسیاری انجام داد، اما بدترین آن در سال 1989 اتفاق افتاد. در حالی که آناتولی به داخل یک خانه هجوم برده بود، یک خانواده‌ی 10 نفره را به قتل رساند که 8 تن از آن‌ها بچه سال بودند. آناتولی در سال 1996 دستگیر شد و در سال 2013 به علت ایست قلبی در زندان مرد.
7. قاتل سریالیِ قاتل‌ها و متجاوزان
پدرینو ماتادور چیزی شبیه به بتمن نیست، اما از نظر خودش کار درست را انجام می‌دهد. او برای اولین بار در 14 سالگی یک نفر را کشت و این روند را تا زمان دستگیری اش ادامه داد. او صد‌ها نفر را از سال 1967 به قتل رساند که 47 نفر از آن ها، شامل مجرمین زندانی می‌شوند.
تنها تفاوت میان ماتادور و افراد دیگر در این لیست، این است که او تقریباً همیشه به دنبال قتل مجرمین و متجاوزین است.
6. فرزند (بانوی شب)
ساموئل لیتل در سال 1940 در حالی که مادرش به خاطر ارتکاب یک جرم در زندان حضور داشت، به دنیا آمد. او توسط مادربزرگش رشد و تربیت یافت، چرا که مادرش زمانی برای نگهداری او نداشت. با توجه به اظهارات خودش، مادرش یک فاحشه بوده و به عنوان بانوی شب مشغول به کار بوده است.
لیتل اعتراف کرد که در 9 ایالت مختلف به 90 زن تجاوز کرد، آن‌ها را شکنجه کرد و همه شان را کشت. در حال حاضر مامورین پلیس معتقدند که این مرد به جرم‌های بیشتری متصل است و قربانیان او به این عدد محدود نمی‌شوند.
5. دلقک رقاص واقعی
این قاتل در لباس و گریم دلقک در میان مهمانی‌های کودکان ظاهر می‌شد و جان وین گیسی نام داشت. او در سال‌های 1972 تا 1978، 33 نوجوان را کشت و به آن‌ها تجاوز کرد. روش کاری او اصولا به یک شریان بند متصل بود و از این طریق قربانیان خود را به قتل می‌رساند.
گیسی جنازه‌ی قربانیانش را در زیرزمین خانه اش دفن می‌کرد. همچنین او بدن چهار تن از آخرین قربانیانش را در رود دس پلینز در ویسکانسین رها کرد. دلقک قاتل نهایتاً در سال 1994 دستگیر و با تزریق جیوه کشته شد.
4. گرگینه‌ی جنگل‌های روسیه
میخاییل پاپکف در بین سال‌های 1992 تا 2010، به 80 نفر در روسیه تجاوز کرد و آن‌ها را به قتل رساند. قربانیان او همگی مونث بودند و به پوشش پلیس به داخل ماشین او کشیده می‌شدند.
او به قربانیانش یک سواری مجانی پیشنهاد می‌کرد، اما به آن‌ها تجاوز می‌کرد. جدا از این مسائل، او قربانیانش را با روش‌های بسیار خشنی می‌کشت؛ برای مثال با استفاده از چاقو، پیش گوشتی، چوب بیس بال و یا تبر. او ادعا کرد که پس از گرفتنِ مچ زنش در حین خیانت به چنین هیولایی تبدیل شد.
3. سنگدل‌ترین حیوان
تد باندی یکی از معروف‌ترین قاتلان سریالی آمریکا است، چرا که شخصیت کاریزماتیک فوق العاده‌ای دارد. با توجه با گزارشات، او 30 زن و دختر جوان را کشت و به آن‌ها تجاوز کرد؛ اما باندی از نظر قربانیانش هم جذاب به نظر می‌آمد. اگرچه که دلیل این مسئله هیچ وقت مشخص نشد. باندی سری قربانیانش را به عنوان یک جام افتخار در خانه اش نگه می‌داشت.
این قاتل خودش را تحت عنوان (سنگدل‌ترین حرامزاده‌ای که تا آخر عمرت دیده ای) توصیف می‌کند که می‌تواند به خوبی گویای شخصیت وحشتناکش باشد. پس از گذراندن سال‌های زیادی در زندان، او نهایتاً در سال 1989 اعدام شد.
2. هیولای آندس
پدرو لوپز یک قاتل سریالی کلمبیایی است. او در سال 1983 به خاطر قتل و تجاوز به 110 دختر جوان دستگیر شد. اگرچه که ادعا می‌کند به بیش از 300 زن در کشور‌های مختلف قاره‌ی آفریقا تجاوز کرده است، اما دولت اکوادور به خاطر اخلاق خوبش او را در سال 1998 از زندان آزاد کرد.
شاید این حرف را باور نکنید، اما هیولای آندس حالا جایی در میان ما زندگی می‌کند.
1. بدترین قاتل سریالی دنیا
رسانه‌های کلمبیایی او را به عنوان بدترین قاتل سریالی دنیا معرفی می‌کنند و اتفاقاً اشتباه هم نمی‌کنند. لویس گاراویتو مسئول تجاوز، شکنجه و قتل 138 کودک و نوجوان است. او در سال 1999 دستگیر شد و به 1853 سال و 9 روز زندان محکوم شد.
ترسناک‌ترین بخش داستان اینجاست که او تا به امروز به اعتراف جرم‌های بیشتر ادامه می‌دهد و مسئولین پلیس کلمبیا معتقدند که تعداد قربانیان او از مرز 300 نفر عبور می‌کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قتل به جرم شکایت از چاقی

رانندگی بی احتیاط روی ریل راه آهن

طنز/ فیش بدون صفر!

وقتی همه چیز ترسناک میشه!

خانواده ای که در یک روز 3 فرزندش به شهادت رسیدند

طوفان هولناک در آمستردام

با همسر درون گرا ازدواج کنیم یا برون گرا ؟

بهترین رودخانه‌های مناسب رفتینگ در ایران

حمله دردساز زنبورهای عسل به پرچم زمین فوتبال

کثرت طرق روایت واقعه غدیر از نگاه عالم سنی

حکمت/ بیهوده گویی های زبان

داستانک/ بهلول و گردوی دعا

ضرب المثل ها/ گل بی عیب خداست

بزرگترین آب انبار ایران کجاست؟

وقتی بوقلمون از فروشگاه دزدی می کند!

گل‌دوزی های بی نظیرِ کم نظیر!

نجات دو بچه گربه از داخل چاه

شهر چشمه های بهشتی ایران

عید غدیر 98 چه روزی است؟

هتل‌های سوپرلوکس مکه برای زائران بسیار ثروتمند

صوت/ چرا باید جشن غدیر را باشکوه برگزار کرد؟

مرور جاذبه های شهر محبوب ترکیه

طنز/ مرگ بر اثر خوب دماغ نگرفتن!

معمای شطرنج را حل کنید

خداحافظی با بناهای تاریخی!

در سفر به اصفهان از 10 مکان دیدنی بازدید کنید

نبرد وحشیانه گاو‌ها در خیابان، رعب و وحشت به همراه داشت

الگوی این تست هوش را پیدا کنید

ترسناک‌ترین ترن‌‌هوایی‌های جهان

مرگ از بیخ گوشش رد شد

طنز/ پلاستیک سیاسی!

دریاچه دو قلوی شهرستان آبدانان ایلام

امکاناتی که فقط مسافران ویژه کشتی‌ کروز از آن‌ ها با خبرند

سرود امیر نجف توسط گروه آوای الغدیر

بازی با ریاضی و اعداد

مرور زیبایی های غرب ایران

تا به حال رنگین کمان سفید دیده اید؟

بدنساز فقط ایشون!

طنز/ صلح در خانه پدربزرگ

نجات معجزه‌آسا در آمریکا

یک ماجرای واقعی که شبیه فیلم است

دریاچه زیباىی که در استان تهران قرار دارد

راکون فلجی که برای اولین بار راه می رود

سقوط جالب یک بهمن کنترل شده

این هواپیماهای فانتزی واقعی هستند!

جست و خیز کانگوروها روی برف

میعادگاه خرس های قهوه ای و سالمون قرمز کجاست؟

زنده ماندن باورنکردنی کودک پس از مفقود شدن در جنگل!

خوش به حال بیماران این بیمارستان!

امن ترین صندلی وسایل نقلیه کجا است؟