آریا بانو

آخرين مطالب

گران‌ترین کیف‌های دستی جهان! گوناگون

گران‌ترین کیف‌های دستی جهان!

  بزرگنمايي:

آریا بانو -
گران‌ترین کیف‌های دستی جهان! 9
٨٥
٠
برترین ها / کیف دستی یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌های زنانه است. مهم نیست که شما چند عدد کیف دستی دارید، باز هم زمانی که کیفی زیبا می‌بینید، دوست دارید آن را به کلکسیون خود بیفزاید. مطمئنا در کلکسیون شما کیف‌های گران قیمت هم وجود دارد، اما آیا حاضرید برای یک کیف میلیون‌ها تومن خرج کنید؟ در ادامه برخی از گران قیمت‌ترین کیف‌های دستی زنانه را برای شما آورده ایم که به دلیل طراحی خاص، طلا و الماس‌هایی که روی آن‌ها به کار رفته، تبدیل به لوکس‌ترین کیف‌های جهان شده اند.
مارک جیکوبز
قیمت: 38000 دلار (حدود 532 میلیون تومان)
برند مارک جیکوبز «Marc Jacobs» یک برند معروف آمریکایی است. این شخص به عنوان یکی از ده شخصیت تاثیرگذار در دنیا و همچنین به عنوان یکی از قدرتمندترین افراد جهان شناخته شده است. برند مارک جیکوبز یک کیف دستی زنانه طراحی کرده که جزو گران‌ترین کیف هی جهان محسوب می‌شود. این کیف دستی با قیمت 38000 دلار، با ظرافت خاصی طراحی شده است.
قسمت بیرونی آن از پوست کروکودیل و قسمت درونی آن از چرم مصنوعی می‌باشد. داخل این کیف جیب‌های زیادی دارد که تقسیم بندی وسایل را راحت کرده است. رنگ این کیف نیز بنفش می‌باشد که جزو یکی از محبوب‌ترین کیف‌های دستی زنانه در میان هواداران برند مارک جیکوبز شناخته می‌شود.
کیف هیلد پالادینو
قیمت: 38470 دلار (حدود 538 میلیون و 580 هزار تومان)
برند هیلد پالادینو «Hilde Palladino» یک برند نروژی است که به خاطر کیف‌های دستی اش در جهان شناخته شده است. با توجه به ارزان بودن نیروی کار در ایتالیا کارخانه این برند لوکس در آنجا قرار دارد، اما کالای آن در سراسر جهان به فروش می‌رسد. این برند یک کیف دستی با قیمتی حدود 38470 دلار را روانه بازار کرد که یکی از گرانترین کیف‌های جهان شناخته شد. این کیف از چرم کروکودیل و با 39 الماس کمیاب ساخته شده است و چنان طراحی ظریفانه‌ای دارد که تنها از پس برندی، چون هیلد پالادینو بر می‌آید.
لویی ویتون
قیمت: 42000 دلار (588 میلیون تومان)
لویی ویتون یکی از برند‌های بنام در صنعت مد و فشن جهان به حساب می‌آید. اگر چه تمام محصولات این برند گران قیمت و لوکس می‌باشد، اما یکی از کیف‌هایی که این برند طراحی کرده پایش را فراتر از همیشه گذاشته و با قیمتی حدود 42000 دلار روانه بازار شده است. این کیف ظاهری عجیب و غریب دارد که توجهات زیادی را به سمت خود جلب می‌کند. در واقع این کیف از چندین کیف دستی کوچک دیگر که در کنار هم قرار گرفته اند، ساخته شده است. تنها 20 عدد از این کیف تولید شده که یکی از آن‌ها متعلق به بیانسه است.
جودیت لبر
قیمت: 92000 دلار (حدود 1 میلیارد و 288 میلیون تومان)
برند جودیت لبر «Judith Leiber» یک برند مجارستانی است که در سال 1963 کار خود را آغاز کرد. زمانی که این برند شهرت قابل ملاحظه‌ای را کسب کرد، زنان در سراسر جهان خواهان خرید محصولات آن شدند. اغلب کیف‌های این برند با جواهر و کریستال طراحی شده است، اما گرانترین کیف آن به شکل رز و آراسته شده با طلا و الماس بود که به قیمت 92 هزار دلار به فروش رسید.
1196 عدد یاقوت کبود، 800 تورمالین و 1016 الماس برای ساخت این کیف استفاده شده است. این کیف از نظر کیفیت، از زنجیر آن گرفته تا چرم داخل کیف و...، قابل مقایسه با کیف‌های دیگر نیست. این مدل از کیف جوریت لبر جز لوکس‌ترین کیف سال 2008 معرفی شد.
لویی ویتون
قیمت: 150000 دلار (حدود 2 میلیارد و 100 میلیون تومان)
لویی ویتون «Louis Vuitton»، شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی، بار دیگر کیفی طراحی کرد که نامش در لیست گران‌ترین کیف‌های دستی جهان ثبت شد. شاید برایتان عجیب باشد، اما این کیف با زباله‌ها ساخته شده است. پاکت سیگار، کاغذ آدامس، بطری آب و... در کنار هم قرار گرفته اند و کیفی را با قیمت 150000 دلار طراحی کردند. شاید از خودتان بپرسید که چرا قیمت این کیف آنقدر بالاست وقتی تنها از پس مانده‌ها درست شده است، اما همین خلاقیت و منحصر بودن آن است که این کیف را تبدیل به یکی از خاص‌ترین کیف‌های جهان کرده است.
شنل
قیمت: 261000 دلار (حدود 3 میلیارد و 654 میلیون تومان)
شنل «Chanel» یک خانه مد معروف در فرانسه است که همه دنیا محصولات لوکس اش را می‌شناسند. این برند در سال 1909 تاسیس شد. بسیاری از افراد مشهور مثل نیکول کیدمن، کرا نایتلی یا کیم کارداشیان از محصولات این برند استفاده می‌کنند. گرانترین کیف این برند، ساخته شده از الماس و طلا و به قیمت 261 هزار دلار به فروش رسید.
این کیف طراحی کلاسیک داشته و از چرم مرغوب با 334 الماس ساخته شده است. حتی زنجیر این کیف نیز از طلای سفید است که تمام این ویژگی‌ها روی هم آن را تبدیل به یکی از گران‌ترین کیف‌ها زنانه کرده است. تنها 13 عدد از این کیف ساخته شده که 5 تای آن در آمریکا قرار دارد.
هرمس
قیمت: 379000 دلار (حدود 5 میلیارد و 306 میلیون تومان)
هرمس «Hermes» یک برند معروف پاریسی است که شهرت اش به دلیل محصولات لوکس آن می‌باشد. این برند در سال 1837 کسب و کار خود را آغاز و خیلی زود هم توجهات زیادی را جلب کرد. گرانترین کیف این برند به یاد جین برکین، هنرپیشه و خواننده بریتانیایی، طراحی شده است. این کیف از پوست مات کروکودیل و الماس‌های سفید 10 قیراطی ساخته شده است که آن را جزو گران‌ترین کیف‌های جهان کرده است. افرادی که نمی‌توانند هزینه این کیف را بپردازند، مدل مشابه این کیف را که با قیمت 5000 دلار روانه بازار شده است، خریداری می‌کنند.
لانا مارکز
قیمت: 400000 دلار (حدود 5 میلیارد و 600 میلیون تومان)
لانا مارکز «Lana Marks» برند محبوب ستاره هاست. این برند نیز در سراسر جهان شناخته شده است و روی فرش‌های قرمز و در دست افراد مشهور، به وفور دیده می‌شود. برند لانا مارکز برای محصولات چرمی خود که در رنگ‌ها و مدل‌های گوناگونی، که 150 نوع تخمین زده شده است، معروف هستند. بسیاری از سلبریتی‌ها و افراد مشهور مثل کیت وینسلت، آنجلینا جولی و دیگران از کیف‌های این برند استفاده می‌کنند. معروف‌ترین مدل کیف این برند کلئوپاتراست که با 1500 الماس گرانبها طراحی شده است. این کیف در حراجی به قیمت 100 هزار دلار فروخته و نامش به عنوان گرانترین کیف جهان ثبت شد.
هرمس
قیمت: 1.9 میلیون دلار (26 میلیارد و 600 میلیون تومان)
هرمس کیفی روانه بازار کرد که برای طراحی آن از یکی از مشهورترین طراح‌های ژاپنی در جهان، گینزا تاناکا، کمک گرفته است. مطمئنا از همکاری هرمس با چنین طراحی، چیزی جز یکی از منحصر بفردترین کیف‌های جهان انتظار نمی‌رود. این کیف از طلای سفید و 2000 الماس ساخته شده است که آن را تبدیل به یکی از گران‌ترین کیف جهان کرده است.
علاوه بر همه اینها، الماس‌هایی که در طراحی زنجیر این کیف دستی به کار رفته، به گونه‌ای ست که شما می‌توانید آن را باز کرده و به عنوان گردنبند یا دستبند در موقعیت‌های مختلف استفاده کنید. یک سنگ قلبی شکل 8 قیراطی نیز روی این کیف کار شده که آنهم قابل جدا شدن و استفاده کردن است. در واقع این کیف به گونه‌ای طراحی شده که به غیر از کیف دستی، کاربرد‌های دیگری هم داشته باشد. این کیف دومین کیف گران قیمت در جهان است.
مواواد
قیمت: 3.8 میلیون دلار (حدود 53 میلیارد و 200 میلیون تومان)
مواواد «Mouawad»، برند ساخت جواهرات و ساعت است که دفتر مرکزی آن در دوبی قرار دارد. این برند، پس از این که شروع به ساخت کیف‌های دستی برای خانم‌ها کرد، بسیار مشهور شد. گرانترین کیف این برند به نام الماس‌های هزار و یک شب، با 4517 الماس (4356 الماس بی رنگ، 65 الماس رنگی و 105 الماس زرد) و طلای 18 قیراطی آراسته شده و به قیمت فوق العاده بالایی، چیزی حدود 3٫8 میلیون دلار به فروش رسید. این کیف در کتاب گینس به عنوان گرانترین کیف سال 2010 ثبت شد. برای ساخت این کیف، 10 طراح حرفه‌ای استخدام شدند و به مدت 8800 ساعت روی این کیف کار کردند.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شک داشتن به همسر

اختلال ناخوشی پیش از قاعدگی و درمان آن

مسابقه رانندگی آفرود در مجارستان‎ (+تصاویر)

وب گردی: هنر خیابانی روی درب های فاضلاب و ترندهای برگ ریزان

زیباترین و جذابترین خانواده دنیا

گرانترین مایعات استخراج شده از بدن حیوانات

عجایب شهری است اینجا

ساختمان‌های عجیب در توکیو

لباس محلی و زیبای زنان و مردان لرستان

ویدئویی که به آسانی شما را نقاش حرفه ای می کند!

معروف ترین بنای نیمه تمام و غیرمجاز جهان

خودرویی که در کیف جا می‌شود

امروز چیا بدونیم: ایران خوبه ولی کانادا بهتره

زیباترین باغ چینی (+تصاویر)

مسابقه با صندلی‌های چرخ‌دار اداری در ژاپن! (+تصاویر)

رستورانی که مشتریانش را به صندلی زنجیر می‌کند!

مادرترین مادر جهان!

سکه رومی باستانی هزاران دلار فروخته شد

جشنواره دراگون بوت در هنگ کنگ‎ (+تصاویر)

بلندترین قلعه شنی جهان (+تصاویر)

از این عارضه سالمندی پیشگیری کنید

سمفونی رنگ‌ها در خلخال به اسالم, رویایی‌ترین جاده جنگلی کشور!

از سراسر دنیا: پدربزرگ خوش تیپ و سلبرتی هایی که…

پانداهای زیبای باغ وحش مسکو

ترفندهایی برای زوج های تازه کار

آموزش ضدعفونی و تمیز کردن گوشی‌ هوشمند!

روزه یک ماهه عجیب پاول دوروف موسس تلگرام!!

مرگبارترین اشتباه تاریخ/خیانت شوروری در حق مردم کشورش و دنیا

حقایقی که طول انگشتان شما درباره شخصیتتان را فاش می‌کند

20 مورد از عجیب‌ترین مکان‌های دنیا (+تصاویر)

شکار عسل از بزرگترین زنبور عسل جهان(تصاویر)

بلندترین قلعه شنی جهان

پلاستیک به جای شهریه!

چرا در برج لندن از کلاغ های سیاه نگهداری می شود؟

ترِوِر، تنهاترین اردک دنیا!

در‌های مرموزی که برای همیشه باید بسته بمانند

مرده‌های آویزان از کوه‌های چین و فیلیپین!

ازدواج با بیماران تالاسمی

وقتی تفاوت‌ها جغرافیایی می‌شوند!

به دنبال گمشدگان با کمک دستگاه خودپرداز

برگزاری مراسم عروسی در کنار پوکمون ها +عکس

زن 78 ساله باله رین خبر ساز شد

بند رختی که باران را تشخیص می‌دهد

سلفی مریخ ‌نورد «کیوریاسیتی»

سبزی فروشی‌های شناور

دلایل متعدد طلاق در طنز پندانه

برخورد جالب آیت الله قاضی با قاسم لات

صوت/ حکایت درخت خرما

گوناگون/ مورد عجیب مجازات خودکشی در قرن نوزدهم میلادی!

ماجرای سقوط پل تاکوما در سال 1940 چه بود؟