آریا بانو

آخرين مطالب

راه های جذب مردان و پسران مغرور روانشناسي

راه های جذب مردان و پسران مغرور

  بزرگنمايي:

آریا بانو -
راه های جذب مردان و پسران مغرور
k ١.٨
١١
هنر زندگی/ راه های جذب مردان و پسران مغرور چیست ؟ اگر به دنبال جلب توجه و علاقه مردی هستید که بسیار مغرور است و احساس می کنید که عاشقش شدید اما نمی توانید به دلیل رفتاری که دارد احساسش را نسبت خودتان تشخیص دهید. باید روی موضوعاتی تمرکز کنید که مردان دوست دارند و در جذب مردان به شما کمک می کند. برای اینکه بتوانید مردان و پسران مغرور را جذب کنید، قبل از هر چیزی باید علایق و نیاز های آنان به آزادی، احترام، حمایت و ... را بشناسید. سپس می توانید وارد عمل شوید.
شناخت و جذب مردان مغرور و خودشیفته
سه چیز برای عاشق کردن و جذب مردان مغرور به خصوص مردانی که دارای شخصیت خود شیفته ای هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی شناخت ارزش های مردی که به آن علاقه دارید، دوم تکنیک های توجه کردن و سومین مورد مهم ترقیب کردن حس کنجکاوی او نسبت به خودتان است.
شناخت ارزش های مردی که به آن علاقه دارید : یکی از مهمترین پارامتر ها در علاقمند کردن مردانی که دارای شخصیت های خود شیفته می باشند، شناخت ارزش های آنان می باشد به بیان بهتر شناخت مواردی است که برای او در زندگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توجه کنید که ارزش ها برای هر شخصی متفاوت است و شما می توانید در برخورد هایی که دارید متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر طرق مقابلتان به چه معنی است. این ارزش ها می تواند تحصیلات، ثروت، زیبایی اندام، ارزش های اخلاقی و ... باشد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ابزار های گوناگون دیگری نیز در اختیار شما قرار دارد که از جمله آنها می توان به شبکه های اجتماعی مانند اینستگرام، فیس بوک و ... اشاره داشت که به شما کمک می کند تا بتوانید به ارزش های طرف مقابلتان پی ببرید.
بعد از شناخت ارزش های مردی که به او علاقه دارید. با نشان دادن ارزش هایی که برای او ارزشمند است و در شما وجود دارد می توانید علاقه او را نسبت به خود جلب کنید.
تکنیک های توجه کردن را بیاموزید : برای جذب کردن مردان و پسران مغرور علاوه بر نشان دادن ارزش هایتان به وی ، باید به او نیز توجه داشته باشید. نکته ی مهمی که در این توجه کردن شما بسیار ارزشمند می باشد این است که باید توجه شما همراه با بی توجهی باشد. به بیان بهتر اگر شما قصد دارید تا یک مرد مغرور را جذب خود کنید باید همواره به یاد داشته باشید که توجه شما باید همراه با بی توجهی باشد بخصوص در اوایل رابطه این عمل محرک بسیار شگفت انگیزی در جذب مردان مغرور می باشد.
مبهم باشید : یک قانون کلی وجود دارد که هر چه شخصی بیشتر به چیزی فکر کند، بیشتر جذب آن می شود. پس هر چه شخصی بیشتر به شما فکر کند، بیشتر جذب شما می شود. اگر در رابطه ای که دارید رفتارتان به راحتی قابل پیش بینی باشد؛ موفق به روشن کردن حس کنجکاوی وی نخواهید شد. ولی اگر در رفتارهایتان کمی ابهام وجود داشته باشد. به شکلی که به راحتی قابل توضیح و فهم نباشد. می توانید فکر او را مشغول کنید. در این شرایط یک سوال مهم برای طرق مقابله شما به وجود می آید آیا واقعا او به من علاقه دارد ؟ اگر به من علاقه دارد پس چرا بعضی از وقت ها از من دوری می کند. چنین سوالاتی ذهن شخص مرود نظر را بیشتر مشغول می کند و به همین دلیل ممکن است راجبه شما با دوستانش نیز صحبت کند تا بتواند توضیحی برای رفتارتان بیابد.
توجه داشته باشید تا وقتی که به شما کاملا علاقمند نشده است. تا جایی که توانستید به او نزدیک شوید چرا که در غیر این صورت شما را فراموش خواهد کرد و به محضه این که به شما علاقه مند شد ناپدید شوید و یا کار هایی که نشان دهنده ی عشق شما به او است را متوقف کنید. در دسترس نبودن قبل از اینکه به شما علاقمند شود سبب می شود که شما را فراموش کند ولی بعد از این که طرف مقابلاتان به شما علاقه مند شده اگر از دسترس خارج شوید، ذهنه او را به خود مشغول می کنید و این سبب می شود تا بیشتر و بیشتر به شما فکر کند.
نیاز هایی که باعث عاشق شدن یک مرد می شوند
یک سری نیاز های ذاتی در مردان وجود دارد که بایستی برای اینکه بتوانید مردان را جذب کنید، از آنها کاملا اطلاع داشته باشید. برای جذب مردان مغرور باید مطمعن شوید که شما برای تمامی نیاز های او ایده آل به نظر می رسید.
حس حمایت و هم دلی : مردان به طور ذاتی دوست دارند که در شرایط سخت یک هم راه و حامی داشته باشند. که بتوانند به راحتی با آنها صحبت کنند. در صورتی بتوانید برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید برای او بسیار لذت بخش است و حس خوبی به او می دهد. در زمان مواجه با بحران ها و شرایط سخت نه تنها نباید نسبت او بی تفاوت باشید بلکه باید از هیچ گونه کمکی دریغ نکنید و آغوش خود را برای کمک کردن به باز نگاه دارید و در حد توانتان به او کمک کنید. در اکثر موارد مردان نیاز به حامی عاطفی دارند.
حس آزادی و استقلال : اکثر مردان از شروع یک رابطه مشترک و تعهد بعد از آن می ترسند. شما باید به او نشان دهید که به دنبال تغییر شخصتش نیستید. باید با کارهایتان به او ثابت کنید که او را همانطوری که هست دوست دارید. او را محدود نکنید و به او حس آزادی را بدهید.
حس ارزش و احترام : تمامی مردان حتی آنهایی که در ظاهر بسیار از خود راضی نشان می دهند نیاز به تایید شدن دارند، نیاز دارند که مورد احترام بقیه قرار بگیرند.و از آنها قدر دانی شود. برای جذب مردان مغرور باید به آنها احترام بگذارید . به هیچ وجه شخصیت آنها را خرد نکنید. احترام گذاشتن با مردان سبب علاقه متقابل در آنهان می گردد وسبب می شود تا بیشتر به شما نزدیک شوند.
حس راحتی و لذت : عاشق شدن حاصل از وابستگی شدید احساسی است و زمانی اتفاق می افتد که در مغز اکسی توسین ترشح شود. زمانی که بتوانید احساس راحتی و لذت را در مردان ایجاد کنید. بسیار به عاشق کردن آنها نزدیک شده اید.
نکاتی برای جذب مردان مغرور
پیشنهاد زیر با توجه به نیاز های درونی مردان ارائه شده است و در جذب مردان و پسران مغرور به شما بسیار کمک می کند.
-حس موفقیت را در او افزایش دهید، برای انجام این کار می توانید از او کاری را بخواهید که برای شما انجام دهد یا چیزی را برای شما درست کند.
-نظر خواهی از او بسیار به ارضا شدن حس احترام و ارزش در او کمک می کند. سعی کنید در زمانی که می خواهید کاری را انجام دهید از او نظر خواهی کنید.
-برای او محدودیت ایجاد نکنید بخصوص در رابطه هایی که دارد. با این کار احساس بهتری را در او ایجاد می کنید.
-او را در احساساتی که دارید شریک کنید. شریک کردن مرد ها در احساساتان باعث می شود که او نیز از احساس شما را بفهمد.
-برای خلوت و تنهایی های او احترام قائل شوید. او حق دارد که زمان هایی را برای خود داشته باشد.
-خاطره های شاد برای او بسازید. با او فیلم های کمدی ببینید، به سینما بروید و ...
-فعالیت هایی که نیاز به توانایی ذهنی دارد را با او انجام دهید مانند شنطرنج بازی کردن، جدول حل کردن، حل معما های سخت و... . با این کار می توانید ارزش های خودتان را به او ثابت کنید.
-همواره تلاش کنید که متفاوت و خاص باشید. زمانی که شما را با دیگران مقایسه می کند به خاص بودن شما پی می برد. برای این کار می توانید او را به جمع هایی دعوت کنید که در آن جمع شما از همه سر تر هستید.
-همواره آراسته و مرتب باشید. به ظاهر خود توجه کنید و همواره در حضور وی آراسته و مرتب ظاهر شوید.
-با یکدیگر غذا درست کنید.
-اغلب مرد ها از دختر های شاد و خوشحال بیشتر خوششان می اید. سعی کنید شاد باشید.
-اغلب مردها نگران این هستند که اگر عاشق شما شوند بسیاری از آزادی های خود را از دست دهند. این حس را در آنها تقویت نکنید.
-هرگز با نجنگید. مردها از بحث و جدل متنفرند اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.
برای جذب پسران مغرور تعادل را در رابطه رعایت کنید
برای اینکه بتوانید مردان مغرور را به خود جذب کنید عشق و توجهی بیش از آنچه که از او دریافت می کنید را به او ندهید. مردها از زنانی که بیش از حد بهشان محبت می کنند دلزده می شوند. همواره مرد ها می خواهند که آنها نیاز های زن را تامین نمایند. هیچ وقت تمام احساس و فکره خود را برای جذب یک مرد مغرور خرج نکنید تا اگر او نیز نخواست تعهدی را قبول کند، سرخورده نشوید و بتوانید با پیامد های شکست عشقی خود مقابله کنید. دانستن این نکته بسیار حیاتی می باشد که زندگی کردن با آدمی مغرور و از خود راضی بسیار دشوار میباشد و بهتر است تا جایی که امکان دارد از داشتن رابطه با چنین افرادی دوری کنید یا حداقل از یک روانشناس متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید.
سختن نهایی در مرود جذب مردان مغرور
شما با به کار گیری نکات بیان شده در این مقاله می توانید نظر مردان و پسران را به خود جلب کنید. اما گفتن تمامی نکات حیاتی در این زمینه بسیار دشوار است چرا که بسته به شرایط قوانین و قائده های بیان شده تغییر می کند. به همین دلیل اگر در جلب کردن مرد مورد علاقه خود با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در هرجایی که هستید، تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تلفنی این مرکز بهرمند شوید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

روش‌های سریع برای کاهش استرس

مثبت‌اندیشی می‌تواند به مقابله با استرس‌های زندگی کمک کند

12 شخصیت مختلف در محیط کار

شیوع اختلال افسردگی در زنان 2 برابر مردان است

پیام ها و جملات امیدبخش کسانی که از خودکشی جان سالم به در بردند

جملات مثبت برای تقویت روحیه و انگیزه در دوران سخت زندگی

یک تست برای افراد مجرد (متاهل ها وارد نشوند)

فرق بین افراد درون‌گرا و برون‌گرا را بدانید .

خطر در کمین فرزندان پناهجویانی که آسیب روانی دیده‌اند پناهجو مهاجر کودک

چگونه جذاب صحبت کنیم؟

سلامت روان؛ فاصله کلام تا عمل

به گفته یک روانپزشک؛ مراحل سوگواری باید کامل طی شود

گزینه مناسب برای تست هوش را حدس بزنید

با پاسخ‌های «آری» است، هوش هیجانی خود را بسنجید!

کارکرد روانی 10 بویی که باید استشمام کنید!

سریعترین راه‌ها برای کاهش هورمون استرس

گزینه مناسب را برای تست هوش انتخاب کنید

علت اینکه بعضی افراد زود ناراحت می شوند چیست؟

مشاوره چه کمکی به زوجین می‌کند؟

خودهیپنوتیزمی روشی جدید برای مهار اضطراب اجتماعی

با کسی که شوخی‌هایش آزاردهنده است چه کنیم؟

هوش هیجانی خود را تست کنید

چرا بیش از اندازه عذرخواهی می‌کنیم؟

دوری از همسر در زندگی مشترک چه تاثیراتی دارد؟

هشدار؛ اعتیاد بدون مواد مخدر در دنیای مدرن کودکان

10 کار ارزشمند که «برون‌گراها» باید از«درون‌گراها» یاد بگیرند

خود آرام‌سازی فردی؛ تکنیکی که همه به آن نیاز داریم

چگونه با کودک خجالتی برخورد کنیم

چگونه با کودک خجالتی برخورد کنیم؟

نقش بزرگ‌ترها در جدال کوچک‌ترها

مبتلایان به پارانوئید چه ویژگی‌های شخصیتی دارند؟!

روانشناسی ولخرج ها و صرفه جوها

ترس از مدرسه کودکان را جدی بگیرید/ اختلال هراس از مدرسه چیست؟

طلاق، چاهی که کودکان از چاله به آن می افتند

آیا برقراری ارتباط با دیگران به رشد شخصی ما کمک می‌کند؟

کودکان در سنین مختلف از چه چیزی می ترسند و چطور ترسشان را درمان کنیم

چه زمانی برای ازدواج شما مناسب است و با چه جور آدمی؟! ( تست روانشناسی )

مهارت شکست غول تنبلی

گزینه مناسب برای تست هوش را پیدا کنید

تربولانس چیست و چطور مهار می‌شود؟

6 توصیه برای مثبت اندیشی

استرس چگونه شما را بیمار می‌کند؟

رنگ لباس چه تأثیری بر روح و روان کودک دارد؟

14 تمرین خودآگاهی بسیار موثر در کاهش اضطراب

ترفندهای روانشناسی که کمک می‌کنند عادت‌های بد خود را کنار بگذارید

کسانی که هیچ دوستی ندارند بخوانند

در عین خوشبختی، احساس پوچی می‌کنم!

علائم جسمی اختلال وسواس فکری را بشناسید

گزینه مناسب برای این تست هوش را پیدا کنید

قدرت‌های خارق العاده افراد مبتلا به اختلال اضطراب را بشناسید!