آریا بانو

آخرين مطالب

وقتی پول سلبریتی‌ها از پارو بالا می‌رود/ ولخرجی‌های میلیون دلاری «کایلی جنر» زنان جهان

وقتی پول سلبریتی‌ها از پارو بالا می‌رود/ ولخرجی‌های میلیون دلاری «کایلی جنر»

  بزرگنمايي:

آریا بانو -
کایلی جنر تنها 21 سال بیشتر ندارد اما در همین دوران جوانی به ماشین‌ پول‌سازی تبدیل شده است و چیزی نمانده که ثروت هنگفتش از مرز یک میلیارد دلار هم عبور کند. کاملاً مشخص است یک دختر جوان با چنین ثروتی دست روی دست نمی‌گذارد و پشت سر هم خرید می‌کند، آن هم خرید‌های میلیون دلاری! .
به گزارش برترین ها، کایلی جنر تنها 21 سال بیشتر ندارد اما در همین دوران جوانی به ماشین‌ پول‌سازی تبدیل شده است و چیزی نمانده که ثروت هنگفتش از مرز یک میلیارد دلار هم عبور کند. کاملاً مشخص است یک دختر جوان با چنین ثروتی دست روی دست نمی‌گذارد و پشت سر هم خرید می‌کند، آن هم خرید‌های میلیون دلاری!
با این چنین ثروتی بعید به نظر می‌رسد چیزی در دنیا باشد که کایلی از عهده خرید آن برنیاید. انصافاً هم باید گفت کایلی جنر سلیقه خوبی در خرید دارد، با این حساب قصد داریم در ادامه با هم ببینیم این زیباروی ثروتمند چه چیز‌هایی خریده است.
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
سگ 50 هزار دلاری
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
بامزه‌ بودن سگ‌های پاپی باعث می‌شود به راحتی جای خود را در دل دختران جوان باز کنند. کایلی جنر نیز از همین دسته دختران است، با این تفاوت که پولش از پارو بالا می‌رود و سگ‌های هزار دلاری می‌خرد.
نورمن، سوفیا، بامبی، هارلی و رُزی، نام‌ سگ‌های کایلی جنر است که برای هر کدام مبلغ گزاف هزار دلار هزینه کرده است. علاقه جنر به سگ‌ها باعث شد تا به این توله‌ها قناعت نکند و برای تغییر روحیه هم که شده سگ 50 هزار دلاری با نام رُلی جنر به کلکسیون سگ‌های خود اضافه کند.
لباس‌های ویکتوریا سکرت
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
اگر به صنعت پوشاک علاقه داشته باشید حتماً به خوبی می‌دانید که ویکتوریا سکرت در لباس‌زیر حرف اول را می‌زند و بانوان زیادی سودای خرید پوشاک این برند را در سر می‌پرورانند.
خوشبختانه فاصله‌ای میان کایلی جنر و آرزوهایش وجود ندارد و با ثروتی که دارد هر چیزی که بخواهد بدست می‌آورد. به همین دلیل کایلی جنر را می‌توان یکی از مشتری‌های ثابت برند ویکتوریا سکرت نام برد.
مژه‌های مصنوعی
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
اگر از طرفداران کایلی جنر باشید حتماً به خوبی می‌دانید که این بانوی جوان و زیبا ید طولایی در صنعت آرایش دارد و قسمت زیادی از ثروت خود را از برند‌های آرایشی‌اش به جیب زده است. از طرف دیگر کایلی جنر علاقه زیادی دارد تا ترفند‌های آرایشی و محصولاتی که استفاده می‌کند را با هواداران در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد.
کایلی جنر مدعی است از مژه‌های مصنوعی زیبایی استفاده می‌کند، ناگفته پیداست این مژه‌‌های مصنوعی کیفیت بسیار بالایی دارند و حدود 25 مرتبه قابل استفاده هستند. البته چنین مژه‌هایی قیمت کمی هم ندارند و هر جفت از آن‌ها حدود 30 دلار ناقابل برای کایلی آب می‌خورد.
چنین هزینه‌هایی برای کایلی جنر همانند پول خرد است و در مصاحبه‌ای اشاره کرده که در هر بار مراجعه به فروشگا‌های لوازم آرایشی چیزی حدود هزار دلار خرید می‌کند.
جت شخصی یک میلیون دلاری
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
ثروت‌مندان دنیا با جت‌های شخصی غریبه نیستند و کایلی جنر نیز که پول زیادی برای خرج کردن دارد یکی از این جت‌ها را با قیمت یک میلیون دلار خریداری کرده است. کایلی جنر به جت شخصی خود حسابی می‌بالد و عکس‌های زیادی را از وی سوار بر هواپیمای شخصی خود شاهد هستیم.
یکی از همین عکس‌‌ها فراری کایلی جنر را در کنار جت شخصی او نشان می‌داد. این عکس حسابی در شبکه‌های اجتماعی گل کرد و دست به دست میان طرفداران چرخید.
کلکسیونی از خودروهای فراری
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
تایگا، خواننده رپر معروف که دوست‌پسر کایلی جنر بود تولد هجده‌سالگی جنر را به فال نیک گرفت تا با یک فراری مدل 482 حسابی او را ذوق‌زده کند. جالب است بدانید کایلی جنر از طرفداران پروپاقرص فراری است و به اندازه‌ا‌ی عکس با فراری‌های مختلف منتشر می‌کند که نمی‌توان دقیقاً مشخص کرد چند فراری را در کلکسیون خود دارد.
در بین این خودروها، فراری 488 اسپایدر بیشتر به چشم می‌خورد، این خودرو چیزی حدود 1.4 میلیون دلار قیمت دارد و از قرار معلوم کایلی جنر رنگ این خودروها را با لباس‌هایش ست می‌کند.
سیسمونی 70 هزار دلاری
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
قبل از اینکه نوزاد کایلی جنر به دنیا بیاید، این مادر زیبارو چیزی حدود 70 هزار دلار برای فرزندش سیسمونی خرید. جالب است بدانید چنین پولی برابر با شهریه یک سال دانشگاه‌های تراز اول آمریکاست.
کاملاً پیداست از آنجایی که نوزاد زود بزرگ می‌شود به احتمال زیاد بسیاری از لباس‌هایی که کایلی برای فرزندش خریده را حتی تنش نکرده است. نام برند‌های معتبری مانند Mini Uggs, Air Jordans و Timberlands را می‌توان در میان سیسمونی فرزند کایلی جنر پیدا کرد.
کلکسیون بزرگی از کلاه‌گیس
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
اگر نگاهی به صفحه اینستاگرام کایلی جنر داشته باشید متوجه خواهید شد که موهای او هر روز به رنگی در آمده است اما جالب است بدانید کایلی جنر به خوبی از ضررهای رنگ‌کردن مو در بازه‌های زمانی کوتاه مدت آگاه است و ظاهر متفاوت موهایش را به کمک گلاه‌گیس ایجاد می‌‌کند.
کاملاً مشخص است کایلی جنر هر کلاه‌گیسی را بر سر نمی‌گذارد و قیمت این کلاه‌گیس‌ها چیزی بین 600 تا 5 هزار دلار است.
اتاق مخصوص کیف‌دستی‌های کایلی جنر
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
سلبریتی‌ها از هر موقعیتی برای به رخ کشیدن دارایی و ثروت خود استفاده می‌کنند و کایلی جنر نیز که این درس را به خوبی بلد است بهار عکس‌ها و فیلم‌های مختلفی را از خانه‌اش با هواداران به اشتراک گذاشت.
یکی از چیزهایی که در این عکس‌ها جالب به نظر می‌رسید کلکسیون کیف‌دستی‌های کایلی جنر بود. چیزی بیشتر از 100 کیف‌دستی زنانه از بهترین‌ برند‌های دنیا مانند گوچی، لویی ویتون و چنل در این کلکسیون به چشم می‌خورد.
کایلی جنر اشاره‌ای به قیمت این کیف‌‌ها نکرده است اما بدون شک خرید این کیف‌ها حسابی روی دست او خرج گذاشته‌ است.
جواهرات و اکسسوری‌های کایلی جنر
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
این سلبریتی خوش‌قد و بالا نیز همانند بسیاری دیگر از چهره‌های سرشناس عاشق جواهرات است و هر زمان که عکسی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند جواهرات مختلفی را از خود آویزان کرده است.
گفته می‌شود یک بار جنر بدون هیچ‌گونه زیورآلاتی وارد یکی از معتبرترین فروشگا‌ه‌های جواهر فروشی می‌شود و در حین خروج یک حلقه الماس و یک ساعت رولکس گران‌قیمت را به دست داشته است.
مدتی پیش نیز جواهری با‌ارزش 7 هزار دلار خرید و با نگاهی به جواهرهای کایلی جنر می‌توان متوجه شد که عاشق برند جواهرات کارتیه است.
اتاق اشرافی برای نگه‌داری نوزاد
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
همان‌گونه که در بالا هم اشاره کردیم کایلی جنر از آن مادرهایی است که علاقه زیادی به خرید دارد و نمی‌‌خواهد فرزندش چیزی کم و کسر داشته باشد. در همین راستا کایلی جنر مدتی قبل از تولد فرزندش گفته بود حسابی نگران به دنیا آمدن کودک‌اش است و به همین دلیل اتاقی با تم صورتی و سفید را به فرزندش اختصاص داده است.
این اتاق طراحی کودکانه و دلنشینی دارد و خدا می‌داند کایلی چقدر برای لوازم و دکور آن هزینه کرده است.
خانه‌های لوکس و مجلل
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
کایلی 21 ساله چهار خانه اشرافی و اولین خانه خود را در 17 سالگی با قیمتی حدود 2.6 میلیون دلار خریداری کرد، ولخرجی‌های کایلی در این خانه تمامی نداشت و حسابی دستی به سروروی آن کشید.
یک سال بعد در سن 18 سالگی خانه دیگری با قیمت 6 میلیون دلار خرید، این خانه 6 اتاق خواب داشت و کایلی جنر به این دلیل از این خانه خوشش آمده بود که در کنار داشتن امکانات زیاد با خانه مادرش نیز فاصله بسیار کمی داشت.
ولخرجی برای مانیکور ناخن
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
هر بانوی زیبارویی که به آرایش علاقه دارد به خوبی‌ می‌داند که مانیکور تأثیر مهمی در آرایش نهایی وی خواهد داشت، کایلی جنر نیز که نبض دنیای آرایش در دستانش می‌تپد از این امر به خوبی آگاه است و گفته می‌شود هفته‌ای یک بار به سالن مانیکور سر می‌زند.
کایلی به اندازه‌ای به ناخن‌هایش اهمیت می‌دهد که حتی در دوران پس از تولد فرزندش حاضر نشد ناخن‌های خود را برای رسیدگی‌ راحت‌تر به بچه، کوتاه کند. گفته می‌شود کایلی در معتبرترین سالن‌های مانیکور هزینه‌ای حدود 125 دلار برای دو ساعت رسیدگی به ناخن و زیباکردن ‌آن‌ها پرداخت می‌کند.
دستبند گران‌بهای Love کاریته
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
همان‌گونه که اشاره کردیم کایلی جنر عاشق برند جواهرسازی کاریته است و به همین منظور در سال 2016 کایلی از عشق خود به دستبند Love کارتیه با هواداران در شبکه‌های اجتماعی سخن گفت و همین ابر باعث شد تا این دستبند در عرض مدت کمی به پر جستجوترین جواهر در نتایج موتور جستجوی گوگل تبدیل شود.
قیمت پایه این دستبند از 6،700 دلار شروع می‌شود و از طلای 14 عیار ساخته شده است، دستبند Love کارتیه با طلای سفید نیز وجود دارد که به تکه‌های الماس مزین شده است، کاملاً پیداست قیمت این مدل از دستبند Love کارتیه بسیار بیشتر از مدل پایه آن است.
مکان اختصاصی برای نگه‌داری سگ‌ها
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
همان‌گونه که در ابتدا اشاره کردیم کایلی جنر عاشق سگ‌ها است و به همین منظور از طریق حساب کاربری خود در اسنپ‌چت اعلام کرد که مکانی اختصاصی برای سگ‌هایش درست کرده است.
این مکان به اندازه‌ای بزرگ است که انسان‌ها نیز به راحتی می‌توانند وارد آن شوند و به لحاظ ظاهری حتی از محل زندگی بسیاری از آدم‌ها زیبا‌تر و راحت‌تر است. سیستم پیشرفته تهویه گرمایش و سرمایش را می‌توان از دیگر ویژگی‌های محل نگه‌داری سگ‌های کایلی جنر ذکر کرد.
کیف‌دستی هرمس بیرکین
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
18 سالگی از آن سال‌های مهم زندگی است و به همین دلیل خانواده کایلی جنر به مناسبت هجدهمین سال تولد عزیزدردانه‌شان به جنر یک کیف دستی با برند هرمس بیرکین هدیه دادند. این کیف دستی که به احتمال زیادی گران‌قیمت‌ترین کیف‌دستی زنانه دنیاست چیزی حدود 10 هزار دلار قیمت دارد.
جالب است بدانید این کیف از برند بیرکین تنها کیف‌دستی کایلی نیست و کیف‌دستی‌های زیادی را در اتاق مخصوص کیف‌های کایلی شاهد هستیم. در عکس‌هایی که از این اتاق منتشر شده است چیزی حدود 24 کیف‌دستی بیرکین به چشم می‌خورد.
اتاقی مخصوص کیف‌های مجلسی و مسافرتی
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
کایلی جنر عاشق کیف است، و به همین دلیل کیف‌دستی، کیف مسافرتی و هر کیفی که فکرش را بکنید را در کلکسیون کیف‌هایش نگه می‌دارد. جنر در کنار اتاق مخصوص کیف‌های دستی خود یک اتاق دیگر نیز به کیف‌های مسافرتی و مجلسی اختصاص داده است.
کایلی جنر برای دکوراسیون این اتاق و سایر اتاق‌های خانه‌های خود از طراح معروف کال ینِر کمک گرفته است، این طراح افسانه‌ای سابقه ارائه خدمات به کریستینا آگیلرا، تامی هیلفیگر و التون جان افسانه‌ای را در کارنامه خود دارد.
جشن تولد 19 سالگی
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
کایلی جنر مراسم باشکوهی برای تولد 19 سالگی‌اش ترتیب داد، در این مراسم تایگا، دوست‌پسر سابق جنر نیز حضور داشت و یک خودروی مایباخ با قیمت گزاف 200 هزار دلار به جنر دوست‌داشتنی هدیه داد.
انصافاً باید گفت تایگا به لحاظ مالی چیزی برای جنر کم نگذاشت و سال بعد نیز یک خودروی گران‌قیمت دیگر را به او هدیه داد. در این بین کایلی همیشه توجه خاصی به خودرو‌های مختلف داشته است و در همان بازه زمانی یک خودروی رنج روور اتوبایوگرافی شخصی‌سازی شده خریده بود.
فهرستی بلند بالا از خودروهای کایلی
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
کایلی برای خریدن خودرو صبر نکرد تا 18 ساله شود و بسیاری از خودروهای خود را قبل از اینکه گواهینامه بگیرد خریداری کرده بود. فراری لافراری، رنج روولر اتوبایوگرافی، مرسدس‌‌بنز مدل G550 4*5 G-Wagon، خودروی مایباخ، رولزرویس، Wraith و white Ghost، فراری ایتالیای سفید، یک لامبورگینی اونتادور نارنجی و فراری زرد 488 اسپایدر را می‌توان از خودروهای دانست که در فهرست کلکسیون خودروهای کایلی جنر به چشم می‌خورد.
قیمت خودروهای کایلی جنر
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
بر اساس گزارشی که مجله Life & Style در زمینه قیمت خودروهای کایلی جنر منتشر کرده است، تمامی خودروهای این سلبریتی زیبارو قیمت‌های نجومی دارند. خودروی فراری لافراری 1.4 میلیون دلاری، فراری ایتالیای سفید که چیزی حدود 300 هزار دلار قیمت دارد. خودروی فراری مشکی 488 که قیمت پایه آن از 250 هزار دلار شورع می‌شود، فراری اسپایدر 488 که 280 هزار دلار قیمت دارد، در کنار خودروهای مرسدس بنز و رولزرویس کایلی جنر که قیمت پایه آن‌ها از 150 هزار دلار شروع می‌شود و به 1.5 میلیون دلار هم می‌رسد را می‌توان در فهرست خودروهای گران‌قیمت کایلی جنر پیدا کرد.
حلقه الماس بزرگ و گران‌قیمت
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
تایگا دوست‌پسر سخاوتمندی برای کایلی جنر بود و در کنار مرسدس‌بنز مایباخ 190 هزار دلاری که برای تولد او هدیه گرفته بود، در مراسم کریسمس حلقه‌ الماس بسیار بزرگی با قیمت گزاف 33 هزار دلار به او کادو داد.
کایلی که از هدیه گرفتن این حلقه طلا حسابی ذوق‌زده شده بود سریعاً عکسی از این حلقه را در اینستاگرام منتشر کرد و باعث شد تا هواداران به این فکر بیافتند که کایلی و تایگا نامزد کرده‌اند، این امر باعث شد کایلی رسما در وب‌سایت خودش شایعه نامزدی را کتمان کند.
دست‌ و دلبازی‌های جنر برای هدیه‌ دادن
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
تجربه نشان داده است ثروتمندان سخاوتمند نیستند و دست و دل بازی ندارند اما داستان کایلی جنر فرق می‌کند و به همان اندازه که سابقه خوبی در هدیه گرفتن دارد در هدیه دادن نیز چیزی کم و کسر نمی‌گذارد.
در همین راستا شاهد هدیه‌های گران‌بهایی هستیم که کایلی جنر به دوست‌پسر جدیدش کادو داده است. در بین این هدیه‌ها لباس‌های فاخر و اشرافی از میان‌ بهترین برند‌های دنیا به چشم می‌خورد. جنر به دوست‌پسرس جواهرات زیادی هم هدیه داده و برای جوردین وودز، یکی از صمیمی‌ترین دوستان خود مرسدس‌بنز AMG GLE 63 کوپه پیشکش کرده است.
جنر عاشق خال‌کوبی‌های کوچک است
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
وقتی از دور به کایلی جنر نگاه کنید بعید به نظر می‌رسد متوجه خال‌کوبی‌های وی شوید اما جالب است بدانید جنر از طرفداران پروپاقرص خالکوبی است اما از آنجایی که این خالکوبی‌ها ابعاد کوچکی دارند از فاصله دور به چشم نمی‌آیند.
طرح یک قلب کوچک روی پشت بازو، نوشته عبارت M روی انگشت کوچک، نگارش آوانگاری شده واژه Sanity روی کمر و یک پروانه بسیار کوچک روی پا را می‌توان از طرح‌های خالکوبی نام برد که بر روی بدن کایلی جنر به چشم می‌‌خورد.
این خالکوبی‌های ریز با ظرافت بسیار زیادی انجام شده‌‌اند و کاملاً مشخص است جنر هزینه زیادی برای آن‌ها پرداخت کرده است.
مراجعه به سالن‌های برنزه پوست
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
با نگاهی به پوست درخشان و جذاب کایلی جنر به راحتی می‌‌توان متوجه شد که این سلبریتی‌ جوان حسابی به پوستش می‌رسد. به همین دلیل کایلی یکی از مشتریان پروپاقرص سالن‌های برنزه پوست است.
کایلی به سالن برنزه‌ای مراجعه می‌کند که تخصص ویژه‌ای در ارائه خدمات به سلبریتی‌ها دارد و گفته می‌شود هر بار برنزه پوست در این سالن چیزی حدود 350 دلار خرج روی دست کایلی باقی می‌گذارد.
عشق پوشیدن لباس‌های برندهای معتبر
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
کایلی جنر همیشه جلوی دوربین و نگاه کاربران است و با این حساب باید در هر حال بهترین لباس‌‌ها را به تن داشته باشد. خوشبختانه خوش‌پوش بودن برای کایلی جنر کاری ندارد و همیشه او را در لباس‌هایی با معتبرترین برندهای دنیا شاهد هستیم.
شیک‌ترین و گران‌ترین‌ لباس‌ها از برند بالمین، گوچی و چنل در میان لباس‌های کایلی به چشم می‌خورد. همان‌‌گونه که در بالا هم گفتیم کایلی علاقه زیادی به کیف‌دستی‌های برند لویی ویتون دارد.
کلکسیونی از گران‌ترین کفش‌های دنیا
اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کایلی جنر
کایلی اتاقی دارد که در آن از کف تا سقف، کفش‌های گران‌قیمت را ردیف کرده است. کفش‌هایی از برندهای کریتسین لوبوتین،‌مانولو بلانیک، بالمین و مارک جاکوبز را می‌توان به عنوان محبوب‌ترین برند‌های کایلی جنر دانست.
جیانویتو روسی، جیمی چو و جوزپه زانوتی از دیگر برند‌های کفش هستند که کایلی جنر کفش‌های زیادی از این برند‌ها را در کلکسیون خود دارد.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

فستیوال رنگ رخ در جشن سیندور جاترای نپال (+تصاویر)

نبش قبر پدر برای گرفتن عکس یادگاری با او خبرساز شد!!!+ تصاویر

برگزاری مراسم عروسی عجیب در اعماق آب‌ ها!!

رواج جدیدترین عمل زیبایی در میان دختران به تقلید از یک سلبریتی!!

مراسم عروسی دختر فلسطینی در کنار خانه تخریب شده اش!

خودکشی دختر مایکل جکسون

جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد!!

دردسر تازه دختر و داماد ترامپ ( ایوانکا و جرد کوشنر)

زنان هندی به رودخانه ای خشک جان دادند

تشدید مقابله با خشونت خانگی علیه زنان در فرانسه

دختری که بلندترین موهای جهان را دارد

لباس سنتی ایران بر تن ملکه برونئی

10 نویسنده زن قدرتمند معاصر!

داستان جنیفر لوپز و الکس رودریگز , طرفدار جنیفر، که نامزد او شد!

طراحی عروسک باربی شبیه به یک زن ایرانی-آمریکایی!

دختری که سیاه ترین پوست دنیا را دارد!

داستان جالب نقاشی واقعی

آزار جنسی چه بلایی سر کودکان انگلیسی آورده؟

ستاره معروف فوتبال با دخترى بزرگتر از خود ازدواج کرد

تصاویری از اسب سواری پوتین با زنان پلیس را ببینید!

حذف همسر سابق از عکس های یادگاری!

اخراج به جرم همنامی با یک خواننده!

تغییرات باورنکردنی چهره ستاره‌های هالیوود (+تصاویر)

کار عجیب یک مدل کانادایی برای خالکوبی در چشمش!!

شکایت جانی دپ از امبر هرد همسر سابقش!

جنجال خواستگاری بازیگر زن مشهور از بن‌سلمان ولیعهد عربستان!!

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام شد

زوج‌های هالیوودی که جدا از هم زندگی می‌کنند

داماد از مراسم عروسی فرار کرد و عروس تنها ماند

جوانی و زیبایی کریستی برنکلی مدل آمریکایی در 64 سالگی!!

استخدام زن 103 ساله سوژه شد!

اعتراض زن روس به گرانی دفن جنازه شوهرش

4گوشه دنیا/ زن 103 ساله راننده توریست‌های پارک شد!

زایمان زن 61 ساله رسانه ای شد!

مدل ابروهای عجیب و غیر معمولی این زن سوژه شد!

دختر 26 ساله که با بیماری عجیب به اسکلت شبیه شد!!!

درخواست عجیب زن برای ساخت کیف با پوست بدنش

تیپ ملانیا و همسرش ترامپ در جامعه ونزوئلایی آمریکایی

خانم‌های زرد متفاوت در خیابان های نیویورک

جنجال لباس های گرانقیمت ملکه زیباروی اردن !!

انتشار تصویری از همسر محمد بن‌سلمان در کاخ ولیعهد!

24 زن قدرتمند جهان در سال 2018 معرفی شدند

جشن ازدواج در کتابخانه، سبکی جدید در ایتالیا

خوش تیپ ترین ستاره های هالیوود انتخاب شدند!

استقبال گرم ترامپ و ملانیا از رئیس جمهور کلمبیا و همسرش در کاخ سفید

همسریابی عجیب بازیگران بالیوودی!

عجیب تربت آداب و رسوم ولنتاین در کشورهای جهان

سلبریتی‌هایی که هیچ کس دوست ندارد با آن‌ها کار کند. (+تصاویر)

زن انگلیسی که 20 سال موهایش را نشسته است!

رویکردهای دولتی در چین برای کاهش هدایای عروس (+تصاویر)