آریا بانو

آخرين مطالب

فال روزانه سه شنبه 1 آبان 1397 گوناگون

فال روزانه سه شنبه 1 آبان 1397

  بزرگنمايي:

آریا بانو - فال روزانه سه شنبه 1 آبان 1397 - فال روزانه - فال روزانه متولدین فروردین - فال روزانه متولدین اردیبهشت - فال روزانه متولدین خرداد، فال روزانه متولدین آبان، آذر، دی و ...


فال روزانه سه شنبه 1 آبان 1397
سرویس سرگرمی - با فال روزانه اولین روز آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.
فروردین
امروز شاهد طلوع اولین خورشید در ماه هشتم سال هستید و به همین خاطر روابط دوستانه شما با اطرافیان و دوستان‌تان صیمیمی تر خواهد شد. همچنین دوست دارید تا با تقویت نیروی جسمانی و روحانی خود، بتوانید احساسات خود را به شکل بهتری بروز دهید. در نظر داشته باشید که اگرچه عدم ابراز احساسات کار ساده‌تری است، اما این موضوع در بلند مدت باعث سرد شدن رابطه شما با دوستان و اطرافیانتان خواهد شد.
اردیبهشت
لازم نیست که برای اجرای برنامه‌های خود وقت زیادی را صرف کنید؛ زیرا دوستان‌تان جزئیات لازم را به موقع در اختیار شما قرار خواهند داد. اکنون مهمترین چیز این است که در مورد صمیمت رابطه‌ی دوستانتان با خود مطمئن شوید و بفهمید که دوستان‌تان چگونه محبت و علاقه‌ی خود را به شما ابراز می‌کنند.
خرداد
امروز از فکر خوشگذرانی بیرون بیاید! چرا که اکنون زمان کار است. کارهای زیاد و مهمی برای انجام دادن وجود دارد که باید برای آن‌ها وقت صرف کنید و به این راحتی از پسشان بر نخواهید آمد. برای آن‌ها برنامه ریزی کنید و در نظر داشته باشید که نمی‌توانید همه‌ی آن‌ها را با هم انجام دهید. در انجام کارهای خود یا کارهای محوله شده به شما، جدی و مصمم باشید؛ زیرا آنقدر زمان نخواهید داشت تا همه کارها را دوباره انجام دهید. امروز روز خوبی برای شما خواهد بود.
تیر
زمان پرداختن به تفریح و گردش به شما نزدیک است و بزودی فرصت مناسبی برای لذت بردن پیدا خواهید کرد. ولی از هم اکنون در فکر آن نباشید و کارهای روزانه خود را با فکر کردن به آن دچار اخلال نکنید، در نظر داشته باشید که اکنون در هر جایی که هستید زیر ذره‌بین قرار دارید و عملکرد شما تحت نظر اطرافیانتان است. شما باید به دیگران نشان دهید که توانایی کنار گذاشتن احساسات خود را دارید و می‌توانید با تجربیات و دانش خود، سهم بزرگی در موفقیت اطرافیانتان داشته باشید.
مرداد
امروز یکی از آن روزهایی است که در وجود خود احساس تضاد و دوگانگی می‌کنید و بین حس خود و چیزی که واقعا هستید، احساس تضاد می‌کنید. در واقع شما می‌دانید که چه می‌خواهید و باید چگونه با موضوعات پیش آمده و اطرافیانتان برخورد کنید ولی واکنش تند شما به این موارد، آخرین رفتار شماست. در نظر داشته باشید که آب عقل و دل در یک جوی جاری نمی‌شوند و هر کدام از یک سمت می‌روند، اگر چه کار مشکلی است ولی باید در مورد موضوعات پیش آمده تامل بیشتری کنید و با اطرافیانتان همکاری بهتری داشته باشید.
شهریور
در برخورد با خانواده و دوستان خود احساسات خود را خود را مخفی می‌کنید، اما انتظار دارید آن‌ها با شما روراست بوده و نیازشان را با شما در میان بگذارند. حال اگر در این حین با آن‌ها وارد گفتگو نشوید، دردسرها شروع می‌شوند. الان زمان خوبی برای پنهان کاری نیست و بهتر است با دوستان خود روراست باشید. صداقت و روراستی به شما کمک خواهد کرد.
مهر
در مورد مشکلات خود با دیگران تبادل نظر کنید؛ اطرافیانتان می‌توانند نظرات موثری در حل مشکلات شما داشته باشند. وقتی که با تصمیم گیری‌های بهتر توانستید حس بهتری پیدا کنید، می توانید در پیشرفت کارها موثر واقع شوید و به این دلیل در کار خود موفق خواهید شد.
آبان
خورشید درخشان امروز بر زندگی شما طلوع کرده است. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم تا با مشکلات خود روبرو شوید و از به تعویق انداختن رویارویی با آن‌ها پرهیز کنید. امروز روز موفقیت شماست. نفس‌های عمیق می‌تواند استرس را در شما برطرف کم کند، اما زمان را از دست ندهید. شما باید در قدم اول نگرش‌های منفی را از ذهن خود دور کنید.
آذر
امروز ماه وارد خانه‌ی خیال پردازی‌های ذهن‌تان می‌شود و تا چند هفته آینده، احساسات شما بیشتر از قبل تحریک می‌شود. اما فاش کردن این احساسات ممکن است برای‌تان دردسرساز شود. عجیب است ولی هر چه بر روی موضوعی بیشتر تمرکز می‌کنید، وقوع آن بیشتر به تعویق می‌افتد. فرصت‌های پیش آمده را بخوبی شناسیایی کنید و به بهترین شکل از آن‌ها استفاده کنید؛ در این صورت است که می‌توانید به جواب برسید.
دی
در رفتار خود بسیار رک و رو راست هستید و همه می‌توانند کارهایی که قصد انجام آن‌ها را دارید ببینند. روشی که پیش رو گرفته‌اید، جانب اتیاط در آن رعایت نشده است و این می‌تواند برای شما دردسرساز شود. گاهی اوقات کمی پنهان کاری بد نیست؛ شما برای حفظ قدرت و روند پیشرفتتان کمی به محافظه کاری نیز خواهید داشت.
بهمن
برای اینکه در پایان روز وقت کافی برای استراحت داشته باشید، باید اول از همه مشلات شخصی خود را حل کنید. امروز یک پیشنهاد کاری جذاب خواهید داشت، اما ابتدا آن را بررسی کنید؛ درست نیست تا قبل از بررسی جوانب آن به آن پاسخ مثبت دهید. انجام این کار ممکن است زندگی شما را زیر و رو کند ولی تا وقتی که آن را به خوبی بررسی نکرده اید از انجام آن پرهیز کنید.
اسفند
امروز بیشتر از گذشته درگیر روابط دوستانه با دوستان خود هستید و این موضوع بیشتر از قبل برای شما اهمیت دارد، ولی با این حال از درگیر شدن با مسائل عاطفی مردد هستید؛ بهتر است بیشتر از زمان حال به آینده‌ی روابط خود بیاندیشید و تصمیمات عاقلانه‌ای در مورد ان بگیرید. از وقت گذراندن با افراد نامطمئن پرهیز کنید؛ زیرا صحبت با آن‌ها می‌تواند به مشکلات‌تان اضافه کند. بنابراین قبل از اینکه در مورد احساستان با کسی صحبت کنید، چند روز صبر کنید و بعد در مورد آن تصمیم بگیرید.
حمید قارایی

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

دکمه ری‌استارت زندگی را فشار دهید و از نو شروع کنید

بلعیده شدن بچه خرگوش توسط حواصیل!

چطور با خستگی سفرهای کاری مقابله کنیم؟

موج مکزیکی در کندو زنبورها!

جان سالم به در بردن موتورسوار؛ چیزی شبیه معجزه!

صرفه جویی در زمان در مسابقات فرمول یک طی 40 سال!

کلیپی جالب از جدول کشی آسان با دستگاه خودکار

اشتباه نکنید؛ شما در حال دیدن یک هتل به سبک سیب زمینی هستید!

دیدنی های خلخال؛ شهری رویایی و بکر در اردبیل

داره تمساح رو آرایش میکنه!

گران‌ترین عکس‌هایی که تاکنون فروخته شده اند!

اندر زیبایی های گربه، این ملوس ترین حیوان

ظرافت هنر دست رو ببینید و لذت ببرید!

ترفندهای ساده‌ی روانشناسی که واقعا به کارتان می‌آیند

مهارت زندگی/ تا دیر نشده کسب‌و‌کار سنتی خود را نجات دهید

چگونه افراد را پیش از اولین ملاقات جذب کنیم؟

احکام/ حکم شرعی تزریق و اهدای خون توسط روزه دار

صوت/ سلام اى جواب سلام خدا

کلیپی عجیب از بیرون آوردن برنج های انبار شده از کلونی توسط مورچه ها!

خارج کردن مهره مار از سر مار کبری!

8 کلید غیرکاری برای موفقیت کاری

لحظه وحشتناک آتش گرفتن آشپزخانه!

حادثه آفرینی راننده سواری برای سه تریلی

خانه ای مدرن و عجیب که در دل سنگی باستانی ساخته شده است!

سلفی‌های اینستاگرامی به روایت تصویر

نخستین مسلمانی که در کاخ سفید افطار کرد که بود؟!

کلیپی جالب از بابون های عصبانی

لحظه عجیب زنده ماندن دختر دو ساله از سقوط هولناک

دعوا و کتک کاری شدید دو راننده در کنار جاده

کودکان عجیب الخلقه ای که باور نمی‌کنید وجود دارند!

فواید رابطه جنسی

طلاق در اولین سال زندگی

وقتی اولین تلویزیون‌ها به شوروی رسیدند!

تبدیل اجساد به کود انسانی برای نخستین بار در واشنگتن!

کشته شدن گربه بی نوا با رنگ ضد آب!

رفتار عجیب دختر چینی با نامزدش در خیابان!

مناجات تأثر برانگیز حاج آقا مجتبی تهرانی در شب قدر

لحظه هولناک روشن شدن آتشفشان کوه آگونگ

تفال/ زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست

حالِ مخصوصِ شب قدر

چه کار‌هایی را باید در شب قدر انجام داد؟

داستانی شنیدنی درباره مرحوم آیت الله مرندی

سید بحرالعلوم در شب قدر از خدا چه خواست؟

دو خانه‌ای که انسان آن را آباد می‌کند

حیدر حیدر مداحی زیبای حاج محمود کریمی

بهترین دعا در شب‌های قدر چیست؟

قبرستانی که مردگان آن دفن نمی‌شوند!

ساندویچ استیک 340 دلاری با روکش طلا!

تلاوت زیبای سوره آل‌عمران با صدای استاد شحات انور

مرد بی گناهی که 46 سال در زندان بود!