آخرین اخبار

سياسي

ابتکار: توجه به اقوام، اقلیت ها، جوانان و زنان، برنامه دولت برای توسعه پایدار است

بانو نیوز - گرگان - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: توجه به حقوق اقوام، اقلیت ها، جوانان و زنان برنامه ویژه دولت برای بهره مندی از ظرفیت های کشور در مسیر رسیدن به توسعه پایدار است.

بررسی موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» در کانون توحید

بانو نیوز - مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین سخنرانی با موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» برگزار می‌شود.

پای ابتکار در کفش مولاوردی

بانو نیوز -معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده: نگاه دولت این نیست که این منشور در کلام و گفتار مسئولان خلاصه شود بلکه به دنبال این هستیم که در سطوح شهروندی آنرا عملیاتی و پیاده سازی کنیم.

مافی: نباید نگرش‌های جنسیتی و تک بعدی موجب جدی نگرفتن مسائل حوزه خانواده شود

بانو نیوز - یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ما باید پیرو دیدگاه‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی به ضرورت تقویت نهاد خانواده به عنوان یک امر مهم نگاه کنیم و نباید نگرش‌های جنسیتی و تک بعدی موجب شود که مسائل حوزه خانواده را جدی نگیریم و با رهاسازی آن سلامت نظام اجتماعی را با خطر رو برو سازیم.

پیگیری لوایح امنیت اجتماعی و حمایت از کودکان / بررسی «خشونت» و ابعاد آن

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه این معاونت حدود250 پروژه در سراسر کشور با سمن‌ها اجرا کرده است، از دسترسی ویژه اعضای سمن‌های جوانان فعال حوزه زنان و کودکان به پورتال معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور خبرداد.

سلطانی‌فر خبرداد: افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان

بانو نیوز - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به نقش سازمان‌های مردم نهاد در فرآیند امنیت، آرامش، مردم سالاری و توسعه کشور گفت: در جریان حوادث و نا آرامی‌های اخیر کشور هیچ یک از جوانانی که توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌اند عضو تشکل‌های مردم نهاد حوزه جوانان نبودند که این نشان می‌دهد سمن‌ها ساز و کار و بستر خوبی برای ارتباط مردم و مسئولان ایجاد کردند.

در نامه‌ای به رییس‌جمهور خواستار فعال شدن ستاد ملی زن و خانواده شدیم/ نظارت بر اجرای قوانین و برنامه‌ها در حوزه مسایل خانواده

بانو نیوز - رییس فراکسیون خانواده مجلس:   این موضوع از مسایلی است که در فراکسیون خانواده مورد توجه قرار دارد و در همین ...

درصد حضور زنان در میان قانون گذاران، مقامات عالی‌رتبه و مدیران

بانو نیوز - یک فعال حقوق زنان با بیان اینکه اختصاص سهمیه 30 درصدی برای مدیریت زنان امکان اجرایی ندارد و بر اساس یافته‌ها علمی مطرح نشده است، گفت: این سهمیه 30 درصدی قرار نیست تا بر تعداد پست‌های مدیریتی موجود در کشور اضافه کند بنابراین باید مردان را از مناصب خود کنار بگذارند تا این سهمیه محقق شود این در حالی است که این امکان به شکل عملی وجود ندارد.

واکنش معاونت امور زنان ریاست جمهوری به یادداشت جنجالی زهر آیت اللهی

خبرگزاری آریا- روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، به یادداشت منتشر شده از سوی زهراآیت اللهی، با عنوان «لایحه امنیت زنان در برابر خشونت یا اجرای هدف 5 سند 2030» پاسخ داد.

نقدهای "آیت اللهی" به لایحه منع خشونت علیه زنان: مردان را از ازدواج فراری می‌دهد

خبرگزاری آریا-پیرو یادداشت جنجال برانگیز زهرا آیت اللهی در روزنامه کیهان و نقدهای وارد به آن شرق مصاحبه ای با او کرده که بدون اظهار نظر در مورد محتوای آن می خوانید:

لایحه تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش به کجا رسید؟

بانو نیوز - مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به موضوع مطرح شده در خصوص عدم پیگیری نمایندگان دولت از طرح تفکیک معاونت جوانان از این وزارتخانه توضیحاتی ارائه کرد.

ربیعی خبر داد: آمادگی برای حضور در خانه‌ کودکان معلول و آموزش آنها

بانو نیوز - وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امسال، سال نوآورانه‌ای برای رابطه دولت با معلولان بوده است گفت: در حال حاضر غربالگری بینایی و شنوایی به شکل 100 درصدی در غالب استانها انجام شده است.

زنان و خانواده در لایحه بودجه 97

بانو نیوز - جدول زیر اعتبار در نظر گرفته‌شده در لایحه بودجه 97 برای نهادهای حوزه امور زنان و خانواده را نشان می‌دهد. ...

جوانان محور اصلی تحقق توسعه پایدارند

بانو نیوز - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران گفت:بی تفاوتی نسبت به جوانان به ضرر توسعه پایدار است و امیدواریم فرصت های نوینی برای جوانان ایجاد شود؛ جوانان محور اصلی تحقق توسعه پایدار هستند.

فراکسیون نوپای زنان و مهمترین اولویت ها

بانو نیوز - تهران- ایرنا- خانواده از آن جهت که اصلی ترین نهاد تربیت و پرورش نسل های آینده به شمار می رود، خود نیازمند مراقبت های ویژه ای است که غفلت از آن ها موجب بروز بی ثباتی و تزلزل پایه های این نهاد ارزشمند می شود.

هفتم آذر؛ روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

بانو نیوز - 37 سال از نامگذاری روز نیروی دریایی ارتش به فرمان امام خمینی (ره) به پاس موفقیت نظامیان نیروی دریایی در مقاومت ناوچه پیکان در برابر حمله دریائی و هوائی ارتش عراق در 7 آذر 1359می گذرد و هنوزهم نیروی دریایی در آب های خلیج فارس در دفاع مقدس از كشور چون نگینی درخشنده است.

کار شیوه نامه ورود بانوان به ورزشگاه پیگیری می شود

بانو نیوز - تهران - با توجه به اینکه شیوه نامه ای برای حضور بانوان در ورزشگاه ها توسط مسئولان مربوطه تنظیم شده است این موضوع به صورت جدی پیگیری خواهد شد تا بتوانیم در آینده نزدیک شاهد حضور بانوان در این مکان ها باشیم.

دیدار ابتکار با وزیر امور گفتگوهای بین‌المللی لهستان

بانو نیوز - معصومه ابتکار در دیدار با خانم آناماریا آندرس وزیر امور گفتگوهای بین المللی لهستان با اشاره به روابط دیرینه تاریخی، بر ارتقاء همکاری‌های دیپلماتیک، فرهنگی، اقتصادی و تجاری تأکید کرد.

تشکیل فراکسیون زنان در شورا

بانو نیوز - عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگویی گفت: 60درصد جانباختگان تصادفات عابران پیاده اند.

یکی از عوامل اصلی طلاق، عدم مهارت زوجین در حل تعارض ها است/ مشاوره ها می توانند تعارض ها و تقابل ها را به تفاهم تبدیل کنند

بانو نیوز - مسئول امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: مهمترین عاملی که می تواند یک خانواده را دچار تزلزل کند و در نهایت به متلاشی شدن آن بینجامد، عدم مهارت زوجین در حل تعارض ها، رفع تداخل ها، حل مشکلات خانواده و مدیریت بحران در شرایط خاص می باشد.

تندگویان: از لایحه دولت برای تفکیک سازمان ملی جوانان دفاع می‌کنیم

بانو نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان مهمترین دغدغه سمن‌ها را تفکیک سازمان ملی جوانان از وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: بهترین راهکار برای انجام کاری موثر در حوزه جوانان، تفکیک سازمان ملی جوانان از این وزارتخانه است.

سلطانی فر:حضور خانواده ها در ورزشگاه ها درحال انجام هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی است

بانو نیوز - تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان،گفت: زیر ساخت های لازم در کشور برای حضور خانواد ه ها در ورزشگاه ها وجود ندارد و هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی باید در این زمینه صورت گیرد که درحال پیگیری و انجام آن هستیم.

ربیعی:شورای حمایت از کودکان بزودی نواقص طرح ساماندهی کودکان کار را برطرف می کند

بانو نیوز - تهران-ایرنا- وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در واکنش به طرح ساماندهی کودکان کار گفت:اشکالات طرح ساماندهی باید رفع شود و شورای حمایت از کودکان کار بزودی این اشکالات را برطرف می کند.

عضویت ابتکار در ستاد « اقتصاد مقاومتی»

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با تاکید بر اشتغال زنان سرپرست خانوار و نرخ بالای بیکاری در میان زنان تحصیل کرده گفت: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی تصمیم گرفته شد تا در کارگروه خاصی به این موضوعات پرداخته و در برنامه ریزی های ستاد اقتصاد مقاومتی سهم زنان نیز دیده شود.

دیدار ابتکار با بانوان قهرمان مسابقات پاراالمپیک/ برای مناسب سازی فضاهای شهری اقداماتی انجام شده است

بانو نیوز - تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار با بانوان قهرمان مسابقاتی پاراالمپیک گفت: اقدامات جدی برای مناسب سازی فضاهای شهری در کشور انجام شده ولی هنوز راه زیادی در این راستا باقی مانده است.

لایحه احیای سازمان ملی جوانان هفته آینده در مجلس مطرح می شود

بانو نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: ساختار تشکیلاتی معاونت ساماندهی امور جوانان عوض شده است ولی شرح وظایف همان شرح وظایف قبلی است و به تصویب هم رسیده است .

فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران شد

بانو نیوز - تهران-ایرنا-شهردار تهران در حکمی فاطمه راکعی را به سمت مشاور شهردار در امور بانوان منصوب کرد.

67 درصد بی‌سوادان زیر 49 سال اردبیل زنان هستند

بانو نیوز - اردبیل – معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش استان اردبیل گفت: 67.7 درصد از بی‌سوادان جمعیت 10 الی 49 ساله این استان را زنان تشکیل می‌دهند.

اعلام آمادگی مجلس برای بازنگری در قانون جامع حمایت از معلولین

بانو نیوز - رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اعلام آمادگی مجلس برای بازنگری در قانون جامع حمایت از معلولین، بر ضرورت تعامل دولت و مجلس با یکدیگر برای فراهم کردن زمینه حضور فعال نابینایان در جامعه تاکید کرد.

ابتکار:حل مشکلات زیست محیطی با حضور زنان و مشاغل سبز ممکن می شود/تخصیص ١.٥میلیارد دلار به اشتغالزایی در دولت دوازدهم

بانو نیوز - تهران - ایرنا- معاون أمور زنان و خانواده ریاست جمهوری دولت دوازدهم بابیان اینکه زنان و مشاغل سبز و فناوری می‌توانند مشکلات زیست محیطی را حل کنند، گفت:از مشاغل سبز و فناوری می‌توان برای اشتغالزایی، رفع مشکلات اقتصادی در روستاها و بهبود شرایط محیطی استفاده کرد.

کارت ملی هوشمند کلید ورود به دولت الکترونیک است

بانو نیوز - رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه اعتبار کارت های ملی قدیمی تا پایان سال به اتمام می رسد، گفت: لازم است هموطنان هرچه سریعتر به دفاتر پیشخوان و پست مراجعه کرده و برای دریافت کارت هوشمند اقدام کنند و آن را به پایان سال موکول نکنند و تا فرصت هست اقدام کنند.

ابتکار: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت، در پیچ قوه قضاییه مانده است

بانو نیوز - تهران - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از بررسی لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت، در قوه قضاییه خبر داد و گفت: قوه قضاییه مشغول انجام کارهای نهایی مربوط به این لایحه است و منتظریم هرچه سریعتر این لایحه به نتیجه برسد و اجرایی شود.

آیا مولاوردی از ابتکار دلخور است؟

بانو نیوز - دستیار ویژه رئیس‌جمهور در حقوق شهروندی به برخی زمزمه‌ها مبنی بر دلخوری‌اش از معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری پاسخ داد.

ابتکار: فراهم شدن فرصت های برابر برای زنان سبب پیشرفت جامعه می شود

بانو نیوز - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه براساس قانون و رویکرد دولت، زنان از سهم برابر در جامعه برخوردارند گفت: باید برای تمام بانوان فرصت های برابر ایجاد کرد تا جامعه به درستی پیشرفت کند.

مهمترین اقدامات جامعه زنان نواندیش

بانو نیوز - مدیرعامل موسسه جامعه زنان نواندیش ضمن تشریح اقدامات این سازمان مردم نهاد در حوزه زنان و خانواده گفت: پنج هزار زن در ...

توصیه‌های رئیس‌جمهور به استانداران/ در استفاده زنان برای مسئولیت‌ها به‌دنبال تظاهر نیستیم

بانو نیوز - تأکید بر لزوم آرامش در محیط استان، تقویت فضای امن و فرهنگی و تلاش برای تقویت همکاری بین جناح‌های سیاسی، از توصیه‌های حسن روحانی در جلسه هیئت دولت به استانداران جدید بود.

توجه به تعادل جنسیتی در تحقق عدالت موثر است

بانو نیوز - تهران- ایرنا- دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی گفت: توجه به تعادل جنسیتی در جنبه های مختلف از جمله در بازار کار، مدیریت ها و در نقش های اجتماعی و خانوادگی زنان می تواند در تحقق عدالت موثر باشد.

افتتاح باغ بانوان منظریه با حضور «ابتکار»

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور همزمان با افتتاح فاز اول باغ شهر بانوان منظریه در شهرضا با تاکید بر اهمیت توسعه فضاهایی که زنان و دختران بتوانند در آنها آزادانه از آب و هوا برخوردار شوند، از تاسیس 24 امین پارک بانوان در این شهر خبر داد.

سوران حسینی: کول‌بر یک پدیده و یک اتفاق نیست، یک فرآیند غلط است

بانو نیوز - سوران حسینی هم مرد هنر است و هم اهل سیاست. او نگاهش با دیگر هنرمندان مریوانی در باب کولبری متفاوت است. او معتقد است کولبری پدیده‌ای اشتباه است، سهم کولبری را اندک می‌داند و مدعی است سود اصلی را شخص دیگری می‌برد.

حضور زنان در مناصب مدیریتی ادارات را کارآمد تر می کند

بانو نیوز - اصفهان - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: حضور زنان شایسته در مناصب اداری و دولتی می‌تواند به کارآمدتر شدن فعالیت‌ها در جامعه، افزایش سلامت و کاهش آسیب های بدنه اداری کمک کند.

نگاه خصمانه و تبلیغات دروغین غرب علیه مسلمانان/ ضرورت گسترش همکاری کشورهای اسلامی

بانو نیوز - کوالالامپور - ایرنا - بانوی کارآفرین برگزیده ایرانی در اجلاس تجارت و سرمایه گذاری در مالزی با بیان اینکه غرب نگاه خصمانه و تبلیغات دروغین علیه مسلمانان دارد، گسترش همکاری میان کشورهای اسلامی را راهبردی برای مقابله با فشارهای غرب در این کشورها دانست.

خبرنگار ایرنا دومین بخشدار زن تاریخ استان کرمان

بانو نیوز - کرمان - ایرنا - بهجت فروزان‌مهر خبرنگار سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان کرمان در رابر به عنوان دومین بخشدار زن تاریخ استان، در بخش مرکزی این شهرستان به سمت سرپرست بخشداری منصوب شد.

وزارت ورزش، حوزه جوانان را بلعیده/ نباید بی‌اعتمادی بدلیل عمل نکردن به شعارها گسترش یابد

بانو نیوز - معاون سابق ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه حوزه جوانان توسط وزارت ورزش بلعیده شده است، گفت: در حال حاضر حوزه جوانان در این وزارتخانه جایگاهی ندارد و این حوزه به حاشیه رانده شده است.

معرفی معاون جدید امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی چند روز آینده

بانو نیوز - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از معرفی چایگزین جدیدش در سمت فعلی خود طی روزهای آینده خبر داد و از وزیر جدید وزارت ورزش و جوانان خواست که به دنبال تقویت جایگاه جوانان در این وزارتخانه باشد.

توضيح ابتکار درباره رسيدگي به وضعيت آسيب‌ديدگان حوادث سال 88

بانو نيوز - معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري با تاکيد بر اينکه رسيدگي به خانواده‌هاي آسيب ديده حوادث پس از انتخابات 88 مصوبه شوراي شهر تهران بوده است گفت که ضمن تکذيب موارد اتهامي مطرح شده از سوي برخي رسانه‌ها، پيگرد قانوني را حق خود مي‌داند.

نشست زنان ايران و روسيه در مسکو گشايش يافت

بانو نيوز - مسکو - ايرنا - نخستين دور گفت وگوي ايران و روسيه در حوزه زنان و خانواده به ميزباني بنياد قداست مادري اين کشور امروز (دوشنبه) در مسکو آغاز شد.

نامه فاطمه رهبر به رئيس‌جمهور

بانو نيوز - رئيس فراکسيون زنان و خانواده در مجلس نهم در نامه‌اي خطاب به رئيس‌جمهور بر اجراي قوانين معطل مانده در حوزه ...

ابتکار: خشونت ها در ميانمار را متوقف کنيد

بانو نيوز - تهران- ايرنا- معاون رئيس جمهوري درامور زنان و خانواده، در نامه اي خطاب به فوم ژيله ملامبو نکوکا معاون کل و مدير اجرايي سازمان ملل متحد در امور زنان، خواستار اقدام فوري براي توقف خشونت ها عليه مسلمانان ميانمار شده است.

پيام هاي تسليت شخصيت ها، مقامات و احزاب بمناسبت درگذشت مرحومه شهلا حبيبي

بانو نيوز - تهران- ايرنا- برخي از شخصيت ها، مقامات و تشکل هاي حزبي و سياسي در پيام هاي جداگانه تسليت بمناسبت درگذشت شهلا حبيبي نخستين مشاور امور زنان نهاد رياست جمهوري، از وي به عنوان بانويي متعهد ياد کردند که عمر خود را در راه بهبود وضعيت زنان و اعتلاء فرهنگ آنان صرف کرد.

خدا نگهدار حبيبي عزيز؛ صدايت خواهيم بود

بانو نيوز - 🔘 چهره ها آشنا با غباري از گذر روزگار مي آمدند و همه به دنبال او مي گشتند... به دنبال خانم حبيبي که مي آمد اما اينبار ...

پيام تسليت مسئولان در پي درگذشت اولين مشاور رئيس جمهور درامور زنان

بانو نيوز -شخصيت ها و مسئولان کشوري و لشکري در پيام هاي جدگانه اي درگذشت «شهلا حبيبي» اولين زني که پس از انقلاب اسلامي به سمت مشاور رئيس جمهور منصوب شد را تسليت گفتند.

معاون رئيس جمهوري در امور زنان درگذشت شهلا حبيبي را تسليت گفت

بانو نيوز - تهران - ايرنا - معصومه ابتکار معاون رئيس جمهوري در امور زنان و خانواده درگذشت شهلا حبيبي اولين مشاور امور زنان رياست جمهوري با حکم مرحوم آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني را تسليت گفت.

اهتمام دولت دوازدهم به بهره مندي يکسان زنان و مردان از امکانات توسعه اي

بانو نيوز - مشهد- ايرنا- معاون رئيس جمهوري در امور زنان و خانواده گفت: پايش و رصد تعيين شاخص هاي بهره مندي متعادل زنان و مردان از امکانات توسعه اي و کاهش شکاف هاي موجود از برنامه هاي جدي دولت دوازدهم است.

ابتکار: بکارگيري زنان در 30 درصد پست هاي اجرايي با جديت پيگيري مي شود

بانو نيوز - مشهد- ايرنا- معاون رئيس جمهوري در امور زنان و خانواده گفت: اجراي ابلاغيه شوراي عالي اداري مبني بر بکارگيري زنان در 30 درصد پست هاي دولتي و اجرايي را به صورت مستمر رصد و پيگيري مي کنيم.

آغاز اجراي طرح ملي مداخله در طلاق با حضور معاون رئيس جمهوري

بانو نيوز - مشهد- ايرنا- اجراي طرح ملي مداخله در طلاق همزمان با رونمايي سامانه ملي طلاق 11 استان کشور از طريق ارتباط ويدئوکنفرانس روز دوشنبه طي مراسمي در مشهد با حضور معاون رئيس جمهوري در امور زنان و خانواده، رئيس سازمان بهزيستي و معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضاييه آغاز شد.

سلحشوري: به‌دنبال سهم 50 درصدي زنان در اشتغال هستيم

بانو نيوز - رييس فراکسيون زنان مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه زنان نيز مانند مردان درگير بحران اشتغال هستند، تاکيد کرد که به دنبال سهم حداقل 50 درصدي زنان در اشتغال هستيم.

خانواده هاي ايراني نياز به فضاي گفت و گوي ملي دارند

بانو نيوز - تهران - ايرنا - معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: خانواده هاي ايراني براي تحکيم مباني خانواده، نياز به فضاي گفت و گو دارند که اميد است بتوانيم گفت و گوي ملي را براي خانواده ها با همکاري دستگاه هاي مختلف برنامه ريزي کنيم.

اخبار خواندنی

خط مشي دولت دوازدهم توجه ويژه به مناسبت هاي بين المللي و مناطق مرزي است

سلطاني‌فر خبرداد: کاهش آمار طلاق در بسياري از استانها

آباداني و توسعه کشور با استفاده از توانمندي زنان امکان پذير است

هدف از تدوين لايحه منع خشونت عليه زنان، کاهش مشکلات اجتماعي است

91 درصد کودکان افغان خشونت را تجربه کرده‌اند

مولاوردي: ارتقاء و هدايت سمن‌هاي حوزه زنان در اولويت سياست‌گذاريها قرار گيرد

فرصت اشتغال برابر زنان را پيگيري مي‌کنيم

چرا زنان کمترين سهم رياست را دارند؟

نشست مشترک ابتکار با نمايندگان زن مجلس شوراي اسلامي

«نجفي» در بهشت و «بطحائي» بر کرسي وزارت

تثبيت هنجارهاي انقلاب و ايجاد جامعه اسلامي نيازمند مبارزه است

«جوانان» 70 درصد بيکاران را تشکيل مي‌دهند/20 تا 27 سالگي داراي بالاترين ميزان مطلوبيت «ازدواج»

رئيس مرکز پژوهش‌هاي مجلس: کميته امداد براي توانمندسازي افراد با آموزش‌وپروش همکاري کند

مطالبات نمايندگان مجلس از کميته امداد (ره)

خاستگاه فکري ما فمنيسم نيست/ لزوم اصلاح باورهاي غلط در حوزه زنان

فتاح: مجلس و دولت يارانه دهک‌هاي بالا را حذف کنند

خط مشي من «تعامل» است/تقابل‌ها را به حداقل مي‌رسانم

151 پست مديريتي وزارت کشور در اختيار زنان است

نقش زنان در توسعه جامعه، تنها حضور فيزيکي آنان نيست

«هاشمي» اولين سرپرست زن دانشگاه هاي علوم پزشکي را منصوب کرد

تحقق حقوق شهروندي سرلوحه سياست داخلي دولت دوازدهم

لايحه اصلاحي «ممنوعيت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست» در راه مجلس

سلطاني فر: روند پرداخت وام ازدواج تا پايان شهريور ادامه دارد/ تکذيب تغييرات در باشگاه استقلال

نقشه راه تاب آوري اجتماعي تدوين مي شود/ مساعدت معاونت امور زنان در معرفي بانوان توانمند به دولت

مافي از قول مساعد روحاني براي انتصاب معاون زن در وزارتخانه‌ها خبر داد

اميدواريم رئيس جمهور در رده‌هاي مياني و در سمت معاونت‌ها از توانايي زنان بهره ببرند

تشکر خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران از رئيس جمهوري براي انتصاب مجدد حجت الاسلام والمسلمين شهيدي

غرويان:اهليت وزرا مهم است نه جنسيت/عباس صالحي فردي روشنفکر است

نماينده تبريزدر مجلس: حضور زنان در پست هاي کليدي مورد توجه قرار گيرد

الهه کولايي: دغدغه‌هاي مشترک فعالان زن اصول‌گرا و اصلاح‌طلب

وکيلي: استفاده از زنان در کابينه دوازدهم مطالبه مجلس است

احتمال حضور يک زن در ميان نامزدهاي رياست شوراي شهر پايتخت

به بهانه برگزاري اولين کنگره "مجمع زنان اصلاح‌طلب"

دبيرکميسيون بهداشت مجلس: بيکاري عامل مهم بروز اعتياد است

زهرا شجاعي دبيرکل مجمع‌ زنان‌ اصلاح‌طلب شد

آزار و اذيت دختري که براي بازي در فيلم هاي خواننده هاي زير زميني به تهران آمده بود / نگار پس از بازگشت به خانه خودکشي کرد

حدود 15 درصد فعالان اقتصادي کشور زن هستند/ زنان کارفرما يک درصد بانوان شاغل

رئيس انجمن مددکاري اجتماعي ايران: مجلس لايحه حمايت کودکان و نوجوانان را تصويب کند

حساسيت جامعه نسبت به آزار کودکان بر روند کارمجلس تاثرگذار است

توقف لايحه حمايت ازکودکان و نوجوانان درمجلس شوراي اسلامي 10 ساله شد

مولاوردي: الزامي براي داشتن سهميه زنان در کابينه وجود نداشته است

توافق ايران و اندونزي براي توسعه همکاري ها در حوزه زنان و کودکان

ميزگرد ايرنا/ضرورت آسيب شناسي، راهکار مقابله با آسيب هاي اجتماعي

زنان و دختران رانده شده از خانه با 123 تماس بگيرند

مولاوردي: موانع اجراي قانون کاهش ساعت کار زنان شاغل برطرف مي شود

151 پست مديريتي وزارت کشور در اختيار زنان است

صدراعظم نوري: انتظار داشتيم سهم زنان در دولت بيش‌تر باشد

زهرا شجاعي: با تفکيک جنسيتي که سبب تبعيض شود، مخالفيم

ظريفيان: دولت دوازدهم از زنان توانمند در سطوح مياني و ارشد مديريت استفاده کند

عزيزي: رئيس‌جمهور از بانوان در رده‌هاي مختلف مديريتي استفاده کند

اولين معاون فرماندار زن: مهريه‌ام را همان لحظه اول بخشيدم

انتقاد مولاوردي به اجراي سليقه‌اي قانون کاهش ساعت کار زنان شاغل با شرايط خاص

زنان در ديپلماسي شهري توانمندتر هستند

مشکلات حوزه زنان، باري بر زمين مانده است

4گوشه دنيا/ دفاع مظلومانه دختربچه سوري از جنازه‌ي مادر

وزير کشور: در قوانين اقتصادي جنسيت مطرح نيست

نوبخت: تعداد زنان کابينه کم نمي شود

زنان موفق و نيکوکار ايراني مي‌توانند الگوي براي زنان دنيا باشند

وقتي زنان خانه‌دار در سياست‌گذاري‌ها ديده نمي‌شوند

مولاوردي:براي کابينه صحبت شده اما نه در معاونت امورزنان

زنان شهردار ايران را بشناسيد + تصاوير

تذکر تعدادي از نمايندگان زن مجلس به روحاني

آيا رويکرد دولت به زنان تغيير خواهد کرد؟

مجوز خروج همسر بدون اذن شوهر با شرع اسلام در تضاد است

زنان و دختران سرمايه‌هاي کشور هستند

اختصاص شعبه ويژه رسيدگي به پرونده اطفال و نوجوانان در ديوان عالي کشور

پيگيري اجراي مرخصي 9 ماهه زايمان در ادارات

فرزندي ديگر به خانواده خميني ها اضافه شد

نامه 157 نماينده مجلس به رئيس جمهور در خصوص لزوم استفاده از زنان در سطح وزرا

2 ميليون فرزند حاصل ازدواج زنان ايراني با مرد غيرايراني

حقايقي عجيب از زندگي عروس‌هاي داعشي

مولاوردي: مسئله حضور زنان در ورزشگاه‌ها نبايد دستخوش سليقه‌ها قرار گيرد

سرکرده زنان داعشي در موصل دستگير شد

وضعيت روحاني مجروح در مترو شهرري مساعد است/علت حادثه مترو شهرري امربه‌معروف نبود

لزوم به کارگيري زنان در دولت دوازدهم و توجه به حق الزحمه معلمان در ساعات غيرموظف از محورهاي تذکرهاي امروز نمايندگان

مريم ميرزاخاني دار فاني را وداع گفت

«سلحشوري» رئيس فراکسيون زنان مجلس شوراي اسلامي شد

زنان قدرتمند سياست

طرح حجاب اجباري در جمهوري اسلامي ايران به قلم حسن روحاني

برجام فرصت مناسبي براي توسعه همکاري ميان بلژيک و ايران فراهم آورده است

حال اين روزهاي صنايع‌دستي ايران خوب است

زهرا شجاعي: انتخاب وزير زن قطعي است

از مشکلات دانشجويان دختر دانشگاه شهيد چمران اهواز چه خبر؟

خانم هاي ايراني «بله» گفتند، مردان ايراني «نه»!

7 زن در صف ورود به «بهشت»

اعضاي جديد شورا و قطار از ريل خارج‌شده تهران

صنايع‌دستي راه برون‌رفت از تنگناي بيکاري در استان‌هاي محروم است

اشرف بروجردي: گمانه‌زني‌ها در خصوص حضورم در وزارت علوم شايعه‌اي بي‌ربط است

ابتکار: دولت يازدهم دوره ويژه اي براي حضور مردم در عرصه محيط زيست است

پاسخ مولاوردي به برخي ادعاها؛ از "نزار زاکا" تا ارائه اطلاعات زنان ايراني به سازمان ملل

مولاوردي: بحث زنان سرپرست خانوار نيازمند هماهنگي هاي بيشتر است

حق زنان بر شهر و روستا

نژادبهرام: مردم خواهان رفع فساد و تبعيض هستند

برنامه روحاني در حوزه «زنان و خانواده» در دولت دوازدهم

مولاوردي: زنان براي استيفاي حقوق شرعي و قانوني خود در انتخابات مشارکت کنند

مولاوردي: به دنبال شايسته‌سالاري هستيم

راه ثبات و امنيت کشور، از صندوق‌هاي راي مي‌گذرد

دولت ريل‌گذاري درستي در مسير استيفاي حقوق زنان کرده است

معاونت زنان رياست‌جمهوري از فاطمه آليا شکايت کرد

از تخريب همسر روحاني هم نگذشتند

براي پيگيري مطالباتمان در انتخابات شرکت کنيم

انسيه شاه‌حسيني: به کسي رأي مي‌دهم که به شُغال‌ها باج ندهد

اشرف بروجردي: انديشه آغاز کنندگان تخريب ها ، ناديده گرفتن کرامت انساني است

انتصاب زنان در دولت يازدهم نگاه محدوديت محور را عقب راند

الهه راستگو تاييد صلاحيت شد

تنها دولتي هستيم که اجازه حضور مخالفان در جلسات‌مان را مي‌دهيم

معاون رييس جمهوري: سياست‌هاي گردشگري تا شهريور ماه ابلاغ مي‌شود

سرمربي بسکتبال زنان :‌دولت يازدهم روياي زنان بسکتباليست را به واقعيت مبدل کرد

"تاب‌آوري اجتماعي" به فاز دوم رسيد

منشور حقوق شهروندي شعاري و انتزاعي نيست

وعده توزيع 250 هزار توماني به بيکاران، کارانه نيست، بيکارانه است

نامزدهاي رياست‌جمهوري برنامه‌هاي اجتماعي خود را اعلام کنند

با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي از زنان کارگر تقدير شد

در دولت فعلي اتفاقات مثبتي در حوزه زنان به وقوع پيوسته است

برنامه توسعه پايدار يک فرصت و چالش براي خانواده‌هاست

آخرين خبر از طرح توانمندسازي اقتصادي زنان سرپرست خانوار

اصول‌گرايان با انصاف از روحاني حمايت مي‌کنند

اميد مولاوردي براي انتخاب مردان قائل به عدالت جنسيتي در شوراي شهر

مولاوردي: روحاني برنامه جديدي در حوزه زنان براي دولت دوازدهم دارد

مطالب منتشر شده به نقل از همسر حجت‌الاسلام رئيسي غيرقابل استناد است

آخرين وضعيت بيمه زنان خانه‌دار و ممنوعيت ازدواج با «فرزندخوانده»

مسائل زنان موضوعاتي سياسي و نمايشي نيست

برگزاري نشست تخصصي وزراي امور زنان کشورهاي اسلامي در ارديبهشت

مولاوردي: «وزير زن» وعده روحاني است

زنان شايسته مملکت را نيز ببينيد

مولاوردي: وضعيت مداراي سياسي در آستانه انتخابات مناسب نيست

نارضايتي جنسي از علل اصلي طلاق/راه‌اندازي کلينيک‌هاي سلامت خانواده در تمامي استان‌ها

مطالبات عمومي زنان و نقش شورا در پاسخگويي به آن‌ها

زنان کانديداي شوراها بايد برنامه داشته باشند

زد و بندهاي پشت صحنه انتخاباتي در شان زنان نيست

غيبت زنان در شوراهاي شهر و روستا در تصميم‌گيري‌ها اثرگذار است

زنان شوراها بايد متعهد به زنان باشند نه جريان‌هاي سياسي

به نقش محوري زنان کمتر توجه شده است

آيا نمايشگاه زنان و توليد ملي دائمي مي‌شود؟

مولاوردي: مشارکت زنان در حوزه هاي مختلف افزايش يابد

آيا "قدرت" ميوه ممنوعه زنان است؟

مولاوردي :ميزان مشارکت اقتصادي زنان در کشور 13.3 در صد است

رايزني وزارت ارتباطات با مجلس براي کسب سهميه 30 درصدي زنان

پيشنهاد مولاوردي درباره زنان زنداني جرايم غيرعمد

مجلس بازنشستگي زنان با 20 سال سابقه کار را حذف کرد

مولاوردي از ششمين جشنواره بين المللي مد و لباس فجر بازديد کرد

مولاوردي: خانواده در ايران دچار تغييرات ساختاري شده است

سوال رئيس جمهور از وزرا درباره چرايي عدم به‌کارگيري زنان در مناصب اجرايي

مولاوردي: نقش زنان در تصميم گيري کلان شناسايي نشده است

پيش‌نويس تفاهمنامه ايران و ژاپن در حوزه زنان و خانواده آماده شد

زنان و مردان بايد با هم جامعه را بسازند

استقبال معاون رئيس جمهوري از حضور زنان در مسئوليت هاي قضايي

آخرين وضعيت سند راهبردي معاونت زنان

تلاش‌ سازمان‌هاي دولتي و غيردولتي براي جلب مشارکت زنان

«بانک جامع اطلاعاتي زنان» رونمايي شد/معرفي زنان توانمند براي تصدي پست‌هاي مديريتي