آخرين مطالب

سياسي

صاجب نظران و متفکران باید حل مسایل مربوط به حجاب را در دستور کار قرار دهند

آریا بانو - دبیرکل جامعه زینب (س) از صاجب نظران، متفکران و نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان زنان مجلس و معاونت امور زنان خواست تا مسایل و مشکلات مربوط به حجاب در جامعه را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به حل و فصل آن اهتمام لازم را انجام دهند.

رییس فراکسیون خانواده مجلس به رفتار فراقانونی بانک ها در مورد افتتاح حساب مادران برای فرزندان اعتراض کرد

بانونیوز-پروانه مافی رییس فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی به خودداری برخی بانک‌ها از افتتاح حساب فرزندان صغیر توسط مادران آن‌ها اعتراض کرد و خواستار جلوگیری از اقدامات فراقانونی در این خصوص شد.

صدا و سیما یک شبه صدها رقاص تربیت کرد

بانو نیوز - روزنامه ایران، در پی پخش اعترافهای تلویزیونی مائده هژبری دختر 17 ساله ای که فیلم رقصش در اینستاگرام منتشر ...

زنان همیشه همراهان خوبی در دوران سخت هستند

بانو نیوز - تهران- رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: زنان همیشه به عنوان همراهان خوبی برای همسران خود در دوران سخت به ویژه دوران دفاع مقدس بوده و امروز نیز این همراهی ادامه دارد.

شماری از متخصصان زنان و زایمان مقابل نظام پزشکی تجمع کردند

بانو نیوز - تهران - برخی پزشکان متخصص زنان و زایمان امروز در اعتراض به بخشنامه وزارت بهداشت، مبنی بر «ترویج زایمان طبیعی 97» مقابل سازمان نظام پزشکی تجمع کردند و خواهان توقف اجرای این مصوبه هستند.

تماشای خانوادگی فوتبال در استادیوم آزادی بر اساس موازین شرعی بوده است

بانو نیوز - معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دو نوبت زنان در استادیوم آزادی برای تماشای خانوادگی فوتبال حاضر شدند که این موضوع کاملا بر اساس موازین شرعی و شیوه‌نامه دولت بوده است.

خدمات ایران در زمینه حمایت از زنان قابل ستایش است

بانو نیوز - تهران- سفیر سوئد در تهران در حاشیه بازدید از مرکز مشاوره 1480 گفت: به نظر می رسد ایران برنامه های حمایتی زیادی از زنان و خانواده دارد و خدمات ایران در این زمینه قابل ستایش است.

حضور مستمر خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها باید با برنامه ریزی باشد

بانو نیوز - دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی از امکان حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات ابراز امیدواری کرد و گفت: توسعه چنین برنامه هایی باید یکی از اولویت‌های برنامه ریزی در کشور باشد.

احتمال رابطه متهم تجاوز در ایرانشهر با نهاد قدرت و ثروت

بانو نیوز - تهران- عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی درباره خبر تجاوز در ایرانشهر گفت: قطعا امری جنایتکارانه بوده، اما ما به طور دقیق از اهداف آن مطلع نیستیم که آیا با اختلافات قومی و عشیره ای پیوند خورده است یا نه.

واکنش ابتکار به خبر حادثه دختران "ایرانشهر"

بانو نیوز - معاون رییس جمهور در واکنش به خبر تجاوز در ایرانشهر، گفت: ابزارهای بازدارندگی در مقابل این چنین جنایاتی باید افزایش یابد که در این زمینه دولت تلاش فروانی کرده و سایر قوا باید آن را تکمیل کنند.

امام راحل احیاء‌گر فرهنگ وقف در دوران معاصر

بانو نیوز - سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور بیانیه‌ای بر نقش پررنگ امام خمینی (ره) در احیای فرهنگ وقف تاکید کرد و امام(ره) را احیاء‌گر فرهنگ وقف در دوران معاصر دانست.

فراکسیون زنان گزینه‌ای برای انتخابات هیات رییسه معرفی نکرده است

بانو نیوز - پروانه سلحشوری در واکنش به انتشار اخباری درباره گزینه‌های این فراکسیون برای انتخابات هیات رییسه مجلس گفت: فراکسیون زنان هیچ گزینه‌ای برای انتخابات هیات رییسه معرفی نکرده است.

لزوم حمایت از جوانان برای تحقق توسعه پایدار کشور

بانو نیوز - فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر لزوم توجه به امور جوانان و هموار کردن مسیر پیشرفت آن‌ها گفت: حمایت از جوانان تحقق پیشرفت و توسعه پایدار کشور را به همراه خواهد داشت.

تاکید بر پیگیری مطالبات حوزه زنان و حضور آنها در ورزشگاه

بانو نیوز - پیگیری طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حقوق کودک در قانون حمایت از کودکان، حضور زنان در ورزشگاه‌ها و تمرکز بر پیگیری مطالبات حوزه زنان از جمله مواردی است که در نشست فراکسیون زنان با بانوان استانداری‌های سراسر کشور مطرح شد.

شاخص های عدالت جنسیتی با دستور رییس جمهوری درحال تدوین است

بانو نیوز - تهران- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تدوین شاخص های مربوط به عدالت جنسیتی با دستور دکتر حسن روحانی خبر داد و گفت: در حال تدوین اطلس وضعیت زنان در کشور به تفکیک استان ها و شهرستان ها هستیم.

تصویب تعطیلات زمستانی در دولت یک گام برداشت + جزئیات

بانو نیوز - رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: به منظور رونق گردشگری و افزایش درآمد و ایجاد اشتغال در استان‌های جنوبی کشور، پیشنهاد تعطیلات زمستانی از سوی این سازمان به معاون اول رئیس جمهوری ارائه شده است.

نماینده مردم تهران از نبود نامزد زن برای شهرداری تهران انتقاد کرد

بانو نیوز-فریده اولادقباد نایب رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از معرفی نشدن یک زن به عنوان نامزد شهرداری تهران در میان هفت نامزد معرفی شده، انتقاد کرد و گفت: زنان با تجربه مدیریت شهری بسیاری وجود دارند که می توانستند به عنوان شهردار تهران معرفی شوند.

دسترسی به اطلاعات و شفاف سازی در دستور کاردولت/ تسهیل ارتباطات، حق غیرقابل انکار شهروندان

بانو نیوز - وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه دسترسی به اطلاعات و شفاف سازی به عنوان یک سیاست در دستور کار دولت قرار دارد، بر تسهیل ارتباطات به عنوان حق غیر قابل انکار شهروندان نیز، تاکید کرد.

ویدئو / وضعیت اسفبار کودکان در یمن

بانو نیوز - صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) در اواخر سال 2017 اعلام کرد که بیش از 11 میلیون کودک در کشور جنگ‌زده یمن در وضعیتی اسف‌بار زندگی می‌کنند و دو میلیون از آن‌ها از سوءتغذیه حاد رنج می‌برند. با وجود گذشت سه سال از بحران یمن، حملات خون‌بار علیه این کشور همچنان ادامه دارد.

دیدار ابتکار و وزیر تجارت سوئد، برای توسعه مشارکت اقتصادی زنان

بانو نیوز - تهران - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دیدار با وزیر تجارت سوئد گفت: توسعه صندوق های خرد و تعاونی های زنان، کارآفرینی زنان در صنعت توریسم و صنایع دستی از جمله فرصت هایی است که می تواند به رشد مشارکت اقتصادی بانوان ختم شود.

سهم بانوان در مصوبات مجلس

بانو نیوز - تهران- مجلس دهم با حضور پررنگ نمایندگان زن، همواره در مسیر برآورده شدن مطالبات زنان گام برداشته و توانسته است در مدت دو سال، قوانین حمایتی را در جهت مشارکت و امنیت حضور زنان در جامعه به تصویب برساند.

رهبر حزب مردم ترکیه: زنان بزرگ‌ترین ترس اردوغان هستند

بانو نیوز-کمال قلیچداراوغلو رهبر حزب مردم جمهوری‌خواه ترکیه با انتقاد از رویکرد حزب حاکم نسبت به زنان جامعه کشورش گفت که زنان باعث پایان حکومت تک رهبری مردان در سال 2019 خواهند شد.

نجفی شهردار ماند

بانو نیوز-در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر تهران، نمایندگان مردم به استعفای شهردار رای منفی دادند تا نجفی همچنان سکان شهرداری تهران را در دست داشته باشد.

شهید عباسی‌فرد افتخار جبهه مقاومت است

بانو نیوز - کرمانشاه- فرمانده قرارگاه نجف اشرف گفت: شهید مدافع حرم مراد عباسی‌فرد از افتخارات کشور و جبهه مقاومت است.

تمامی موضوعات اولویت‌دار حوزه زنان و خانواده را پیگیری می‌کنیم

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از پیگیری عدالت جنسیتی و خانواده به عنوان دو اصل مهم در قانون برنامه ششم خبر داد وگفت: تمامی موضوعات اولویت‌دار حوزه زنان و خانواده را پیگیری می کنیم.

ابتکار: توجه به اقوام، اقلیت ها، جوانان و زنان، برنامه دولت برای توسعه پایدار است

بانو نیوز - گرگان - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: توجه به حقوق اقوام، اقلیت ها، جوانان و زنان برنامه ویژه دولت برای بهره مندی از ظرفیت های کشور در مسیر رسیدن به توسعه پایدار است.

بررسی موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» در کانون توحید

بانو نیوز - مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین سخنرانی با موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» برگزار می‌شود.

پای ابتکار در کفش مولاوردی

بانو نیوز -معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده: نگاه دولت این نیست که این منشور در کلام و گفتار مسئولان خلاصه شود بلکه به دنبال این هستیم که در سطوح شهروندی آنرا عملیاتی و پیاده سازی کنیم.

مافی: نباید نگرش‌های جنسیتی و تک بعدی موجب جدی نگرفتن مسائل حوزه خانواده شود

بانو نیوز - یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ما باید پیرو دیدگاه‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی به ضرورت تقویت نهاد خانواده به عنوان یک امر مهم نگاه کنیم و نباید نگرش‌های جنسیتی و تک بعدی موجب شود که مسائل حوزه خانواده را جدی نگیریم و با رهاسازی آن سلامت نظام اجتماعی را با خطر رو برو سازیم.

پیگیری لوایح امنیت اجتماعی و حمایت از کودکان / بررسی «خشونت» و ابعاد آن

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه این معاونت حدود250 پروژه در سراسر کشور با سمن‌ها اجرا کرده است، از دسترسی ویژه اعضای سمن‌های جوانان فعال حوزه زنان و کودکان به پورتال معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور خبرداد.

سلطانی‌فر خبرداد: افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان

بانو نیوز - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به نقش سازمان‌های مردم نهاد در فرآیند امنیت، آرامش، مردم سالاری و توسعه کشور گفت: در جریان حوادث و نا آرامی‌های اخیر کشور هیچ یک از جوانانی که توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌اند عضو تشکل‌های مردم نهاد حوزه جوانان نبودند که این نشان می‌دهد سمن‌ها ساز و کار و بستر خوبی برای ارتباط مردم و مسئولان ایجاد کردند.

در نامه‌ای به رییس‌جمهور خواستار فعال شدن ستاد ملی زن و خانواده شدیم/ نظارت بر اجرای قوانین و برنامه‌ها در حوزه مسایل خانواده

بانو نیوز - رییس فراکسیون خانواده مجلس:   این موضوع از مسایلی است که در فراکسیون خانواده مورد توجه قرار دارد و در همین ...

درصد حضور زنان در میان قانون گذاران، مقامات عالی‌رتبه و مدیران

بانو نیوز - یک فعال حقوق زنان با بیان اینکه اختصاص سهمیه 30 درصدی برای مدیریت زنان امکان اجرایی ندارد و بر اساس یافته‌ها علمی مطرح نشده است، گفت: این سهمیه 30 درصدی قرار نیست تا بر تعداد پست‌های مدیریتی موجود در کشور اضافه کند بنابراین باید مردان را از مناصب خود کنار بگذارند تا این سهمیه محقق شود این در حالی است که این امکان به شکل عملی وجود ندارد.

واکنش معاونت امور زنان ریاست جمهوری به یادداشت جنجالی زهر آیت اللهی

خبرگزاری آریا- روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، به یادداشت منتشر شده از سوی زهراآیت اللهی، با عنوان «لایحه امنیت زنان در برابر خشونت یا اجرای هدف 5 سند 2030» پاسخ داد.

نقدهای "آیت اللهی" به لایحه منع خشونت علیه زنان: مردان را از ازدواج فراری می‌دهد

خبرگزاری آریا-پیرو یادداشت جنجال برانگیز زهرا آیت اللهی در روزنامه کیهان و نقدهای وارد به آن شرق مصاحبه ای با او کرده که بدون اظهار نظر در مورد محتوای آن می خوانید:

لایحه تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش به کجا رسید؟

بانو نیوز - مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به موضوع مطرح شده در خصوص عدم پیگیری نمایندگان دولت از طرح تفکیک معاونت جوانان از این وزارتخانه توضیحاتی ارائه کرد.

ربیعی خبر داد: آمادگی برای حضور در خانه‌ کودکان معلول و آموزش آنها

بانو نیوز - وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امسال، سال نوآورانه‌ای برای رابطه دولت با معلولان بوده است گفت: در حال حاضر غربالگری بینایی و شنوایی به شکل 100 درصدی در غالب استانها انجام شده است.

زنان و خانواده در لایحه بودجه 97

بانو نیوز - جدول زیر اعتبار در نظر گرفته‌شده در لایحه بودجه 97 برای نهادهای حوزه امور زنان و خانواده را نشان می‌دهد. ...

جوانان محور اصلی تحقق توسعه پایدارند

بانو نیوز - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران گفت:بی تفاوتی نسبت به جوانان به ضرر توسعه پایدار است و امیدواریم فرصت های نوینی برای جوانان ایجاد شود؛ جوانان محور اصلی تحقق توسعه پایدار هستند.

فراکسیون نوپای زنان و مهمترین اولویت ها

بانو نیوز - تهران- ایرنا- خانواده از آن جهت که اصلی ترین نهاد تربیت و پرورش نسل های آینده به شمار می رود، خود نیازمند مراقبت های ویژه ای است که غفلت از آن ها موجب بروز بی ثباتی و تزلزل پایه های این نهاد ارزشمند می شود.

هفتم آذر؛ روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

بانو نیوز - 37 سال از نامگذاری روز نیروی دریایی ارتش به فرمان امام خمینی (ره) به پاس موفقیت نظامیان نیروی دریایی در مقاومت ناوچه پیکان در برابر حمله دریائی و هوائی ارتش عراق در 7 آذر 1359می گذرد و هنوزهم نیروی دریایی در آب های خلیج فارس در دفاع مقدس از كشور چون نگینی درخشنده است.

کار شیوه نامه ورود بانوان به ورزشگاه پیگیری می شود

بانو نیوز - تهران - با توجه به اینکه شیوه نامه ای برای حضور بانوان در ورزشگاه ها توسط مسئولان مربوطه تنظیم شده است این موضوع به صورت جدی پیگیری خواهد شد تا بتوانیم در آینده نزدیک شاهد حضور بانوان در این مکان ها باشیم.

دیدار ابتکار با وزیر امور گفتگوهای بین‌المللی لهستان

بانو نیوز - معصومه ابتکار در دیدار با خانم آناماریا آندرس وزیر امور گفتگوهای بین المللی لهستان با اشاره به روابط دیرینه تاریخی، بر ارتقاء همکاری‌های دیپلماتیک، فرهنگی، اقتصادی و تجاری تأکید کرد.

تشکیل فراکسیون زنان در شورا

بانو نیوز - عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگویی گفت: 60درصد جانباختگان تصادفات عابران پیاده اند.

یکی از عوامل اصلی طلاق، عدم مهارت زوجین در حل تعارض ها است/ مشاوره ها می توانند تعارض ها و تقابل ها را به تفاهم تبدیل کنند

بانو نیوز - مسئول امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: مهمترین عاملی که می تواند یک خانواده را دچار تزلزل کند و در نهایت به متلاشی شدن آن بینجامد، عدم مهارت زوجین در حل تعارض ها، رفع تداخل ها، حل مشکلات خانواده و مدیریت بحران در شرایط خاص می باشد.

تندگویان: از لایحه دولت برای تفکیک سازمان ملی جوانان دفاع می‌کنیم

بانو نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان مهمترین دغدغه سمن‌ها را تفکیک سازمان ملی جوانان از وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: بهترین راهکار برای انجام کاری موثر در حوزه جوانان، تفکیک سازمان ملی جوانان از این وزارتخانه است.

سلطانی فر:حضور خانواده ها در ورزشگاه ها درحال انجام هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی است

بانو نیوز - تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان،گفت: زیر ساخت های لازم در کشور برای حضور خانواد ه ها در ورزشگاه ها وجود ندارد و هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی باید در این زمینه صورت گیرد که درحال پیگیری و انجام آن هستیم.

ربیعی:شورای حمایت از کودکان بزودی نواقص طرح ساماندهی کودکان کار را برطرف می کند

بانو نیوز - تهران-ایرنا- وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در واکنش به طرح ساماندهی کودکان کار گفت:اشکالات طرح ساماندهی باید رفع شود و شورای حمایت از کودکان کار بزودی این اشکالات را برطرف می کند.

عضویت ابتکار در ستاد « اقتصاد مقاومتی»

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با تاکید بر اشتغال زنان سرپرست خانوار و نرخ بالای بیکاری در میان زنان تحصیل کرده گفت: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی تصمیم گرفته شد تا در کارگروه خاصی به این موضوعات پرداخته و در برنامه ریزی های ستاد اقتصاد مقاومتی سهم زنان نیز دیده شود.

دیدار ابتکار با بانوان قهرمان مسابقات پاراالمپیک/ برای مناسب سازی فضاهای شهری اقداماتی انجام شده است

بانو نیوز - تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار با بانوان قهرمان مسابقاتی پاراالمپیک گفت: اقدامات جدی برای مناسب سازی فضاهای شهری در کشور انجام شده ولی هنوز راه زیادی در این راستا باقی مانده است.

لایحه احیای سازمان ملی جوانان هفته آینده در مجلس مطرح می شود

بانو نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: ساختار تشکیلاتی معاونت ساماندهی امور جوانان عوض شده است ولی شرح وظایف همان شرح وظایف قبلی است و به تصویب هم رسیده است .

فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران شد

بانو نیوز - تهران-ایرنا-شهردار تهران در حکمی فاطمه راکعی را به سمت مشاور شهردار در امور بانوان منصوب کرد.

67 درصد بی‌سوادان زیر 49 سال اردبیل زنان هستند

بانو نیوز - اردبیل – معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش استان اردبیل گفت: 67.7 درصد از بی‌سوادان جمعیت 10 الی 49 ساله این استان را زنان تشکیل می‌دهند.

اعلام آمادگی مجلس برای بازنگری در قانون جامع حمایت از معلولین

بانو نیوز - رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اعلام آمادگی مجلس برای بازنگری در قانون جامع حمایت از معلولین، بر ضرورت تعامل دولت و مجلس با یکدیگر برای فراهم کردن زمینه حضور فعال نابینایان در جامعه تاکید کرد.

ساير مطالب

ابتکار:حل مشکلات زیست محیطی با حضور زنان و مشاغل سبز ممکن می شود/تخصیص ١.٥میلیارد دلار به اشتغالزایی در دولت دوازدهم

کارت ملی هوشمند کلید ورود به دولت الکترونیک است

ابتکار: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت، در پیچ قوه قضاییه مانده است

زنان ایرانی پس از انقلاب اسلامی صاحب عزت شدند

ابتکار خبرداد: ارائه آمار «مدیران زن» به دولت

ربیعی اعلام کرد: افزایش موج «زنان سالمند تنها» در آینده

حماسه آفرینی زنان یکی از رموز مهم پیروزی در دفاع مقدس بود

آیا مولاوردی از ابتکار دلخور است؟

ابتکار: فراهم شدن فرصت های برابر برای زنان سبب پیشرفت جامعه می شود

مهمترین اقدامات جامعه زنان نواندیش

توصیه‌های رئیس‌جمهور به استانداران/ در استفاده زنان برای مسئولیت‌ها به‌دنبال تظاهر نیستیم

توجه به تعادل جنسیتی در تحقق عدالت موثر است

خاطره سلطانی‌فر از حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در سال 67+ فیلم

افتتاح باغ بانوان منظریه با حضور «ابتکار»

سوران حسینی: کول‌بر یک پدیده و یک اتفاق نیست، یک فرآیند غلط است

مشکلات امروز به تصمیماتی برمی‌گردد که بدنبال جهل و ناآگاهی اتخاذ شده‌اند

حضور زنان در مناصب مدیریتی ادارات را کارآمد تر می کند

نگاه خصمانه و تبلیغات دروغین غرب علیه مسلمانان/ ضرورت گسترش همکاری کشورهای اسلامی

ربیعی خبرداد: محو «فقرشدید» و کاهش «فقرمعیشتی» در دستور کار دولت

خبرنگار ایرنا دومین بخشدار زن تاریخ استان کرمان

بازنگری برخی قوانین در دستورکار/عدالت جنسیتی در اولویت کاری معاونت زنان

مجلس از بازنشستگی پیش از موعد بانوان حمایت می‌کند

بادامچی بیان کرد: شروط کمیسیون اجتماعی برای تصویب کاهش سن بازنشستگی زنان به 25سال

تدوین مدل خانواده سالم براساس دیدگاه متخصصان خانواده

وزارت ورزش، حوزه جوانان را بلعیده/ نباید بی‌اعتمادی بدلیل عمل نکردن به شعارها گسترش یابد

پیام مدیر عامل تامین اجتماعی به مناسبت روز خانواده

تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان، وزارت ورزش و جوانان شد

معرفی معاون جدید امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی چند روز آینده

توضيح ابتکار درباره رسيدگي به وضعيت آسيب‌ديدگان حوادث سال 88

پست هاي اجرايي زنان؛ ضرورت اجتماعي يا مطالبه و اصرار سياسي؟

نگاهي به فعاليت‌ها و شخصيت مرحومه شهلا حبيبي

نشست زنان ايران و روسيه در مسکو گشايش يافت

نامه فاطمه رهبر به رئيس‌جمهور

خاستگاه فکري ما فمنيسم نيست/ لزوم اصلاح باورهاي غلط در حوزه زنان

جزئيات نشست کميته زنان مجمع بين‌المجالس آسيايي

ابتکار: خشونت ها در ميانمار را متوقف کنيد

پيام هاي تسليت براي درگذشت خانم شهلا حبيبي

پيام هاي تسليت شخصيت ها، مقامات و احزاب بمناسبت درگذشت مرحومه شهلا حبيبي

خدا نگهدار حبيبي عزيز؛ صدايت خواهيم بود

پيام تسليت مسئولان در پي درگذشت اولين مشاور رئيس جمهور درامور زنان

معاون رئيس جمهوري در امور زنان درگذشت شهلا حبيبي را تسليت گفت

نشست هم‌انديشي "برابري جنسيتي در مديريت شهري"

ابتکار: پشتيباني از سمن‌ها در کاهش آسيب‌هاي اجتماعي موثر است

برابري جنسيتي در کشور مطالبه اي که در انتخابات خود را نشان داد

اهتمام دولت دوازدهم به بهره مندي يکسان زنان و مردان از امکانات توسعه اي

ابتکار: بکارگيري زنان در 30 درصد پست هاي اجرايي با جديت پيگيري مي شود

آغاز اجراي طرح ملي مداخله در طلاق با حضور معاون رئيس جمهوري

کدخدايي: رئيس جمهورشدن زنان شرعا منع دارد

سلحشوري: به‌دنبال سهم 50 درصدي زنان در اشتغال هستيم

خانواده هاي ايراني نياز به فضاي گفت و گوي ملي دارند

جامعه فاطميون طي بيانيه اي ضايعه اسفناک دختران هرمزگان را تسليت گفت

خط مشي دولت دوازدهم توجه ويژه به مناسبت هاي بين المللي و مناطق مرزي است

سلطاني‌فر خبرداد: کاهش آمار طلاق در بسياري از استانها

آباداني و توسعه کشور با استفاده از توانمندي زنان امکان پذير است

هدف از تدوين لايحه منع خشونت عليه زنان، کاهش مشکلات اجتماعي است

91 درصد کودکان افغان خشونت را تجربه کرده‌اند

مولاوردي: ارتقاء و هدايت سمن‌هاي حوزه زنان در اولويت سياست‌گذاريها قرار گيرد

فرصت اشتغال برابر زنان را پيگيري مي‌کنيم

چرا زنان کمترين سهم رياست را دارند؟

نشست مشترک ابتکار با نمايندگان زن مجلس شوراي اسلامي

«نجفي» در بهشت و «بطحائي» بر کرسي وزارت

تثبيت هنجارهاي انقلاب و ايجاد جامعه اسلامي نيازمند مبارزه است

«جوانان» 70 درصد بيکاران را تشکيل مي‌دهند/20 تا 27 سالگي داراي بالاترين ميزان مطلوبيت «ازدواج»

رئيس مرکز پژوهش‌هاي مجلس: کميته امداد براي توانمندسازي افراد با آموزش‌وپروش همکاري کند

مطالبات نمايندگان مجلس از کميته امداد (ره)

خاستگاه فکري ما فمنيسم نيست/ لزوم اصلاح باورهاي غلط در حوزه زنان

فتاح: مجلس و دولت يارانه دهک‌هاي بالا را حذف کنند

خط مشي من «تعامل» است/تقابل‌ها را به حداقل مي‌رسانم

151 پست مديريتي وزارت کشور در اختيار زنان است

نقش زنان در توسعه جامعه، تنها حضور فيزيکي آنان نيست

«هاشمي» اولين سرپرست زن دانشگاه هاي علوم پزشکي را منصوب کرد

تحقق حقوق شهروندي سرلوحه سياست داخلي دولت دوازدهم

لايحه اصلاحي «ممنوعيت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست» در راه مجلس

سلطاني فر: روند پرداخت وام ازدواج تا پايان شهريور ادامه دارد/ تکذيب تغييرات در باشگاه استقلال

نقشه راه تاب آوري اجتماعي تدوين مي شود/ مساعدت معاونت امور زنان در معرفي بانوان توانمند به دولت

مافي از قول مساعد روحاني براي انتصاب معاون زن در وزارتخانه‌ها خبر داد

اميدواريم رئيس جمهور در رده‌هاي مياني و در سمت معاونت‌ها از توانايي زنان بهره ببرند

تشکر خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران از رئيس جمهوري براي انتصاب مجدد حجت الاسلام والمسلمين شهيدي

غرويان:اهليت وزرا مهم است نه جنسيت/عباس صالحي فردي روشنفکر است

نماينده تبريزدر مجلس: حضور زنان در پست هاي کليدي مورد توجه قرار گيرد

الهه کولايي: دغدغه‌هاي مشترک فعالان زن اصول‌گرا و اصلاح‌طلب

وکيلي: استفاده از زنان در کابينه دوازدهم مطالبه مجلس است

احتمال حضور يک زن در ميان نامزدهاي رياست شوراي شهر پايتخت

به بهانه برگزاري اولين کنگره "مجمع زنان اصلاح‌طلب"

دبيرکميسيون بهداشت مجلس: بيکاري عامل مهم بروز اعتياد است

زهرا شجاعي دبيرکل مجمع‌ زنان‌ اصلاح‌طلب شد

آزار و اذيت دختري که براي بازي در فيلم هاي خواننده هاي زير زميني به تهران آمده بود / نگار پس از بازگشت به خانه خودکشي کرد

حدود 15 درصد فعالان اقتصادي کشور زن هستند/ زنان کارفرما يک درصد بانوان شاغل

رئيس انجمن مددکاري اجتماعي ايران: مجلس لايحه حمايت کودکان و نوجوانان را تصويب کند

حساسيت جامعه نسبت به آزار کودکان بر روند کارمجلس تاثرگذار است

توقف لايحه حمايت ازکودکان و نوجوانان درمجلس شوراي اسلامي 10 ساله شد

مولاوردي: الزامي براي داشتن سهميه زنان در کابينه وجود نداشته است

توافق ايران و اندونزي براي توسعه همکاري ها در حوزه زنان و کودکان

ميزگرد ايرنا/ضرورت آسيب شناسي، راهکار مقابله با آسيب هاي اجتماعي

زنان و دختران رانده شده از خانه با 123 تماس بگيرند

مولاوردي: موانع اجراي قانون کاهش ساعت کار زنان شاغل برطرف مي شود

151 پست مديريتي وزارت کشور در اختيار زنان است

صدراعظم نوري: انتظار داشتيم سهم زنان در دولت بيش‌تر باشد

زهرا شجاعي: با تفکيک جنسيتي که سبب تبعيض شود، مخالفيم

ظريفيان: دولت دوازدهم از زنان توانمند در سطوح مياني و ارشد مديريت استفاده کند

عزيزي: رئيس‌جمهور از بانوان در رده‌هاي مختلف مديريتي استفاده کند

اولين معاون فرماندار زن: مهريه‌ام را همان لحظه اول بخشيدم

انتقاد مولاوردي به اجراي سليقه‌اي قانون کاهش ساعت کار زنان شاغل با شرايط خاص

زنان در ديپلماسي شهري توانمندتر هستند

مشکلات حوزه زنان، باري بر زمين مانده است

4گوشه دنيا/ دفاع مظلومانه دختربچه سوري از جنازه‌ي مادر

وزير کشور: در قوانين اقتصادي جنسيت مطرح نيست

نوبخت: تعداد زنان کابينه کم نمي شود

زنان موفق و نيکوکار ايراني مي‌توانند الگوي براي زنان دنيا باشند

وقتي زنان خانه‌دار در سياست‌گذاري‌ها ديده نمي‌شوند

مولاوردي:براي کابينه صحبت شده اما نه در معاونت امورزنان

زنان شهردار ايران را بشناسيد + تصاوير

تذکر تعدادي از نمايندگان زن مجلس به روحاني

آيا رويکرد دولت به زنان تغيير خواهد کرد؟

مجوز خروج همسر بدون اذن شوهر با شرع اسلام در تضاد است

زنان و دختران سرمايه‌هاي کشور هستند

اختصاص شعبه ويژه رسيدگي به پرونده اطفال و نوجوانان در ديوان عالي کشور

پيگيري اجراي مرخصي 9 ماهه زايمان در ادارات

فرزندي ديگر به خانواده خميني ها اضافه شد

نامه 157 نماينده مجلس به رئيس جمهور در خصوص لزوم استفاده از زنان در سطح وزرا

2 ميليون فرزند حاصل ازدواج زنان ايراني با مرد غيرايراني

حقايقي عجيب از زندگي عروس‌هاي داعشي

مولاوردي: مسئله حضور زنان در ورزشگاه‌ها نبايد دستخوش سليقه‌ها قرار گيرد

سرکرده زنان داعشي در موصل دستگير شد

وضعيت روحاني مجروح در مترو شهرري مساعد است/علت حادثه مترو شهرري امربه‌معروف نبود

لزوم به کارگيري زنان در دولت دوازدهم و توجه به حق الزحمه معلمان در ساعات غيرموظف از محورهاي تذکرهاي امروز نمايندگان

مريم ميرزاخاني دار فاني را وداع گفت

«سلحشوري» رئيس فراکسيون زنان مجلس شوراي اسلامي شد

زنان قدرتمند سياست

طرح حجاب اجباري در جمهوري اسلامي ايران به قلم حسن روحاني

برجام فرصت مناسبي براي توسعه همکاري ميان بلژيک و ايران فراهم آورده است

حال اين روزهاي صنايع‌دستي ايران خوب است

زهرا شجاعي: انتخاب وزير زن قطعي است

از مشکلات دانشجويان دختر دانشگاه شهيد چمران اهواز چه خبر؟

خانم هاي ايراني «بله» گفتند، مردان ايراني «نه»!

7 زن در صف ورود به «بهشت»

اعضاي جديد شورا و قطار از ريل خارج‌شده تهران

صنايع‌دستي راه برون‌رفت از تنگناي بيکاري در استان‌هاي محروم است

اشرف بروجردي: گمانه‌زني‌ها در خصوص حضورم در وزارت علوم شايعه‌اي بي‌ربط است

ابتکار: دولت يازدهم دوره ويژه اي براي حضور مردم در عرصه محيط زيست است

پاسخ مولاوردي به برخي ادعاها؛ از "نزار زاکا" تا ارائه اطلاعات زنان ايراني به سازمان ملل

مولاوردي: بحث زنان سرپرست خانوار نيازمند هماهنگي هاي بيشتر است

حق زنان بر شهر و روستا

نژادبهرام: مردم خواهان رفع فساد و تبعيض هستند

برنامه روحاني در حوزه «زنان و خانواده» در دولت دوازدهم

مولاوردي: زنان براي استيفاي حقوق شرعي و قانوني خود در انتخابات مشارکت کنند

مولاوردي: به دنبال شايسته‌سالاري هستيم

راه ثبات و امنيت کشور، از صندوق‌هاي راي مي‌گذرد

دولت ريل‌گذاري درستي در مسير استيفاي حقوق زنان کرده است

معاونت زنان رياست‌جمهوري از فاطمه آليا شکايت کرد