آریا بانو

آخرين مطالب

سياسي

روحانی: پاسخ ایران کوبنده خواهد بود

آریا بانو - رییس جمهور در پی حمله تروریستی صبح امروز به مردم اهواز در مراسم رژه نیروهای مسلح، در تماسی تلفنی با «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور و «غلامرضا شریعتی » استاندارخوزستان، در جریان تازه ترین گزارش اقدام تروریستی و روند شناسایی و رسیدگی به وضعیت مجروحان این استان قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

با گروهک تروریستی «الاحوازیه» آشنا شوید

آریا بانو - وقتی رمضان شریف سخنگوی سپاه و ابوشریف سخنگوی «الاحوازیه» ساعتی بعد از حمله تروریستی امروز به رژه نیروهای مسلح در اهواز اعلام کردند که مسئولیت این حمله با گروهک «الاحوازیه» بوده است، خیلی‌ها برای بار اول نام این گروه به گوششان خورد.

پشت‌پرده طرح شفافیت آرا نمایندگان

آریا بانو - مجلس در هفته‌ای که گذشت تعطیل بود. اما چهارشنبه هفته قبل، در آخرین روز کاریِ نمایندگان، پیش از آغاز تعطیلات تابستانی، طرحی در دستورکار صحن علنی مجلس قرار گرفت

وحید دستجردی: سن ازدواج تحت تأثیر سلیقه افراد در قوه مقننه قرار گرفته است

آریا بانو-دبیرکل «جبهه متحد زنان اصولگرا و کارآمد» گفت: متأسفانه سن ازدواج تحت تأثیر سلیقه افراد در قوه مقننه قرار گرفته است؛ هرچند این امر در قوه قضائیه کنترل‌ شده است.

روحانی: آمریکا هر روز برای مذاکره با ایران پیغام می‌فرستد

آریا بانو - رئیس‌جمهور گفت: مگر ملت ایران ملتی است که در برابر فشار یک گروه حاکم جدید در کاخ سفید که خودشان هم نمی‌دانند چه می‌گویند و چه کار می‌کنند و با همه درگیر هستند، دچار هراس می‌شوند؟ گروه جدیدی که در کاخ سفید مستقر شدند نه تنها با نظام جمهوری اسلامی ایران بلکه با دوستان قدیمی و سنتی‌شان و با کشورهایی که با آنها روابط اقتصادی بالا دارند، نیز دچار درگیری هستند.

سلحشوری: گفتند «فرح» هم مثل تو حرف نمی‌زد‌

آریا بانو-پروانه سلحشوری؛ نماینده مردم تهران در مجلس درباره نطق جنجالی اش گفت: پس از نطق، یکی از نمایندگان اصولگرا به من گفت که حتی فرح پهلوی هم اگر می‌خواست ضدنظام حرف بزند مشابه تو حرف نمی‌زد. آقایان امیرآبادی، ذوالنوری و سعیدی نماینده تبریز نیز پس از نطق انتقاد کردند که بیشتر کنایه و طعنه بود تا انتقاد.

سفر به صربستان به نیت گردشگری یا پناهندگی؟

آریا بانو - حتماً شما هم سال گذشته خبر لغو ویزای صربستان برای ایرانیان را شنیدید. این خبر خوبی برای علاقه‌مندان به گردشگری و سفر به دیگر کشورها بود. اما این روزها اخبار ...

الگوی مصرف موادغذایی خانواده ها اصلاح شود

آریا بانو - تهران- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه الگوی مصرف موادغذایی و آب در خانواده ها غلط است و باید اصلاح شود، افزود: در شرایط جدیدی که برای کشور به وجود آمده آموزش اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی می‌تواند در کاهش آسیب‌ها نقش بسزایی داشته باشد.

زائری: مسائل اخلاقی عراقی‌ها در مشهد دروغ نیست، اما بزرگ‌نمایی غیرواقعی آن هدف‌دار است

آریا بانو-جریان گسترده رسانه‌ای هفته‌های گذشته در باره سوء استفاده همسایگان عراقی از فضای مشهد با یک تیر دو نشان را هدف گرفته است. از یک سو روابط مثبت و صمیمی میان مردم ایران و عراق را مخدوش می‌کند و نقشه‌ای را که صهیونیست‌ها ده‌ها سال دنبال کرده‌اند، محقق می‌سازد و از سوی دیگر - با هدفی بسیار مهم‌تر و حساس تر- به مفهوم و جایگاه زیارت لطمه می‌زند.

سانسور کلمه نظام در «شب‌های برره»

آریا بانو - امیرمهدی ژوله بعد از سال‌ها درباره سانسور کلمه نظام در نام شخصیتی که هادی کاظمی در سریال «شب‌های برره» ...

آیا تعداد نمایندگان زن در مجلس افزایش می یابد؟

آریا بانو-طرح افزایش نمایندگان زن که در کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است در صورت تصویب نهایی، تعداد نمایندگان زن افزایش می یابد.

اصرار برخی نمایندگان مجلس بر پیچیدن نسخه غربی برای سن ازدواج

آریا بانو-گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درخصوص وضعیت موجود ازدواج دختران در سنین پایین نشان می‌دهد که برخلاف بزرگ‌نمایی صورت گرفته ، شرایط درایران آن‌گونه که گفته می‌شود بحرانی و حاد نیست، اما برخی نمایندگان مجلس همچنان به دنبال مطرح کردن لایحه «کودک همسری» هستند.

استفاده از سمن‌های فعال در کارگروه "مشاورین جوان" در استان ها

آریا بانو - به دنبال تاکید وزیر ورزش و جوانان بر تشکیل کارگروه مشاورین جوان در استانداری‌ها، معاون ساماندهی امور جوانان خواستار استفاده از اعضای سازمان‌های مردم نهاد فعال در این کارگروه شد.

تاثیر بحرانهای اقتصادی و سیاسی بر افزایش مصرف مواد مخدر در ایران

آریا بانو - بحرانهای اقتصادی و سیاسی در جریان بیماری‌ اعتیاد بی‌تأثیر نبود و این نگرانی وجود دارد که علاوه بر آسیب در حوزه درمان به دلیل کاهش سرمایه‌های اجتماعی با افزایش آمار مصرف مواد مواجه شویم.

مجلس طرح تسهیل خروج بانوان نخبه از کشور را بررسی می کند

آریا بانو - تهران- رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی شنیده می شود که همسران زنان نخبه برای حضور در میادین علمی و ورزشی بین المللی اقدام به باج خواهی می کنند و بر همین اساس طرح تسهیل خروج بانوان نخبه از کشور می تواند گامی موثر در راستای توقف این امر به شمار رود.

سلحشوری: قانون اذن خروج مردان هم تصویب شود

آریا بانو-پروانه سلحشوری عضو فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی بهتر دانست به جای رفع محدودیت خروج زنان از کشور، قانونی تصویب شود که مردان نیز نتوانند بدون اذن همسر از کشور خارج شوند زیرا این کار مانع ازهم گسیختگی خانواده‌ها می‌شود.

پورابراهیمی از خانواده «پزشکیان» عذرخواهی کرد/ای کاش من در مجلس نامی از فرزند کسی نمی بردم

آریا بانو- بنده از ابتدای معرفی آقای ربیعی در دولت یازدهم به دلیل اینکه معتقد بودم وزارت کار، وزارت اقتصادی است، به عنوان مخالف ایشان در رای اعتماد صحبت کردم که در آن زمان ایشان نه مسوولیتی داشت و نه مطالبه ای بود و در ابتدای فعالیت دولت کنونی نیز مخالف ایشان در وزارت کار بودم و طرح برخی مطالب بی انصافی است.

مخالفت مجلس با پیشنهاد افزایش حمایت‌های روانی از کودکان آزاردیده

آریا بانو - رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان ضمن تاکید بر وجود نگاه حمایتی در قانون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان گفت: تناسب بین جرم و مجازات در قانون جدید بیشتر است و جدایی کودک از خانواده به عنوان آخرین راهکار پیش‌بینی شده است.

ایجاد 10 هزار شغل در 34 شهر

آریا بانو - رئیس هیأت مدیره‌ بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: این بنیاد تا پایان سال 97 از طریق اجرای طرح‌های اجتماع‌محور «مهتاب» (مدل هادی تلاش اقتصادی برکت)، «آسمان» (آیین‌نامه‌ سرمایه‌گذاری مردمی و اشتغال‌ نیروی انسانی) و «آفتاب» (آیین‌نامه‌ فقرزدایی و توان‌افزایی برکت)، 10 هزار فرصت شغلی در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد می‌کند.

انتقاد مدیرگروه انجمن جامعه‌شناسی از عملکرد جزیره‌ای وزارت ورزش در حوزه جوانان

آریا بانو - مدیرگروه مسائل و آسیب‌های اجتماعی انجمن جامعه‌شناسی ایران با تاکید بر اینکه «بحران هویت» تبدیل به مهم‌ترین مشکل جوانان شده است، گفت: اقدامات جزیره‌ای در حوزه جوانان از سوی نهادهای متولی این حوزه جوابگوی آسیب‌های این حوزه نیست.

حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان؛ قانونی که بستر اجرای آن فعلا فراهم نیست

آریا بانو - مدیرعامل جمعیت امام علی (ع) با اشاره به تصویب قانون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون تصویب شده باید از لحاظ فرهنگی و اجتماعی جا بیافتد و افراد جامعه و خانواده‌ها نسبت به بندهای آن آگاهی پیدا کنند.

افشای هویت کودکان و نوجوانان آزاردیده، ممنوع

آریا بانو - رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان ضمن ابراز امیدواری از تصویب لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در مجلس، بر اطلاع رسانی همگانی و سریع این لایحه به مردم و فراهم کردن زیرساخت‌های اجرایی آن تاکید کرد.

امروز همه کفر در برابر همه اسلام قرار گرفته است

آریا بانو - تولیت آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: در شرایط کنونی که جهان اسلام در شرایط بسیار حساسی قرار گرفته و همه کفر در برابر همه اسلام قرار گرفته است؛ استکبار جهانی در پی آن است که از هر راهی میان فرق اسلامی تفرقه ایجاد کند.

انتقاد از ارائه لایحه تفکیک وزارت «رفاه» از کار بدون مشورت با شرکای اجتماعی

آریا بانو - هیئت دولت در آخرین روز تیرماه با تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه «رفاه و تأمین اجتماعی» و «کار و تعاون» موافقت کرد و آن را در قالب لایحه دو فوریتی برای تصویب نهایی به مجلس شورای اسلامی فرستاد.

قول مثبت نمایندگان مجلس به جوانان درباره تصویب قانون «منع به‌کارگیری بازنشستگان»

آریا بانو - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با ابراز امیدواری نسبت به تصویب «قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان»، گفت: بازخوردهای مثبتی از صحبت‌های فعالان و نمایندگان تشکل‌های جوانان با نمایندگان مجلس استان‌هایشان در مورد این لایحه دریافت کرده‌ایم.

هیات رییسه فراکسیون زنان با چهره ها و رویکردهای جدید

آریا بانو - تهران- انتخابات هیات رییسه فراکسیون زنان مجلس دهم برای سال سوم در حالی روز گذشته برگزار شد که بیشتر اعضای قبلی آن تغییر کردند و چهره های جدید با رویکرد دیگر جای آنان را گرفتند.

مقدمات اعطای مسئولیت‌های بین‌المللی به بانوان فراهم شده است

آریا بانو - تهران - نایب رئیس کمیته ملی المپیک، واگذاری سرپرستی 20 رشته اعزامی به بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا به زنان و انتخاب یک بانو به عنوان نماینده سرپرست کاروان را مقدمه ای برای کسب کرسی های بین المللی و اعطای مسئولیت به زنان ورزشکار ایران دانست.

زنان دولت دوازدهم چه کسانی هستند؟

آریا بانو - تهران- «سهم زنان در پست‌های دولتی بیشتر شده است»؛ معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهوری این موضوع را در حساب توییتری خود مطرح کرد و گفت: این موضوع را به‌طور مستمر، پیگیری و تغییر و تحولات جدید را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

صاجب نظران و متفکران باید حل مسایل مربوط به حجاب را در دستور کار قرار دهند

آریا بانو - دبیرکل جامعه زینب (س) از صاجب نظران، متفکران و نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان زنان مجلس و معاونت امور زنان خواست تا مسایل و مشکلات مربوط به حجاب در جامعه را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به حل و فصل آن اهتمام لازم را انجام دهند.

رییس فراکسیون خانواده مجلس به رفتار فراقانونی بانک ها در مورد افتتاح حساب مادران برای فرزندان اعتراض کرد

بانونیوز-پروانه مافی رییس فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی به خودداری برخی بانک‌ها از افتتاح حساب فرزندان صغیر توسط مادران آن‌ها اعتراض کرد و خواستار جلوگیری از اقدامات فراقانونی در این خصوص شد.

صدا و سیما یک شبه صدها رقاص تربیت کرد

بانو نیوز - روزنامه ایران، در پی پخش اعترافهای تلویزیونی مائده هژبری دختر 17 ساله ای که فیلم رقصش در اینستاگرام منتشر ...

زنان همیشه همراهان خوبی در دوران سخت هستند

بانو نیوز - تهران- رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: زنان همیشه به عنوان همراهان خوبی برای همسران خود در دوران سخت به ویژه دوران دفاع مقدس بوده و امروز نیز این همراهی ادامه دارد.

شماری از متخصصان زنان و زایمان مقابل نظام پزشکی تجمع کردند

بانو نیوز - تهران - برخی پزشکان متخصص زنان و زایمان امروز در اعتراض به بخشنامه وزارت بهداشت، مبنی بر «ترویج زایمان طبیعی 97» مقابل سازمان نظام پزشکی تجمع کردند و خواهان توقف اجرای این مصوبه هستند.

تماشای خانوادگی فوتبال در استادیوم آزادی بر اساس موازین شرعی بوده است

بانو نیوز - معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دو نوبت زنان در استادیوم آزادی برای تماشای خانوادگی فوتبال حاضر شدند که این موضوع کاملا بر اساس موازین شرعی و شیوه‌نامه دولت بوده است.

خدمات ایران در زمینه حمایت از زنان قابل ستایش است

بانو نیوز - تهران- سفیر سوئد در تهران در حاشیه بازدید از مرکز مشاوره 1480 گفت: به نظر می رسد ایران برنامه های حمایتی زیادی از زنان و خانواده دارد و خدمات ایران در این زمینه قابل ستایش است.

حضور مستمر خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها باید با برنامه ریزی باشد

بانو نیوز - دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی از امکان حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات ابراز امیدواری کرد و گفت: توسعه چنین برنامه هایی باید یکی از اولویت‌های برنامه ریزی در کشور باشد.

احتمال رابطه متهم تجاوز در ایرانشهر با نهاد قدرت و ثروت

بانو نیوز - تهران- عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی درباره خبر تجاوز در ایرانشهر گفت: قطعا امری جنایتکارانه بوده، اما ما به طور دقیق از اهداف آن مطلع نیستیم که آیا با اختلافات قومی و عشیره ای پیوند خورده است یا نه.

واکنش ابتکار به خبر حادثه دختران "ایرانشهر"

بانو نیوز - معاون رییس جمهور در واکنش به خبر تجاوز در ایرانشهر، گفت: ابزارهای بازدارندگی در مقابل این چنین جنایاتی باید افزایش یابد که در این زمینه دولت تلاش فروانی کرده و سایر قوا باید آن را تکمیل کنند.

امام راحل احیاء‌گر فرهنگ وقف در دوران معاصر

بانو نیوز - سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور بیانیه‌ای بر نقش پررنگ امام خمینی (ره) در احیای فرهنگ وقف تاکید کرد و امام(ره) را احیاء‌گر فرهنگ وقف در دوران معاصر دانست.

فراکسیون زنان گزینه‌ای برای انتخابات هیات رییسه معرفی نکرده است

بانو نیوز - پروانه سلحشوری در واکنش به انتشار اخباری درباره گزینه‌های این فراکسیون برای انتخابات هیات رییسه مجلس گفت: فراکسیون زنان هیچ گزینه‌ای برای انتخابات هیات رییسه معرفی نکرده است.

لزوم حمایت از جوانان برای تحقق توسعه پایدار کشور

بانو نیوز - فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر لزوم توجه به امور جوانان و هموار کردن مسیر پیشرفت آن‌ها گفت: حمایت از جوانان تحقق پیشرفت و توسعه پایدار کشور را به همراه خواهد داشت.

تاکید بر پیگیری مطالبات حوزه زنان و حضور آنها در ورزشگاه

بانو نیوز - پیگیری طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حقوق کودک در قانون حمایت از کودکان، حضور زنان در ورزشگاه‌ها و تمرکز بر پیگیری مطالبات حوزه زنان از جمله مواردی است که در نشست فراکسیون زنان با بانوان استانداری‌های سراسر کشور مطرح شد.

شاخص های عدالت جنسیتی با دستور رییس جمهوری درحال تدوین است

بانو نیوز - تهران- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تدوین شاخص های مربوط به عدالت جنسیتی با دستور دکتر حسن روحانی خبر داد و گفت: در حال تدوین اطلس وضعیت زنان در کشور به تفکیک استان ها و شهرستان ها هستیم.

تصویب تعطیلات زمستانی در دولت یک گام برداشت + جزئیات

بانو نیوز - رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: به منظور رونق گردشگری و افزایش درآمد و ایجاد اشتغال در استان‌های جنوبی کشور، پیشنهاد تعطیلات زمستانی از سوی این سازمان به معاون اول رئیس جمهوری ارائه شده است.

نماینده مردم تهران از نبود نامزد زن برای شهرداری تهران انتقاد کرد

بانو نیوز-فریده اولادقباد نایب رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از معرفی نشدن یک زن به عنوان نامزد شهرداری تهران در میان هفت نامزد معرفی شده، انتقاد کرد و گفت: زنان با تجربه مدیریت شهری بسیاری وجود دارند که می توانستند به عنوان شهردار تهران معرفی شوند.

دسترسی به اطلاعات و شفاف سازی در دستور کاردولت/ تسهیل ارتباطات، حق غیرقابل انکار شهروندان

بانو نیوز - وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه دسترسی به اطلاعات و شفاف سازی به عنوان یک سیاست در دستور کار دولت قرار دارد، بر تسهیل ارتباطات به عنوان حق غیر قابل انکار شهروندان نیز، تاکید کرد.

ویدئو / وضعیت اسفبار کودکان در یمن

بانو نیوز - صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) در اواخر سال 2017 اعلام کرد که بیش از 11 میلیون کودک در کشور جنگ‌زده یمن در وضعیتی اسف‌بار زندگی می‌کنند و دو میلیون از آن‌ها از سوءتغذیه حاد رنج می‌برند. با وجود گذشت سه سال از بحران یمن، حملات خون‌بار علیه این کشور همچنان ادامه دارد.

دیدار ابتکار و وزیر تجارت سوئد، برای توسعه مشارکت اقتصادی زنان

بانو نیوز - تهران - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دیدار با وزیر تجارت سوئد گفت: توسعه صندوق های خرد و تعاونی های زنان، کارآفرینی زنان در صنعت توریسم و صنایع دستی از جمله فرصت هایی است که می تواند به رشد مشارکت اقتصادی بانوان ختم شود.

سهم بانوان در مصوبات مجلس

بانو نیوز - تهران- مجلس دهم با حضور پررنگ نمایندگان زن، همواره در مسیر برآورده شدن مطالبات زنان گام برداشته و توانسته است در مدت دو سال، قوانین حمایتی را در جهت مشارکت و امنیت حضور زنان در جامعه به تصویب برساند.

رهبر حزب مردم ترکیه: زنان بزرگ‌ترین ترس اردوغان هستند

بانو نیوز-کمال قلیچداراوغلو رهبر حزب مردم جمهوری‌خواه ترکیه با انتقاد از رویکرد حزب حاکم نسبت به زنان جامعه کشورش گفت که زنان باعث پایان حکومت تک رهبری مردان در سال 2019 خواهند شد.

نجفی شهردار ماند

بانو نیوز-در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر تهران، نمایندگان مردم به استعفای شهردار رای منفی دادند تا نجفی همچنان سکان شهرداری تهران را در دست داشته باشد.

شهید عباسی‌فرد افتخار جبهه مقاومت است

بانو نیوز - کرمانشاه- فرمانده قرارگاه نجف اشرف گفت: شهید مدافع حرم مراد عباسی‌فرد از افتخارات کشور و جبهه مقاومت است.

تمامی موضوعات اولویت‌دار حوزه زنان و خانواده را پیگیری می‌کنیم

بانو نیوز - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از پیگیری عدالت جنسیتی و خانواده به عنوان دو اصل مهم در قانون برنامه ششم خبر داد وگفت: تمامی موضوعات اولویت‌دار حوزه زنان و خانواده را پیگیری می کنیم.

ساير مطالب

ابتکار: توجه به اقوام، اقلیت ها، جوانان و زنان، برنامه دولت برای توسعه پایدار است

حجاب و روزی برای همبستگی زنان مسلمان و غیر مسلمان/ حجاب نماد افتخار زنان مسلمان در غرب

بررسی موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» در کانون توحید

پای ابتکار در کفش مولاوردی

تفاهم نامه برای انجام پژوهش و تدوین بسته های سیاستی در حوزه خانواده

مافی: نباید نگرش‌های جنسیتی و تک بعدی موجب جدی نگرفتن مسائل حوزه خانواده شود

ابتکار: آیین نامه ای برای حضور سمن ها در تصمیم گیری های دولت تصویب می شود

پیگیری لوایح امنیت اجتماعی و حمایت از کودکان / بررسی «خشونت» و ابعاد آن

دستور رییس جمهور برای افزایش «وام ازدواج» / جوانترین و پیرترین استانها

سلطانی‌فر خبرداد: افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان

در نامه‌ای به رییس‌جمهور خواستار فعال شدن ستاد ملی زن و خانواده شدیم/ نظارت بر اجرای قوانین و برنامه‌ها در حوزه مسایل خانواده

درصد حضور زنان در میان قانون گذاران، مقامات عالی‌رتبه و مدیران

مولاوردی اهتمامی برای پیگیری مشکلات زنان نداشت/ دولتی‌ها بیشتر از حل مسأله به‌دنبال سیاسی‌کاری هستند

چرا جامعه زنان بدنبال تغییر وضعیت موجودند؟/ ماجرای روحانی و کارهایی که نکرد

واکنش معاونت امور زنان ریاست جمهوری به یادداشت جنجالی زهر آیت اللهی

نقدهای "آیت اللهی" به لایحه منع خشونت علیه زنان: مردان را از ازدواج فراری می‌دهد

لایحه تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش به کجا رسید؟

ربیعی خبر داد: آمادگی برای حضور در خانه‌ کودکان معلول و آموزش آنها

ربیعی: کتمان آسیب‌های اجتماعی باعث پیچیدگی و حل نشدن آنها می‌شود

زنان و خانواده در لایحه بودجه 97

تندگویان: زیرساخت‌های کار داوطلبانه در مدیریت شهری وجود ندارد

انتصاب چند فرماندار و معاون زن مشکلی از زنان کشور حل نمی‌کند

جوانان محور اصلی تحقق توسعه پایدارند

لایحه حمایت از حقوق معلولان هفته آینده به مجلس می رود

فراکسیون نوپای زنان و مهمترین اولویت ها

هفتم آذر؛ روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

ترجیح سیاسی‌کاری بر حل مشکلات در حوزه زنان نمی‌گذارد هیچ کاری انجام شود/ وجود خلاء‌های قانونی در بحث خشونت علیه زنان

کار شیوه نامه ورود بانوان به ورزشگاه پیگیری می شود

دیدار ابتکار با وزیر امور گفتگوهای بین‌المللی لهستان

رونمایی از پروتکل و شیوه نامه ساماندهی کودکان کار و خیابان در هفته آینده

تشکیل فراکسیون زنان در شورا

یکی از عوامل اصلی طلاق، عدم مهارت زوجین در حل تعارض ها است/ مشاوره ها می توانند تعارض ها و تقابل ها را به تفاهم تبدیل کنند

پیگیری تصویب ساختار وزارت ورزش و جوانان در مجلس/ شناسایی استعدادهای جوانان

نظر مثبت فراکسیون زنان مجلس به حضور اردکانیان در دولت دوازدهم

منحرف کردن مطالبات گسترده زنان با طرح حضورشان در ورزشگاه‌ها

"باید"ها و "نباید"های فعالیت پست های "امور زنان و خانواده"

تندگویان: از لایحه دولت برای تفکیک سازمان ملی جوانان دفاع می‌کنیم

سلطانی فر:حضور خانواده ها در ورزشگاه ها درحال انجام هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی است

ربیعی:شورای حمایت از کودکان بزودی نواقص طرح ساماندهی کودکان کار را برطرف می کند

عضویت ابتکار در ستاد « اقتصاد مقاومتی»

دیدار ابتکار با بانوان قهرمان مسابقات پاراالمپیک/ برای مناسب سازی فضاهای شهری اقداماتی انجام شده است

لایحه احیای سازمان ملی جوانان هفته آینده در مجلس مطرح می شود

فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران شد

67 درصد بی‌سوادان زیر 49 سال اردبیل زنان هستند

اعلام آمادگی مجلس برای بازنگری در قانون جامع حمایت از معلولین

لرستان میزبان ائمه جمعه 5 استان کشور/ بررسی مبانی تحکیم خانواده

ابتکار:حل مشکلات زیست محیطی با حضور زنان و مشاغل سبز ممکن می شود/تخصیص ١.٥میلیارد دلار به اشتغالزایی در دولت دوازدهم

کارت ملی هوشمند کلید ورود به دولت الکترونیک است

ابتکار: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت، در پیچ قوه قضاییه مانده است

زنان ایرانی پس از انقلاب اسلامی صاحب عزت شدند

ابتکار خبرداد: ارائه آمار «مدیران زن» به دولت

ربیعی اعلام کرد: افزایش موج «زنان سالمند تنها» در آینده

حماسه آفرینی زنان یکی از رموز مهم پیروزی در دفاع مقدس بود

آیا مولاوردی از ابتکار دلخور است؟

ابتکار: فراهم شدن فرصت های برابر برای زنان سبب پیشرفت جامعه می شود

مهمترین اقدامات جامعه زنان نواندیش

توصیه‌های رئیس‌جمهور به استانداران/ در استفاده زنان برای مسئولیت‌ها به‌دنبال تظاهر نیستیم

توجه به تعادل جنسیتی در تحقق عدالت موثر است

خاطره سلطانی‌فر از حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در سال 67+ فیلم

افتتاح باغ بانوان منظریه با حضور «ابتکار»

سوران حسینی: کول‌بر یک پدیده و یک اتفاق نیست، یک فرآیند غلط است

مشکلات امروز به تصمیماتی برمی‌گردد که بدنبال جهل و ناآگاهی اتخاذ شده‌اند

حضور زنان در مناصب مدیریتی ادارات را کارآمد تر می کند

نگاه خصمانه و تبلیغات دروغین غرب علیه مسلمانان/ ضرورت گسترش همکاری کشورهای اسلامی

ربیعی خبرداد: محو «فقرشدید» و کاهش «فقرمعیشتی» در دستور کار دولت

خبرنگار ایرنا دومین بخشدار زن تاریخ استان کرمان

بازنگری برخی قوانین در دستورکار/عدالت جنسیتی در اولویت کاری معاونت زنان

مجلس از بازنشستگی پیش از موعد بانوان حمایت می‌کند

بادامچی بیان کرد: شروط کمیسیون اجتماعی برای تصویب کاهش سن بازنشستگی زنان به 25سال

تدوین مدل خانواده سالم براساس دیدگاه متخصصان خانواده

وزارت ورزش، حوزه جوانان را بلعیده/ نباید بی‌اعتمادی بدلیل عمل نکردن به شعارها گسترش یابد

پیام مدیر عامل تامین اجتماعی به مناسبت روز خانواده

تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان، وزارت ورزش و جوانان شد

معرفی معاون جدید امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی چند روز آینده

توضيح ابتکار درباره رسيدگي به وضعيت آسيب‌ديدگان حوادث سال 88

پست هاي اجرايي زنان؛ ضرورت اجتماعي يا مطالبه و اصرار سياسي؟

نگاهي به فعاليت‌ها و شخصيت مرحومه شهلا حبيبي

نشست زنان ايران و روسيه در مسکو گشايش يافت

نامه فاطمه رهبر به رئيس‌جمهور

خاستگاه فکري ما فمنيسم نيست/ لزوم اصلاح باورهاي غلط در حوزه زنان

جزئيات نشست کميته زنان مجمع بين‌المجالس آسيايي

ابتکار: خشونت ها در ميانمار را متوقف کنيد

پيام هاي تسليت براي درگذشت خانم شهلا حبيبي

پيام هاي تسليت شخصيت ها، مقامات و احزاب بمناسبت درگذشت مرحومه شهلا حبيبي

خدا نگهدار حبيبي عزيز؛ صدايت خواهيم بود

پيام تسليت مسئولان در پي درگذشت اولين مشاور رئيس جمهور درامور زنان

معاون رئيس جمهوري در امور زنان درگذشت شهلا حبيبي را تسليت گفت

نشست هم‌انديشي "برابري جنسيتي در مديريت شهري"

ابتکار: پشتيباني از سمن‌ها در کاهش آسيب‌هاي اجتماعي موثر است

برابري جنسيتي در کشور مطالبه اي که در انتخابات خود را نشان داد

اهتمام دولت دوازدهم به بهره مندي يکسان زنان و مردان از امکانات توسعه اي

ابتکار: بکارگيري زنان در 30 درصد پست هاي اجرايي با جديت پيگيري مي شود

آغاز اجراي طرح ملي مداخله در طلاق با حضور معاون رئيس جمهوري

کدخدايي: رئيس جمهورشدن زنان شرعا منع دارد

سلحشوري: به‌دنبال سهم 50 درصدي زنان در اشتغال هستيم

خانواده هاي ايراني نياز به فضاي گفت و گوي ملي دارند

جامعه فاطميون طي بيانيه اي ضايعه اسفناک دختران هرمزگان را تسليت گفت

خط مشي دولت دوازدهم توجه ويژه به مناسبت هاي بين المللي و مناطق مرزي است

سلطاني‌فر خبرداد: کاهش آمار طلاق در بسياري از استانها

آباداني و توسعه کشور با استفاده از توانمندي زنان امکان پذير است

هدف از تدوين لايحه منع خشونت عليه زنان، کاهش مشکلات اجتماعي است

91 درصد کودکان افغان خشونت را تجربه کرده‌اند

مولاوردي: ارتقاء و هدايت سمن‌هاي حوزه زنان در اولويت سياست‌گذاريها قرار گيرد

فرصت اشتغال برابر زنان را پيگيري مي‌کنيم

چرا زنان کمترين سهم رياست را دارند؟

نشست مشترک ابتکار با نمايندگان زن مجلس شوراي اسلامي

«نجفي» در بهشت و «بطحائي» بر کرسي وزارت

تثبيت هنجارهاي انقلاب و ايجاد جامعه اسلامي نيازمند مبارزه است

«جوانان» 70 درصد بيکاران را تشکيل مي‌دهند/20 تا 27 سالگي داراي بالاترين ميزان مطلوبيت «ازدواج»

رئيس مرکز پژوهش‌هاي مجلس: کميته امداد براي توانمندسازي افراد با آموزش‌وپروش همکاري کند

مطالبات نمايندگان مجلس از کميته امداد (ره)

خاستگاه فکري ما فمنيسم نيست/ لزوم اصلاح باورهاي غلط در حوزه زنان

فتاح: مجلس و دولت يارانه دهک‌هاي بالا را حذف کنند

خط مشي من «تعامل» است/تقابل‌ها را به حداقل مي‌رسانم

151 پست مديريتي وزارت کشور در اختيار زنان است

نقش زنان در توسعه جامعه، تنها حضور فيزيکي آنان نيست

«هاشمي» اولين سرپرست زن دانشگاه هاي علوم پزشکي را منصوب کرد

تحقق حقوق شهروندي سرلوحه سياست داخلي دولت دوازدهم

لايحه اصلاحي «ممنوعيت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست» در راه مجلس

سلطاني فر: روند پرداخت وام ازدواج تا پايان شهريور ادامه دارد/ تکذيب تغييرات در باشگاه استقلال

نقشه راه تاب آوري اجتماعي تدوين مي شود/ مساعدت معاونت امور زنان در معرفي بانوان توانمند به دولت

مافي از قول مساعد روحاني براي انتصاب معاون زن در وزارتخانه‌ها خبر داد

اميدواريم رئيس جمهور در رده‌هاي مياني و در سمت معاونت‌ها از توانايي زنان بهره ببرند

تشکر خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران از رئيس جمهوري براي انتصاب مجدد حجت الاسلام والمسلمين شهيدي

غرويان:اهليت وزرا مهم است نه جنسيت/عباس صالحي فردي روشنفکر است

نماينده تبريزدر مجلس: حضور زنان در پست هاي کليدي مورد توجه قرار گيرد

الهه کولايي: دغدغه‌هاي مشترک فعالان زن اصول‌گرا و اصلاح‌طلب

وکيلي: استفاده از زنان در کابينه دوازدهم مطالبه مجلس است

احتمال حضور يک زن در ميان نامزدهاي رياست شوراي شهر پايتخت

به بهانه برگزاري اولين کنگره "مجمع زنان اصلاح‌طلب"

دبيرکميسيون بهداشت مجلس: بيکاري عامل مهم بروز اعتياد است

زهرا شجاعي دبيرکل مجمع‌ زنان‌ اصلاح‌طلب شد

آزار و اذيت دختري که براي بازي در فيلم هاي خواننده هاي زير زميني به تهران آمده بود / نگار پس از بازگشت به خانه خودکشي کرد

حدود 15 درصد فعالان اقتصادي کشور زن هستند/ زنان کارفرما يک درصد بانوان شاغل

رئيس انجمن مددکاري اجتماعي ايران: مجلس لايحه حمايت کودکان و نوجوانان را تصويب کند

حساسيت جامعه نسبت به آزار کودکان بر روند کارمجلس تاثرگذار است

توقف لايحه حمايت ازکودکان و نوجوانان درمجلس شوراي اسلامي 10 ساله شد

مولاوردي: الزامي براي داشتن سهميه زنان در کابينه وجود نداشته است

توافق ايران و اندونزي براي توسعه همکاري ها در حوزه زنان و کودکان

ميزگرد ايرنا/ضرورت آسيب شناسي، راهکار مقابله با آسيب هاي اجتماعي

زنان و دختران رانده شده از خانه با 123 تماس بگيرند

مولاوردي: موانع اجراي قانون کاهش ساعت کار زنان شاغل برطرف مي شود

151 پست مديريتي وزارت کشور در اختيار زنان است

صدراعظم نوري: انتظار داشتيم سهم زنان در دولت بيش‌تر باشد

زهرا شجاعي: با تفکيک جنسيتي که سبب تبعيض شود، مخالفيم

ظريفيان: دولت دوازدهم از زنان توانمند در سطوح مياني و ارشد مديريت استفاده کند

عزيزي: رئيس‌جمهور از بانوان در رده‌هاي مختلف مديريتي استفاده کند

اولين معاون فرماندار زن: مهريه‌ام را همان لحظه اول بخشيدم

انتقاد مولاوردي به اجراي سليقه‌اي قانون کاهش ساعت کار زنان شاغل با شرايط خاص

زنان در ديپلماسي شهري توانمندتر هستند