آخرین اخبار

گفتگو

آقاپور علیشاهی: انحلال مدارس سمپاد فرصت سوزی در استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان نخبه

معصومه آقاپورعلیشاهی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی حذف مدارس سمپاد را ظلمی بزرگ درحق دانش‌آموزانی که بهره هوشی بالایی دارند اما توان مالی لازم برای ادامه تحصیل در مدارس غیردولتی را ندارند دانست.

زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها هموارتر شده است

بانو نیوز - یاسوج - معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان گفت: زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها با توجه با هماهنگی ها و همگرایی به وجود آمده ، تا حدود زیادی فراهم شده و این مهم که یکی از مطالبات همیشگی و به حق زنان است به طور قطع رقم خواهد خورد.

فاطمه کرم‌زاده: استعفا ندادم، چون آدم‌های ضعیف استعفا می‌دهند/ از خیلی‌ها دلخور هستم

بانو نیوز - نایب رئیس اسبق بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: اگر هم استعفا ندادم به این خاطر بود که این کار را دوست ندارم و به نظر من آدم باید خیلی ضعیف باشد که استعفا بدهد.

آل حبیب: اعمال تحریم‌های غیرموجه اقتصادی با حق توسعه مغایرت دارد

بانو نیوز - سفیر و معاون نمایندگی ایران نزد سازمان ملل متحد در سخنانی در پنجاه و ششمین نشست کمیسیون توسعه اجتماعی این سازمان اظهار کرد: با وجود گام‌های مثبتی که در سطح جهانی برای مبارزه با فقر برداشته شده، تعداد زیادی از مردم در گوشه و کنار جهان در فقر شدید به سر می‌برند.

هنوز وضعیت برخی زنان ایزدی ربوده شده مشخص نیست/پرونده داعش در عراق بسته شده است

بانو نیوز - یک نماینده پارلمان عراق، در مورد آخرین پیگیری‌های دولت این کشور در ارتباط با وضعیت زنان ربوده شده ایزدی توسط داعش گفت: بسیاری از آن‌ها توسط نیروهای امنیتی ،الحشدالشعبی و دیگر مبارزان عراقی از چنگال داعش آزاد شده اند ،اما همچنان وضعیت تعداد زیادی از آن‌ها نامعلوم است و در موردشان هیچ اطلاعی نداریم.

معلولان درحجم انبوه وظایف وزارت رفاه گُم شده‌اند/کوتاهی کمیسیون‌ اصل 90 و تلفیق در قبال معلولان

بانو نیوز - رییس انجمن حمایت از حقوق معلولان ضمن اعلام بهبود کیفی خدمات ارائه شده به معلولان، از کاهش کمیت این خدمات از سوی بهزیستی انتقاد کرد.

«خودآزاری» نوجوانان، واکنشی به خشونت‌های پنهان

بانو نیوز - رییس انجمن آسیب شناسی ایران در خصوص شکل‌گیری مدل رفتار مازوخیسمی (خودآزاری) در بین نسل نوجوان هشدار داد و گفت که این رفتار در واکنش به خشونت پنهان، روش‌های تربیتی و پاسخگویی نادرست جامعه به هیجان‌های رفتاری نوجوانان به وجود می‌آید.

آذری جهرمی بر مراقبت از کودکان در فضای مجازی و واقعی تاکید کرد

بانو نیوز - تهران-ایرنا- وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی نسبت به انتشار خبر خود کشی دو دختر نوجوان واکنش نشان داد و نوشت:ما در قبال کودکان خود در فضای حقیقی و مجازی مسئولیم و باید مراقبت از آنها را به صورت ویژه در دستورکار قرار دهیم.

در فرهنگ اسلامی بنایی رفیع تر از بنیان خانواده نیست

بانو نیوز - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: در فرهنگ اسلامی بنایی رفیع تر از بنیان خانواده نیست و اگر مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نتیجه می دهد در سایه خانواده است.

اعتیاد را جدی بگیریم

بانو نیوز - یک پژوهشگر اجتماعی بر این باور است که برای تحقق رویکرد اجتماعی مبارزه با مواد مخدر باید به سازمان‌های غیردولتی کمک شود تا اهداف و سیاست‌هایشان را برای مقابله با اعتیاد بازنگری کنند.

کودکی فراموش شده در «لباس سفید عروسی»

بانو نیوز - آنها باید زودتر از هم سالانشان از عروسک ها و لذت دوچرخه سواری در کوچه پس کوچه محله شان خداحافظی کنند، زودتر بار مسئولیت زندگی خانوادگی را بچشند و قبل از مزه مزه کردن روزهای بی دغدغه کودکی، دغدغه های جدی زندگی زناشویی را تجربه کنند. پدیده « کودک همسری» سالهاست که به دغدغه فعالان حقوق تبدیل شده است.

خادم:40 درصد فضاهای ورزشی باید در اختیار بانوان قرار گیرد

بانو نیوز - بجنورد - ایرنا- معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه 40 درصد فضاهای ورزشی باید در اختیار بانوان قرار گیرد گفت: برای تحقق این مهم تلاش همه دستگاه های مرتبط با امر ورزش نیاز است.

25 درصد سالمندان کشور تحت پوشش کمیته امداد هستند/54 درصد این سالمندان از کارافتاده‌اند

بانو نیوز - دستیار معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان آنکه هم اکنون 25 درصد سالمندان کشور تحت پوشش کمیته امداد بوده که 46 درصد آنها سالم و 54 درصد آنها از کار افتاده‌ هستند گفت: ارائه خدمت به صورت تخصصی‌تر به سالمندان تحت پوشش را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و در این میان هدف اصلی ما برون سپاری خدمات به سایر بخش‌ها است.

سامان دادن فرزندان جدای از ازدواج آنها است

بانو نیوز - یک مشاور خانواده اظهار کرد: متاسفانه بعضی از خانواده ها تصورشان از بزرگ کردن فرزندان این است که آنها را به سامان برسانند و تعریف شان از سامان دادن صرفا ازدواج است که واقعا به این شکل نیست.

کمیته‌امداد نیازی به توسعه فیزیکی ندارد

بانو نیوز - مشاوررئیس و مدیرکل دفتر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته‌امداد گفت: امروز کمیته امداد نیاز به توسعه ندارد بلکه به سمت عمق‌بخشی می‌رود.

کودکان کاردستگیرنشدند،دربهزیستی پذیرش شده اند

بانو نیوز - تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: اینکه گفته می شود برخی از کودکان کار در کشور دستگیر شده اند صحت ندارد و فقط بهزیستی آنها را مورد پذیرش قرار داده است.

ایران به بازار گسترده عرضه محصولات تراریخته تبدیل شده است

بانو نیوز - آران و بیدگل - نماینده سازمان جهانی فائو در ایران گفت: ایران به بازار گسترده عرضه محصولات تراریخته تبدیل شده که عوارض سوء این محصولات در آینده بر روی نسل آینده خود را نشان می دهد.

80 درصد افراد افسرده درمان موفق ندارند

بانو نیوز -   قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان این‌که در حال حاضر از مجموع آمار افراد افسرده کشور فقط 20 درصد درمان موفق دارند، گفت: 80 درصد آمار ثبت شده یا اصلا درمان نمی‌شوند و یا درمان ناقص دارند .

ربیعی: سقف وام ضروری بازنشستگان 1200میلیارد تومان شد

بانو نیوز - تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی به اقدام های صورت گرفته برای بهبود وضعیت بازنشستگان اشاره کرد و گفت: بر این اساس سقف تسهیلات ضروری برای سال های 1396 و 1397 به یک هزار و 200 میلیارد تومان افزایش یافته است.

برنامه‌های «تندگویان» برای تسهیل بازگشت نخبگان به کشور و احیای سازمان ملی جوانان

بانو نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان، وزارت ورزش و جوانان یکی از آسیب‌ها و مشکلات اصلی حوزه جوانان را تغییرات مدیریتی، سازمانی و تفکیک‌ها دانست و گفت: بسیاری از برنامه‌ها در این حوزه زمان مناسب برای اجرا ندارند و تغییر مدیران باعث می‌شود تا خواسته‌ها و برنامه‌های آنان به سرانجام نرسد.

تلاش دولت برای جوان‌سازی و استفاده از زنان در مدیریت کشور/پیگیر مسایل جوانان هستم

بانو نیوز - وزیر ورزش و جوانان درخصوص وضعیت مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر در این وزارتخانه بیش از 120 زن مدیر مشغول به فعالیت هستند و همچنین 4 مدیر زن در امور ستادی،31 معاون زن در استان‌ها و همچنین در هر فدراسیون یک معاون زن در سمت‌های مدیریتی مسوولیت دارند.

فرزند به کالاي مصرفي تبديل شده است

بانو نيوز - با افزايش توسعه اقتصادي و کاهش فاصله طبقاتي در کشور ، فرزند به تدريج به کالاي مصرفي مبدل شده و بر همين اساس والدين از تولد فرزندان بيشتر جلوگيري مي کنند.

آزادسازي کوپن ترياک حرف خامي بود که توسط افراد ناآگاه بيان شد

بانو نيوز - قائم‌ مقام دبيرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: توزيع مواد مخدر کوپني در کشور قابل قبول نيست، چرا که در کشور ما سلامت جوانان از اهميت زيادي برخوردار است؛ آزاد سازي کوپن ترياک تنها حرف خامي بود که توسط افراد ناآگاه بيان شد.

واکنش به ادعاي کُنشگران پزشکي سنتي درباره حرام بودن کاربرد دارو

بانو نيوز - قائم‌مقام و معاون کل وزارت بهداشت درباره ادعاي فعالان طب سنتي درباره حرام بودن مصرف دارو گفت: اگر مصرف دارو براساس فلان روايت که در صحت آن نيز شک وارد است؛ درست باشد، چرا علماي بزرگ و مراجع عظام در زمان بيماري از دارو استفاده مي‌کنند.

کاربرد زيتون همراه خوراک نيروبخش و پاک‌کننده دستگاه گوارش است

بانو نيوز - يک کارشناس پزشکي سنتي گفت: اگر ميوه به با خوراک يا پس از خوراک خورده شود, مايه فساد و گوارش نشدن مواد خوراکي مي‌شود؛ کاربرد زيتون‌پرورده در آب و نمک در ميان غذا، نيروبخش و پاک‌کننده دستگاه گوارش است.

تاکيد بر آموزش در بحث بانوان و خانواده/سمن‌ها مطالبه‌گري کنند

بانو نيوز - مديرکل دفتر امور بانوان استانداري يزد با بيان اينکه جامعه ايراني خانواده‌محور بوده و هميشه نقش خانواده در انتقال فرهنگ پررنگ است، گفت: در زمينه بانوان و خانواده بر آموزش تاکيد داريم.

مهارت‌هاي زندگي، مهمترين اصل آموزش در مقابله با اعتياد است

بانو نيوز - يک روانشناس باليني در رابطه با بحث اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر گفت: اصل بحث مبارزه اجتماعي با مواد مخدر آموزش به پدران و مادران و توانمندسازي آنان در برابر واکنش‌هاي فرزندانشان براي مصرف مواد مخدر صنعتي و شيميايي است.

رئيس سازمان بسيج جامعه زنان کشور:حدف برخي از قوانين مربوط خانواده بسيار نگران کننده است

بانو نيوز - تهران- ايرنا - رئيس سازمان بسيج جامعه زنان کشور گفت: در حال حاضر مشاهده مي شود که برخي از قوانيني که خانواده را مستحکم مي کند از قوانين جاري کشور حذف مي شود و اين براي خانواده ها بسيار نگران کننده است.

مشاوران امور بانوان دستگاه هاي اجرايي اختيارات يکسان ندارند/ تشکيل ستاد ملي زن و خانواده

بانو نيوز - تهران - ايرنا - معاون برنامه ريزي و هماهنگي معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري گفت: امروز مشاوران امور بانوان دستگاه هاي اجرايي کشور سطوح مديريتي و اختيارات يکساني ندارند.

ابتکار: تلاشم، ارتقاي وضعيت زنان با همکاري تمام دستگاه هاي اجرايي کشور است

بانو نيوز - تهران - ايرنا - معاون امور زنان و خانواده رياست جمهوري گفت: تلاش جدي ما ارتقاي وضعيت زنان و خانواده با همکاري ويژه همه مشاوران وزرا و دستگاه هاي اجرايي کشور است.

هشدار درباره مصرف خودسرانه «زالو»

بانو نيوز - «زالو» جانوري است که خيلي از افراد از آن مي‌ترسند، اما ساليان زياديست که بسياري از پزشکان از مفيد بودن و خواص درماني آن ها صحبت مي کنند.

دشمنان در جنگ‌ فرهنگي ناکارآمدي ارزش‌هاي ديني را القا مي‌کنند

بانو نيوز - جانشين وزير دفاع با بيان اينکه دشمنان در جنگ‌ فرهنگي ناکارآمدي ارزش‌هاي ديني را القا مي‌کنند، گفت: دشمنان از هر حربه‌اي جهت ضربه زدن به نظام اسلامي به ويژه کانون خانواده استفاده مي کنند.

فروپاشي خانواده؛ ارمغاني از مدرنيته و ليبراليسم

بانو نيوز - تحليل ميداني طلاق در کشور ما نشان مي‌دهد که به هر ميزان افراد و خانواده‌ها با سبک زندگي غربي و فرهنگ منحط ليبراليسم انس بيشتري مي‌گيرند، به همان ميزان ارزش و اصالت خانواده کم مي شود.

وضعيت ابهام‌آميز خانواده‌ها با زوال پدرسالاري

بانو نيوز - استاد جامعه‌شناسي دانشگاه تهران معتقد است با زوال پدرسالاري که تنظيم کننده روابط درون خانوادگي بود، خانواده امروزي در وضعيتي ابهام آميز در ميانه فروپاشي يا گفتگويي شدن قرار گرفته است.

نگاه من به حوزه زنان و خانواده ملي است

بانو نيوز - معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده با بيان اينکه نگاه ما در حوزه زنان خانواده يک نگاه ملي است، گفت: از نظرات همه گروه ها و حتي منتقدان در اين حوزه استفاده خواهيم کرد.

گفتگو با زن ميانسالي که قرباني اسيد پاشي قاتل فراري شد

بانو نيوز -  کارآگاهان جنايي استان البرز در جريان تحقيقات تخصصي از مرد جوان جنايتکار که چهار سال پس از قتل همسرش و تبرئه در اين پرونده، دلبسته زن ميانسال شده و با شنيدن جواب رد، نقشه اسيدپاشي به او را طراحي کرده بود، به جزييات تازه‌اي درباره اين دو جنايت هولناک دست يافتند.

بيني شما صددرصد جراحي مي خواهد!

انو نيوز - خيلي‌ها پس از گذراندن يک دوره پرتنش و استرس‌زا، بويژه پس از شکست‌هاي عاطفي به دنبال راه‌هاي اشتباهي براي ايجاد تغيير در زندگي خود مي‌گردند بدون آن‌که به فکر درمان اساسي براي مشکلات و آسيب‌هاي روحي و رواني خود باشند.

بايد و نبايدهاي مصرف آنتي اسيدها در بارداري

بانو نيوز - جراح و متخصص زنان با اشاره به بايد و نبايدهاي مصرف آنتي اسيدها در بارداري گفت: زنان باردار از مصرف سديم بي کربنات و منيزيم تري سيليکات بايد در دوران بارداري اجتناب کنند.

حتي يک قطره آب به نوزاد ننوشانيد

بانو نيوز - استاد دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با تشريح 5 علامت کفايت شير مادر براي تغذيه مناسب نوزاد گفت: حتي يک قطره آب نيز نبايد به نوزاد نوشانيد. علي اکبر سياري درباره اينکه اين مسئله باب شده است مادري که شير مادر مي‌دهد همراه آن دو سه وعده هم شير خشک به نوزاد بدهد، توضيح داد:…

50 درصد شيرخواران مبتلا به ريفلاکس معده

بانو نيوز - بک فوق تخصص گوارش اطفال بيان کرد: ريفلاکس معده در شيرخواران با علل فيزيولوژيک با آموزش نکات صحيح درباره شيردادن قابل درمان است. غلامرضا خاتمي فوق تخصص گوارش اطفال با اشاره به شيوع 50 درصدي ريفلاکس معده در کودکان شيرخوار، اظهار داشت: ريفلاکس معده در کودکاني که از شير مادر تغذيه مي کنند به دو…

ازدواج سنتي هنوز جواب مي‌دهد؟!

بانو نيوز - هفته نامه کرگدن/ آسيب شناسي ازدواج در گفت و گو با نصرالله پورجوادي؛ پرسش اصلي اين است: وقتي همه ...

برخورد فيزيکي با بدحجابي سرانجام خوشي ندارد

بانو نيوز - بررسي علل ترويج بدحجابي در جامعه مهمترين اصل است که تاکنون به آن توجهي جدي صورت نگرفته است و بررسي نشدن علل آن خود به برخورد نامناسب و بروز آسيب ها و تبعات اجتماعي در جامعه مي انجامد.

سقط جنين، سقوط مادرانگي

بانو نيوز - نگاه بي رمق خود را به لبخند کودکاني که تصويرهايشان بر ديوار آويخته شده، مي دوزد. از کرده ي خود پشيمان است اما ديگر زماني براي بازگشت وجود ندارد و بايست بقيه سال هاي زندگي را با آرزوي در آغوش کشيدن کودک نداشته ي خود سپري کند.

جامعه زير طوفان آسيب هاي اجتماعي

بانو نيوز - با توجه به فقدان آموزش مهارت هاي زندگي در خانواده ها ودر مدارس امروزه با کمبود آموزش هاي اجتماعي روبه رو هستيم و اين خلا باعث به وجود آمدن آسيب هاي اجتماعي مي شود.

خطرات مرگباري که پشت ظاهر فريبنده محصولات آرايشي پنهان شده است

بانو نيوز - داريوش دائر عضو انجمن متخصصين پوست ايران اظهار کرد: براساس تحقيقات صورت گرفته، حدود هشت هزار فرآورده آرايشي در سطح دنيا وجود دارد که يک سوم آن‌ها داراي مواد شيميايي مضر هستند.

خشم معطوف به خود را بيشتر بشناسيم

بانو نيوز - باشگاه خبرنگاران/ افسردگي به لحاظ نشانه هاي بيروني، حالتي است که فرد انگيزه اي براي فعاليت ندارد ...

ازدواج شـوم خانـم معلم

بانو نيوز - خانم معلم ميانسال که به اصرار خانواده‌اش تن به ازدواج با مرد مطلقه‌اي داده بود، پيش از فرارسيدن دومين سالگرد ازدواجشان، براي طلاق راهي دادگاه خانواده شد.

خفت‌گيري و تعرض علت بستن پل‌هاي عابر پياده

بانو نيوز - مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري تهران گفت: در برخي از مناطق به دليل ميزان آسيب‌هاي اجتماعي مانند کارتن خوابي، تعرض، خفت‌گيري و غيره مناطق اقدام به بستن پل‌هاي عابر پياده مي‌کنند.

زنان بي‌شناسنامه!

بانو نيوز - فاطمه دانشور رييس کميته اجتماعي شوراي شهر تهران،گفت: يکي از پاهايش را در آورده و پاشنه پر از ترک و سياهش را روي نيمکت گذاشته است. آرنجش را روي زانوي گذاشته و با کف دست سرش را گرفته است. دستش لاغر و استخواني است و پوستش چروک خورده و لا به لاي چروک‌ها سياه شده است.

زنانِ پرخاشگر و مردانِ خشن!

بانو نيوز - روزانه 1600 پرونده نزاع در کشور تشکيل مي شود. به گزارش پرشکي قانوني اين نزاع ها مي توانند تبعات نامطلوبي از جرح و ضرب طرفين گرفته تا آسيب به اموال يکديگر و يا حتي قتل را داشته باشد.

وقتي بيمارستان دولتي کودکان پروانه‌اي را جواب مي‌کند

بانو نيوز - مادر فاطمه(بيمار پروانه‌اي) گفت: بعد از گرفتن تائيديه‌هاي سلامت، فرزندم براي جراحي آماده شد اما در کمال ناباوري اين جراحي را شروع نشده کنسل کردند و گفتند ما ديگر بيمار EB را جراحي نمي‌کنيم و برويد بيمارستان بقيه‌الله.

اثرگذاري مربيان مهدکودک بر کودکان مهم است

بانو نيوز - کارگاه آموزشي و توجيهي استاندارهاي پوشش و عفاف و حجاب براي کارکنان، مربيان و مديران مهدهاي کودک در شهرستان ري تشکيل گرديد.

ليفت با نخ سيلوئت

دکتر عباس خيرخواه، جراح و متخصص پوست و مو:

سينما ابزار قدرتمندي براي رفع آسيب هاي اجتماعي است

بانو نيوز- کارگردان فيلم سينمايي «هيس دخترها فرياد نمي زنند» معتقد است، رفع آسيب ها و مشکلات اجتماعي فقط با آگاهي و اطلاع رساني در جامعه رفع مي شود و در واقع سينما ابزار قدرتمندي براي تحقق اين موضوع است.

کودکان زير 2 سال نبايد مهدکودک بروند

بانو نيوز - مهدهاي کودکي براي نگهداري از کودکان مناسب هستند، چرا که در انتقال مطالب مربوط به حوزه‌هاي اخلاقي، ديني و غيره به کودکان موثر هستند.

نان ناسالم با بدن ما چه مي کند؟

بانو نيوز- مدير نظارت بر مواد غذايي، آرايشي و بهداشتي دانشگاه، بر لزوم استفاده از نان سبوس‌دار به منظور پيشگيري از ابتلا به سوء‌تغذيه و مشکلات گوارشي تاکيد کرد.

به‌کارگيري زنان در رده‌هاي مديريتي به تحقق عدالت جنسيتي در آموزش و پرورش کمک مي‌کند

بانو نيوز - مدير کل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به جمعيت زياد زنان در آموزش و پرورش و وجود دانش‌آموزان دختر در مدارس، انتصاب زنان در رده‌هاي مختلف مديريتي به عدالت جنسيتي کمک مي‌کند.

آقاي دکتر ، او جنون دارد!؟

آيا جنون حقيقت دارد؟آيا جنون آني به راستي وجود دارد؟اما آيا جنون آني واقعاً وجود دارد و مي‌تواند به حدي برسد که مادري فرزندش را بکشد؟

اخبار خواندنی

کلمات مثبت در زندگي

بُرنزه شدن با نور خورشيد يا سولاريوم، کدام بهتر است؟/ جنوبي ها در اين ساعات از خانه خارج نشوند

مسموميت غذايي با چه خوراکي‌هايي شايع‌تر است؟/ هشدار درباره گرم کردن چند باره غذا

توصيه‌هاي تغذيه‌اي در روزهاي پاياني ماه مبارک رمضان

چرا زنان در ايران احساس خوشبختي ندارند؟

6 كليد طلايي براي ممتاز بودن !

ورزش رزمي که در ميان زنان ايراني محبوب شده است؟

روش کاهش وزن با روزه داري چگونه است؟

خواص بي نظير چاي موز قبل از خواب چيست؟

6 حرکت ورزشي مناسب براي ماه رمضان

حباب‌هاي نوشابه‌هاي گازدار، چاق‌کننده‌اند

تندترين فلفل جهان توليد شد

گفت‌وگو با مهسا قرباني داور نخبه ايراني درباره زندگي شخصيش

شيوع کبد چرب در شمال ايران بيشتر است

چرا آمار ايدز در زنان رو به افزايش است؟

هشدار درباره ويروسي شايع و خطرناک در زنان

شيوع کبد چرب در مبتلايان به ديابت

بهترين راه بالا بردن مشارکت اجتماعي زنان

تبليغ داروي ضد ريزش مو و لاغري در تلويزيون مورد تاييد وزارت بهداشت نيست/ تذکر کتبي وزير بهداشت

نشست‌ ملي سمن‌هاي زنان تا پايان سال برگزار مي‌شود

صدا وسيما به بند 6 سياست هاي کلي خانواده توجه کند

دستگاه قضا رسيدگي به اموال 31 عضو شوراي شهر را در دستور کار قرار دهد

طرح وکيل خانواده نيمه کاره باقي ماند

شکايت ازهمسر بدليل خيانت افزايش يافته است

آغاز مبارزه فيزيکي با ﻣﮕﺲ‌ﻫﺎي ﺳﻔﯿﺪ ﭘﺎيتخت

رايزني مولاوردي براي تأمين بودجه برنامه ملي "توانمندسازي زنان سرپرست خانوار"

راه‌اندازي کلينيک‌هاي "سلامت خانواده" از نيمه دوم سال جاري

آزمايشات ژنتيک نيازمندان رايگان مي‌شود

فاطمه حسيني: از فعاليت کم بانوان مجلس ناراضي بودم

ضرورت اقدام عملي در جهت کاهش آسيب‌هاي اجتماعي زنان

آينده خوبي براي تلويزيون نمي بينم

زنان موفق ترين کارآفرينان اجتماعي هستند

چتر حمايتي زنان مجلس براي زنان سرپرست خانوار

چه کساني در معرض ابتلا به ديابت بارداري هستند؟

هشدار يک جامعه‌شناس درباره تاثير اعتياد مادران بر دختران

سهم زنان در مديريت کشور چقدر است؟

رايزني شهرداري درباره اوقات فراغت زنان سرپرست خانوار تهراني

سامانه 101 حلقه مفقوده حل مشکلات زنان و خانواده

کم کاري هنرمندان زمينه ساز چنين تصميماتي است

احکام رحم اجاره‌اي براي درمان ناباروري

تأثير تقويت مشاغل خانگي در عملياتي کردن اقتصاد مقاومتي

اجراي طرح شناسايي تقلب در زعفران

تدوين نهايي طرح جامع توانمندسازي زنان سرپرست خانوار

لزوم تدوين استراتژي فکري از سوي نمايندگان زن

همه انتظارات زنان ورزشکار از منتخبين ملت

رايزني براي تصويب جزئيات "لايحه کاهش ساعت کاري زنان" در مجلس

زياده‌روي در استفاده از لوازم آرايشي، ممنوع

توجه ويژه به زنان و خانواده در سند برنامه ششم توسعه

خشکي لب‌ را جدي بگيريد

نگاه حاکميتي به اداره جامعه، مردسالارانه است

ضرورت توانمندسازي زنان پيش از حضور آنان در مجلس

مراقب شپش سر باشيد

8 علامت ابتلا به ديابت

بانوي کماندار ايران در رقابت هاي قهرماني معلولين آسيا طلايي شد

تاکيد معاونت زنان دولت بر اصلاح قانون گذرنامه‌هاي خدمتي

تلاش دولت براي تسهيل حضور سمن‌هاي زنان در عرصه بين‌الملل

شايع‌ترين سرطان‌هاي‌ زنان را بشناسيم

ارزش‌گذاري کار خانگي منجر به پرداخت مستمري نمي‌شود

قيمت هر کيلو عسل طبيعي

ايران از آنفلوانزا پاک شد

بيماري پنهان در باقلا

ترکيبات سمي لوازم آرايشي قاچاق، سلامت افراد را به شدت تهديد مي کند

شماره پيامکي 101 براي بيان مسائل زنان و خانواده است، نه مسائل فردي

نحوه هزينه‌کرد وجوهات زکات و فطريه در بهزيستي

افزايش بازارچه‌هاي زنان کارآفرين در تهران

روزه خود را با مايعات ولرم باز کنيد

بايدها و نبايدهاي تغذيه در سحر و افطار

برپايي سه بازارچه خوداشتغالي زنان سرپرست خانوار در تهران

ردپاي سرطان در قزل‌آلا و فلزات سنگين در مرغ

کدام لوازم آرايش قابل اطمينان‌ترند؟

آخرين وضعيت "طرح جامع زنان سرپرست خانوار"

تعدد فرزندان عاملي حفاظتي در برابر سرطان پستان

علت گريه نوزاد هنگام حرکت مفاصل

مناسب‌ترين رنگ براي عينک آفتابي

تهيه و تحليل اطلس وضعيت زنان در کشور

دست شوراها براي نظارت بسته است

عيدي قاليباف به زنان تهراني

بگذاريد کودکتان تا 6 سالگي "پادشاهي" کند

نخست وزير واتيکان در ديدار با مولاوردي: جنگ‌هاي خاورميانه راه حل نظامي ندارد

مشاور وزير کشور: شرايط زنان در سطوح مديريتي کشور مطلوب نيست

يک ماهگي تا 45روزگي، بهترين زمان براي ختنه

توصيه‌هاي يک روانشناس به خانواده‌هاي داراي فرزند جوان

بهترين وزن براي مصرف مرغ چقدر است؟

عرضه روغن تفاله زيتون در بازار

شيوع موج نخست "آنفلوآنزا B" در کشور

بانوان کارآفرين الگويي مناسب براي توسعه فعاليت‌هاي اقتصادي

التهاب لثه مخرب‌تر از پوسيدگي دندان

انجماد بافت تخمدان از روش‌هاي جديد حفظ باروري در زنان

خميردندان‌هاي متنوع مصرف کنيد

ميوه سيساليس با خواص دارويي در غرب مازندران توليد مي شود

کاهش متوسط سن اعتياد زنان به 27 سال

95 درصد داروهاي لاغري ماهواره حاوي شيشه و آمفتامين‌اند

نقش فسفر در بدن چيست؟

آسپرين در مبتلايان به آنفلوآنزا ممنوع!

تشکيل کميته سلامت و بهداشت براي اجراي سياست‌هاي جمعيتي

در مصرف انواع «سس» اعتدال را رعايت کنيد

ته‌ديگ خورهاي حرفه‌اي بخوانند

مزايا و مضرات روغن‌ها

ويژگي‌هاي شامپوي خوب

بيش از 35 درصد نمک‌هاي بازار تقلبي هستند

درمان ماه‌گرفتگي‌ با دارو، ليزر و جراحي

لوازم آرايشي را از داروخانه‌ها بخريد

فشارخوني‌ها مراقب قلب خود باشند

استفاده از روغن پالم در بستني تا اطلاع ثانوي

چه افرادي دچار کمبود ويتامين D مي‌شوند؟

گسترش پديده تأخير در فرزندآوري

پيري و سرطان پوست پيامد سولاريوم

اجراي طرح ارتقاي توانايي زنان مدير و نخبه در کشور

ايجاد رابطه صميمي با فرزند مستلزم از بين رفتن حريم‌ها نيست

اختلاط زنان و مردان در محيط کار باعث مقايسه همسران مي‌شود

غذاي گلادياتورها را دوباره به سفره‌ها بياوريم

رابطه تک‌فرزندي و افسردگي مادران

مرگ 239 نفر در چهارماهه امسال با قرص برنج

اظهارات مولاوردي در مورد ممنوعيت اشتغال زنان در کافي شاپ ها

قانون امنيت رواني فضاي کار تدوين شود

شهرداري تهران براي اوقات فراغت زنان چه مي‌کند؟

براي کودکانمان جوجه رنگي بخريم يا نه؟ ‌

اعلام برنامه هاي وزارت بهداشت براي افزايش زايمان طبيعي

هشدار جدي وزارت بهداشت درباره خطرات اشعه UV خورشيد

تلاش براي بهره‌مندي دختران از امکانات ورزشي مدارس در تابستان

جانبازي من، برايم بسيار زيباست

کرم ضد آفتاب از افزايش کک و مک روي پوست مي‌کاهد

بيماري آپانديسيت، شايع ترين اورژانس جراحي کودکان

حضور کمرنگ بانوان در حوزه هاي سياسي

مشکل بيکاري زنان بي‌سرپرست و بدسرپرست در تهران

زنان براي رياست چه فدراسيون‌هايي مناسب‌ترند؟

سهم 25 درصدي مصرف روانگردان‌ در ميان زنان معتاد

تاثير روغن ماهي در کاهش گُرگرفتگي زنان در دوران يائسگي

عفونت قارچي؛ شايعترين مشکل زنان هنگام سفر

زنان سنجش تراکم استخوان را در سنين يائسگي فراموش نکنند

گل گاوزبان، شربتي مفرح و تقويت کننده بدن با طعم بهاري

در ايام نوروز ميوه را در حد تعادل مصرف کنيد

4 روش فروشندگان سودجو پوشاک در آستانه شب عيد

توانمندسازي اجتماعي زنان سرپرست خانوار تهراني در سال آينده

موافق پرستار شدن ماما‌ها نيستم

انقلاب اسلامي ظرفيت جديدي را براي فعاليت زنان در عرصه‌هاي مختلف ايجاد کرد

سند پيشگيري از خشونت خانگي تدوين شد

سفر مولاوردي همراه با هيأت دولت به استان هرمزگان

با ماده‌هاي شيميايي در دوران خانه تکاني چگونه رفتار کنيم؟

تشکيل دفتر زنان و خانواده آموزش و پرورش زير نظر دفتر وزارتي /فعاليت 9 هزار فرهنگي زن سرپرست خانوار

اصلاح بخشنامه دورکاري زنان شاغل/ برگزاري نخستين جلسه ستاد ملي زن و خانواده تا پايان سال

0 درصد از زنان کارگر دچار افسردگي و اضطراب هستند

کوهنورد رکورددار جهان: چرا ما را نمي‌بينند؟!

سن بروز يائسگي قابل پيش بيني شد/ پيشگيري از 2 نوع سرطان و پوکي استخوان

فعاليت سازمان زندانها محدود به اصلاح مجرمان نيست

حضور 9 گروه بانوان در جشنواره موسيقي فجر

ابراز نگراني از افزايش مصرف شيشه در بانوان

کرسي جديد فوتبال ايران در کميته پزشکي کنفدراسيون آسيا

قانون افزايش مرخصي زايمان به انتظارات زنان شاغل دامن زده است

مشاورمعاون رييس جمهوري خواستار فعاليت مجدد فدراسيون اسلامي ورزش زنان شد