آخرين مطالب

اجتماعي

واگذاری 19 شرکت صندوق بازنشستگی / فروش سهام شرکت‌های سودده

آریا بانو - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه فهرست شرکت‌های زیان‌ده صندوق بازنشستگی مشخص شده و 19 شرکت در روزهای آینده در بورس و فرابورس ارائه می‌شوند گفت: فروش سهام شرکت‌های سودده به زیر50 درصد هم شروع و در بورس وارد شده است.

از جزییات پرونده سلطان سکه تا فرهنگیانی که پاداش‌شان را تا پایان تابستان دریافت می‌کنند

آریا بانو - لیست خریداران عمده سکه در دست پلیس،دستگیری دو تن از اراذل و اوباش اینستاگرامی هوادار زندانی معروف، بحران آب نداریم، ورشکستگی آبی داریم ومیزان «فرار» از مراکز شبه خانواده بهزیستی و ... برخی از مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در روزهای پایانی تیرماه هستند.

مادامی که حاشیه شهرها سکونتگاه غیررسمی شناخته شوند، مشکلات حل نمی‌شود

آریا بانو - رئیس انجمن آسیب شناسی ایران گفت: آسیب پذیری زنان تنها در حاشیه شهر نیست بلکه در حاشیه شهرها پر رنگ‌تر دیده می شود. تاکنون برای رفع آسیب‌ها اقدام خاصی انجام نشده به طوری که آسیب‌هایی که در سال 63 وجود داشته بدون هیچ برنامه‌ای برای رفع آن همچنان باقی است.

طرح نذر اشتغال با هدف توانمندسازی مددجویان ​اجرا می شود

آریا بانو - تهران- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طرح نذر اشتغال با هدف ایجاد فرصت شغلی و توانمندسازی مددجویان این کمیته با استفاده از ظرفیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا می‌شود.

دست زائران عتبات کوتاه، ارز بر نخیل

آریا بانو - تهران- سردرگمی زائران عتبات عالیات در مراجعه به شعب بانک های اعلام شده برای صدور حواله بانکی برای اخذ ارز زیارتی ادامه دارد و گلایه ها به جایی نرسیده است. آنان می گویند چرا به مسافران اروپا ارز مسافرتی تعلق می گیرد اما هیچ ارزی به زائران عتبات نمی دهند.

توسعه کسب ‌وکارهای مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت

آریا بانو - تفاهم‌نامه همکاری توسعه کسب‌وکارهای مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت کشور به منظور تحقق سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در حوزه علمی و فن‌آوری و تحقق حمایت از کالاها و خدمات ملی و دانش‌بنیان، بین سازمان تأمین اجتماعی و ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.

سازمان تأمین اجتماعی بیمارستان هوشمند راه‌اندازی می‌کند

آریا بانو - مدیرکل دفتر راهبردی سازمان تأمین اجتماعی از تعاملات این سازمان با شرکت‌ها و استارتاپ‌ها به منظور بهره‌برداری از فناوری‌های نوین در حوزه‌های مربوط خبر داد و گفت: در این راستا ایجاد بیمارستان هوشمند و اجرای طرح "نسخه الکترونیک" در دستور کار است.

توسعه فناوری‌های نوین برای کاهش مراجعات به سازمان تامین اجتماعی

آریا بانو - رئیس سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به تدوین برنامه راهبردی پنج ساله در این سازمان گفت: براساس این برنامه امیدواریم که در آینده از طریق توسعه فناوری‌های نوین به جایی برسیم که کسی برای انجام امور خود به سازمان مراجعه نکند.

ارائه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد به 12 هزار روحانی

آریا بانو - مدیرکل ‏فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: براساس طرح «هر مسجد، یک برنامه پیشگیری» حدود 10-12 هزار روحانی در امر پیشگیری از اعتیاد آموزش دیده‌اند.

میزان «فرار» از مراکز شبه خانواده بهزیستی/ این مراکز زندان نیستند

آریا بانو - مراکز «شبه خانواده» تلاش بهزیستی برای نگهداری از کودکان آسیب دیده بی‌سرپرست و بدسرپرست است تا آنها نیز در فضایی شبیه خانواده رشد کنند، این درحالیست که گاهی برخی مددکاران فعال در این مراکز از فرار کودکان به ویژه دختران از این مراکز صحبت می‌کنند.

کمپ‌های ترک اعتیاد استانداردها را رعایت نمی‌کنند

آریا بانو - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خوزستان گفت: گزارش‌های ارایه شده از کمپ‌های ترک اعتیاد خوب نیست و نشان می‌دهد که کمپ‌های ترک اعتیاد نتوانسته‌اند استانداردها را رعایت کنند.

موش انگشتش را در زباله گردی خورده!

آریا بانو - موضوع کودکان کار در کرج به خصوص کودکان زباله‌گرد قدری با پیچیدگی اجتماعی همراه است و بخش زیادی از پیچیدگی این موضوع به گردش مالی عظیمی که پشت صحنه این ماجرا جریان دارد مربوط است.

تاکید مجدد رییس جمهوری به حضور زنان در ورزشگاه ها

آریا بانو - تهران- حجت الاسلام «حسن روحانی» رییس جمهوری ایران در پاسخ به گزارش «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان در خصوص حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی و تماشای بازی های ایران در جام جهانی بر ادامه حضور آنان در ورزشگاه ها تاکید کرد.

توضیح تندگویان درباره چرایی منتفی شدن تفکیک وزارت ورزش و جوانان

آریا بانو - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: با تحولات اخیر حوزه اقتصادی، رئیس جمهور قصد تغییراتی در این زمینه دارد و می‌دانیم که در حوزه جوانان در سطح وزرا نیز صحبت‌هایی شده است.

از رایگان شدن داروی بیماران پیوند کلیه تا ماجرای قطع برق چراغ‌های راهنمایی و رانندگی

آریا بانو - رایگان شدن داروی بیماران پیوند کلیه، اعلام نتایج آزمون استخدامی در هفته اول مرداد، اظهار نظر رییس سازمان امور اجتماعی کشور درباره اعترافات دختر 17 ساله در صداوسیما، انتقاد از قیمت‌گذاری آب در ایران و ... از جمله اخبار یکشنبه - 24 تیرماه تحریریه اجتماعی است.

گسترش پوشش بیمه اجتماعی، راهی برای مقابله با تشدید تحریم ها

آریا بانو - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: برای مقابله با دور جدید فشار دشمنان و تشدید تحریم‌ها، گسترش پوشش بیمه‌ای را به خصوص برای کشاورزان، روستائیان و عشایر باید گسترش دهیم که آسیب پذیری‌های این اقشار و به تبع آن آسیب‌پذیری‌های اقتصاد کشور را به حداقل می رساند.

افزایش رفتارهای خودآسیب‌رسان در جامعه/وضعیتی که نخبه‌های تک‌بعدی می‌سازد

آریا بانو - رئیس پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا با اشاره بر شیوع آسیب‌های اجتماعی‌ همچون خودزنی در میان دختران جوان بر نقش آموزش و پرورش در جلوگیری از این نوع آسیب تاکید کرد.

مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان

آریا بانو - مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا با بیان اینکه افراد در سن نوجوانی بسیار مدگرا هستند، گفت: فشن، مد و یادگیری‌های اجتماعی در پدیده خودزنی بسیار موثر است، زیرا مد فقط شامل اشکال ظاهری نمی‌شود، بلکه پدیده‌هایی همچون کتاب، فیلم و حتی رفتار نیز شامل مد می‌شود.

اعطای 150 میلیارد تومان وام اشتغالزایی در مناطق محروم

آریا بانو - براساس تفاهم‌نامه‌ی منعقدشده بین بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بانک قرض‌الحسنه‌ی مهر ایران، بالغ بر 150 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌محور بنیاد برکت در روستاها و مناطق محروم اختصاص یافته است.

13 سال از ورود لایحه حمایت از کودکان به مجلس می گذرد

آریا بانو - یک فعال حقوق زنان با بیان اینکه بیش از 13 سال از ورود لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان به مجلس می‌گذرد، گفت: بعد از گذشت این مدت زمان، این لایحه نیازمند تغییر است اما همچنان این لایحه به تصویب نرسیده است.

41 مرکز بهزیستی به زنان خدمات اجتماعی ارائه می دهد

آریا بانو - تهران- رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: 41 مرکز با عناوین خانه امن، ندای مهر و خانه سلامت برای ارائه خدمات روانی، اجتماعی به زنان و دختران در معرض آسیب یا آسیب دیده در سراسر کشور فعالیت می کند.

خدمات بازپروری زنان استان تهران رشد 140 درصدی دارد

آریا بانو - تهران- سرپرست بهزیستی استان تهران گفت: ارائه خدمات بازپروری برای زنان در مراکز این سازمان در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 140 درصدی داشته است.

لایحه تامین امنیت زنان مراحل نهایی را طی می کند

آریا بانو - تهران- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: لوایح تامین امنیت زنان در مقابل خشونت و حمایت از کودکان و نوجوانان از جمله پیگیری های مستمر این معاونت با همکاری بانوان نماینده مجلس و در راستای حمایت از دختران امروز و مادران فردای کشور مراحل نهایی را طی می کنند.

لزوم حمایت شهرداری از دختران جوان

آریا بانو - رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه باید شهرداری تهران امکانات لازم برای بروز شایستگی‌های دختران جوان در سطح شهر را فراهم کند، گفت: شهرداری تهران باید با حمایت از دختران جوان این زمینه را فراهم کند تا از این طریق شاهد افتخارآفرینی آنها در عرصه‌های مختلف باشیم.

کمک سمن‌ها و خیرین به دولت و بهزیستی در رفع مشکلات اجتماعی

آریا بانو - استاندار تهران با بیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد و خیرین بیشترین کمک را به دولت و سازمان بهزیستی در رفع مشکلات اجتماعی می‌کنند، گفت: این دو بخش می توانند شرایطی فراهم کنند تا از نظر روحی و اجتماعی به آسیب دیدگان کمک شود تا آنان توانمند شوند.

لیدیز فرست شبیه یک شوخی است

آریا بانو - از صدای موتورسیکلت وحشت دارد، به خصوص از شبی که دو راکب او را هنگام بازگشت به خانه در آغوش کشیده‌، لمس کرده‌اند و هیجان زده، در حالی که دیوانه‌وار می‌خندیدند، فرار کرده‌اند.

صاحب نظران و متفکران باید حل مسایل مربوط به حجاب را در دستور کار قرار دهند

آریا بانو - دبیرکل جامعه زینب و رییس کمیسیون زنان جبهه پیشرفت و رفاه و عدالت از صاحب نظران، متفکران و نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان زنان مجلس و معاونت امور زنان خواست تا مسایل و مشکلات مربوط به حجاب در جامعه را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به حل و فصل آن اهتمام لازم را انجام دهند.

فساد مانع شادابی جامعه می شود

آریا بانو - تهران- رئیس انجمن جامعه شناسی ایران گفت: برخی مسائل اجتماعی مانند ترافیک و فساد که ماندگار شده است، شادابی جامعه ایران را از بین می برد.

لیدیز فرست شوخی است

آریا بانو - از صدای موتورسیکلت وحشت دارد، به خصوص از شبی که دو راکب او را هنگام بازگشت به خانه در آغوش کشیده‌، لمس کرده‌اند و هیجان زده، در حالی که دیوانه‌وار می‌خندیدند، فرار کرده‌اند.

برخوردهای آلوده...

آریا بانو - از صدای موتورسیکلت وحشت دارد، به خصوص از شبی که دو راکب او را هنگام بازگشت به خانه در آغوش کشیده‌، لمس کرده‌اند و هیجان زده، در حالی که دیوانه‌وار می‌خندیدند، فرار کرده‌اند.

بانوان امدادگر برای حضور در حوادث سازماندهی شدند

آریا بانو - تهران- معاون برنامه ریزی و آموزش تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از سازماندهی بانوان امدادگر در رسته های مختلف امدادی برای حضور فوری و به هنگام در انواع حوادث و سوانح احتمالی در کشور خبر داد.

پای حقوق کودکان در ایران لنگ می‌زند

آریا بانو - کودک‌آزاری به موضوعی پیچیده و ناراحت کننده اجتماعی این روزهای کشورمان تبدیل شده است و این امر در مازندران نیز به وفور دیده می‌شود.

هم اندیشی برای تحقق مطالبات بانوان و خانواده هاپیگیری شود

آریا بانو - کرج - دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه در دهه کرامت باید دستاوردهای حوزه بانوان معرفی شود، گفت: باید هم‌اندیشی لازم جهت چاره سازی مطالبات بانوان و خانواده در کشور پیگیری شود.

طرح افزایش تعداد نمایندگان زن تقدیم هیات رئیسه مجلس شد

آریا بانو - تهران- عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح افزایش تعداد نمایندگان زن مجلس به هیات رئیسه با 32 امضا خبر داد و گفت: احتمالا این طرح در جلسات هفته آینده مجلس اعلام وصول می شود.

باسوادان کشور در پنج سال 3.2 درصد بیشتر شدند

آریا بانو - تهران- نتایج آخرین سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1395 نشان می دهد 62 هزار و 667 نفر از جمعیت کشور- معادل 87.6 درصد- باسوادند که نسبت به سال 1390، 3.2 درصد افزایش یافت.

دچار تله آمار در آسیب های اجتماعی شده ایم

آریا بانو - تهران - رئیس سازمان اجتماعی کشور گفت: آمار قتل و خودکشی در کشور ما نسبت به سایر کشورهای جهان در وضعیت بسیار مناسب تری قرار دارد، ولی ما دچار تله آمار در آسیب های اجتماعی شده ایم.

استقرار میزخدمت تکمیل کننده طرح ساختار نوین شعب تأمین اجتماعی است

آریا بانو - معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه میز خدمت در تمامی واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور راه‌اندازی شده است، گفت: از سال ٩٣ اقدامات گسترده‌ای به منظور اصلاح ساختار خدمت رسانی شعب تأمین اجتماعی درحال انجام است و بخشنامه ریاست جمهوری برای استقرار میز خدمت، تکمیل کننده طرح ساختار نوین شعب تأمین اجتماعی است.

سه زمانی که در چهارراه‌ها برق ندارند/ خاموشی پایتخت با بوق ممتد

آریا بانو - می‌گویند چراغ‌ راهنمایی سایه پلیس است که نظم ایست، احتیاط وحرکت گره‌های ترافیکی را مدیریت می‌کند کما اینکه نقش آموزش پلیس در این چراغ‌ها کمرنگ است، با این وجود این پلیس‌های سه رنگ،چند صباحی است که خاموش می‌شوند که مورد انتقاد کارشناسان بحران شده است.

آغاز پرداخت وام 4 میلیون تومانی به بازنشستگان از مرداد

بانو نیوز - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: همزمان با هفته تامین اجتماعی50 طرح در بخش‌های بیمه‌ و درمانی این سازمان با اعتباری معادل250 میلیارد تومان در سراسر کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.

تفاهم سازمان امور استخدامی با بهزیستی برای استخدام معلولان در دستگاه‌ها

بانو نیوز - معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به نگرانی خانواده‌های دارای معلول از توقف صدور کارت معلولیت برای آنها گفت: به دلیل عقب ماندن فرآیند صدور این کارت‌ها از کمیسیون تشخیص معلولیت در حال حاضر کارت موقتی برای این افراد صادر می‌شود تا در آینده کارت اصلی در اختیار آنها قرار بگیرد.

پوشش پشت‌نوبتی‌های بهزیستی به شرط استعلام حساب بانکی آنها

بانو نیوز - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پذیرش ٧١ هزارو 6٠٠ معتاد در مراکز ماده ١5 و ١6 گفت: اظهارت اخیر قوه قضاییه درباره انتقال معتادان به بازداشتگاه کهریزک، مربوط به خرده فروشان بوده‌، این در حالیست که سازمان بهزیستی تنها مسئول صدور مجوز برای مراکز نگهداری از معتادان است.

راه‌اندازی سامانه ثبت الکترونیکی طلاق در 11 استان/معتادان متجاهربه بازداشتگاه کهریزک نمی‌روند

بانو نیوز - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پذیرش ٧١ هزارو 6٠٠ معتاد در مراکز ماده ١5 و ١6 گفت: اظهارت اخیر قوه قضاییه درباره انتقال معتادان به بازداشتگاه کهریزک، مربوط به خرده فروشان بوده‌، این در حالیست که سازمان بهزیستی تنها مسئول صدور مجوز برای مراکز نگهداری از معتادان است.

معتادان متجاهر به کهریزک نمی‌روند/ پرداخت حق پرستاری به خانواده‌های دارای بیش از 3 فرزند

بانو نیوز - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پذیرش ٧١ هزارو 6٠٠ معتاد در مراکز ماده ١5 و ١6 گفت: اظهارت اخیر قوه قضاییه درباره انتقال معتادان به بازداشتگاه کهریزک، مربوط به خرده فروشان بوده‌، این در حالیست که سازمان بهزیستی تنها مسئول صدور مجوز برای مراکز نگهداری از معتادان است.

شانس حداقلی ازدواج دهه شصتی‌ها و ازدواج‌های "پیش رس" دهه هشتادی‌ها

بانو نیوز - بر اساس داده‌های مرکز ملی آمار ایران حدود 10 میلیون دختر در کشور زندگی می‌کنند، دخترانی که به نسبت پسران، با وجود پیشی در عرصه آموزش عالی، به دلیل وجود «سقف شیشه‌ای» با چالش‌های جدی‌ در حوزه اشتغال روبه ‌رو هستند.

پارسال 5000 مرد در ایران از زنانشان کتک خورده‌اند!

بانو نیوز - رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: 90 درصد مدعیان همسرآزاری را زنان و 10 درصد باقیمانده را مردان تشکیل می‌دهند اما در کشور شاهد افزایش 5.8 درصدی مراجعات نزاع همسرآزاری در سال 96 نسبت به سال 95 بودیم. تا سال 95 فقط 5 درصد از مدعیان همسرآزاری را مردان تشکیل می‌داد، اما در حال حاضر مدعیان مرد به رقم 7 درصد افزایش یافته است.

فاصله ازدواج و تولد اولین فرزند، به 4،5 سال رسیده است

بانو نیوز - تهران- رئیس موسسه مطالعات جمعیتی کشور گفت: اکنون فاصله بین ازدواج و تولد نخستین فرزند به 4.5 سال و به سن جانشینی رسیده است و اگر تاخیر در فرزندآوری بیشتر شود، نرخ باروری افت می کند و نوعی آسیب در عرصه جمعیتی به شمار می آید.

مهاجرت به کلان شهرها و رابطه آن با ازدواج سفید

بانو نیوز - یک روانشناس با اشاره به آمار بالای طلاق، تنها ماندن افراد مطلقه و هجوم افراد جویای کار در کلان شهرها گفت: این موارد شرایط را برای هم خانه شدن و هم باشی زیاد کرده و یکی از علل گسترش این پدیده بویژه در کلان شهرها وجود این سه عامل است.

پلیس‌های سه رنگی که برق ندارند/ خاموشی پایتخت با بوق ممتد

بانو نیوز - می‌گویند چراغ‌ راهنمایی همان سایه پلیس برای نظم بخشیدن به گره‌های ترافیکی هستند کما اینکه نقش آموزش پلیس در این چراغ‌ها کمرنگ است، با این وجود این پلیس‌های سه رنگ، چند صباحی است که خاموش می‌شوند که مورد انتقاد کارشناسان بحران شده است.

مخالفت ستادکل نیروهای مسلح با معافیت فوتبالیست‌ها از خدمت سربازی

بانو نیوز - رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: براساس قانون، معافیت از خدمت وظیفه عمومی به قهرمانان جهان تعلق می‌گیرد و خواسته وزیر ورزش و جوانان، قانونی نبوده و ستاد کل نیروهای مسلح قادر به اقدامی در این خصوص نخواهد بود.

ازدواج یک نیاز فطری و ضروری است

بانو نیوز - تهران- «غلامعلی افروز» عضو هیات علمی دانشگاه تهران، گفت: ازدواج یک نیاز فطری و ضرورت اجتماعی است و اگر این نیاز فطری به هنگام و به شیوه مطلوب تامین نشود، انسان دچار آزردگی های روانی خواهد بود.

قانون عفاف و حجاب در جامعه اجرا نشده است

بانو نیوز - تهران- «مینو اصلانی» رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: هر چند سال ها از تصویب قانون عفاف و حجاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی می گذرد، اما این قانون تاکنون به دلایل مختلف اجرایی نشده است.

آغاز تورهای گردشگری بازنشستگان در تابستان

بانو نیوز - معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام خبر اعزام 40 هزار بازنشسته و مستمری‌بگیر به شهرهای زیارتی در سال جاری از برگزاری تورهای یکروزه گردشگری در تابستان خبرداد.

اجرای طرح «سرشماری اجتماعی خانوارهای ایرانی» از شهریور + جزییات

بانو نیوز - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تشکیل «پرونده خدمات اجتماعی خانوارهای ایرانی» برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: بر اساس این طرح که پایلوت آن از شهریور ماه در اسلامشهر آغاز می‌شود، کارشناسان بهزیستی با مراجعه به درب منازل، اطلاعات مربوطه را ثبت و با اجرای سیستم ارجاع، نیازمندان بنابر نیازشان، به دستگاه‌های حمایتی و بهداشتی معرفی می‌شوند.

مولاوردی: بذر توسعه باید از کودکی کاشته شود

بانو نیوز - دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: بذر توسعه از کودکی باید کاشته شود، و در سنین بالاتر مراحل داشت و برداشت صورت پذیرد و این نکته باید در کانون توجهات ما قرار گیرد .

اجرای طرح ثبت درخواست غیرحضوری خدمات دفترچه درمانی در تهران

بانو نیوز - مدیرکل دفتر راهبردی سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اجرای موفق ثبت درخواست غیرحضوری دفترچه بیمه در دو شعبه در سطح تهران، از گسترش این طرح به هشت کارگزاری در شرق و غرب پایتخت خبر داد.

جایی برای نگهداری معتادان HIV مثبت در کرمانشاه نیست

بانو نیوز - مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: یکی از مشکلات، نگهداری از معتادان HIV مثبت است، زیرا بر اساس پروتکل موجود ما نمی توانیم این افراد را در مراکز ماده 16 نگهداری کنیم و در این شرایط عملا جایی برای نگهداری این افراد نیست.

5000 نفر در صف انتظار بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد

بانو نیوز - مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 5000 نفر پشت نوبت ورود به چرخه خدمات دهی بهزیستی استان وجود دارد که هدفگذاری هایی برای پوشش خدماتی برای آنها انجام شده است.

ویدئو / گل‌به‌خودی مهلک صداوسیما با حرکات موزون!

بانو نیوز - در اخبار می‌خوانیم دختری 17 ساله به همراه چند تن دیگر، به خاطر انتشار فیلم رقص‌ در اینستاگرام، بازداشت شده است. در صداوسیما یا همان رسانۀ «ملی» صحنۀ بازجویی و اعتراف و گریستن آن‌ها پخش شده و مستندی به نام «بیراهه» سعی کرده با این شکل و شمایل، «راه» را نشان مردم بدهد. این بازداشت و این اعتراف تلویزیونی، سروصدای زیادی در ایران و جهان به‌پا کرده و حتی به تیتر برخی رسانه‌های مهم دنیا تبدیل شده است. کاش این قبیل گل‌به‌خودی‌های مهلک در کشور ما اینقدر تکرار نمی‌شد.

بیانیه تشکل‌های کارگری و بازنشستگی به مناسبت هفته تامین اجتماعی

بانو نیوز - تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی به مناسبت هفته تامین اجتماعی، با صدور پیامی این مناسبت را تبریک و بر نقش مهم سازمان تامین اجتماعی در تامین امنیت اجتماعی و روانی جامعه تاکید کردند.

شیب کاهشی طلاق و اعتیاد در کشور / اقدام برای تدوین سند شیوع‌شناسی خودکشی

بانو نیوز - رئیس سازمان بهزیستی کشور به فعالیت مجتمع‌های خدماتی بهزیستی و همچنین سه رویکرد پیشگیری اجتماعی و توانبخشی اشاره کرد و گفت: به صراحت اعلام می‌کنم که در کنترل آسیب‌های اجتماعی به حالت ایستایی رسیده‌ایم و وضعیت در بحث طلاق و اعتیاد در یک شیب روبه کاهش قرار گرفته؛ به طوری که ما با شناسایی محلات پرخطر در حوزه اعتیاد سعی می‌کنیم با کمک 5 هزار و 200 تیم اجتماع‌محور آسیب‌ها و دغدغه‌ها را به حداقل برسانیم.

1400 مهدکودک در حاشیه شهرهای بزرگ کشور فعالیت می‌کنند

بانو نیوز - مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با بیان این‌که با اجرای طرح تهیه یک وعده غذای گرم برای مهدکودک‌ها، 50 درصد از سوءتغذیه‌ کودکان مناطق کاهش یافته است، گفت: امسال 70 میلیارد تومان برای تهیه وعده غذای گرم کودکان مهدکودک‌های کشور، هزینه شده است.

هزینه ماهانه 1500 میلیارد تومان از سوی تامین اجتماعی برای درمان

بانو نیوز - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر 41 میلیون و 200 هزار نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند که 5 میلیون و 900 هزار نفر آنان را مستمری بگیران و اعضای خانواده آنها تشکیل میدهند.

تاکید تندگویان بر تحول مدیریت در کشور

بانو نیوز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر لزوم تحول در مدیریت کشور، خطاهای مدیران اجرایی جوان را کارآمدتر از راهحل‌های تکراری مدیران سالخورده توصیف کرد.‏

800خانوار پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی/افزایش 14درصدی مستمری معلولان و مددجویان

بانو نیوز - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: براساس مصوبه مجلس و تاکید دولت، از سال گذشته پرداختی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد افزایش یافته و در کنار آن با پرداخت منابع اعتباری مورد نیاز نسبت به پوشش بیمه‌ای جامعه هدف بهزیستی و جذب تدریجی 800 نفر خانوار پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی اقدامات مناسبی انجام شده است.

5 هزار نفر را از خودکشی نجات دادیم

بانو نیوز - رئیس سازمان بهزیستی گفت: در سال گذشته موفق شدیم 5 هزار نفر را که اقدام به خودکشی کرده بودند، از مرگ حتمی نجات داده و با مداخله به هنگام آنها را از این کار منصرف کنیم.

بسته خبرهای اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه

بانو نیوز - شکایت از صدا و سیما به دنبال پخش اعترافات دختر 17 ساله، تکذیب شهریه 100 میلیونی در مدارس، تاثیر منفی بستن کراوات بر عروق مغز، حادثه تصادف سنندج و واکنش فرمانده نیروی انتظامی به کمپین علیه حجاب مهمترین اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.

استخدام در سازمان تامین اجتماعی

بانو نیوز - مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه سراسر کشور تا مهرماه سالجاری خبر داد.

مشکلی فرا روی ساخت بیمارستان 320 تختخوابی در شیراز وجود ندارد

بانو نیوز - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با توجه به برخورداری ایران از دانش و فناوری لازم، مشکلی فرا روی ساخت بیمارستان 320 تختخوابی این سازمان در شیراز وجود ندارد و این بیمارستان با تکیه بر توان داخل احداث می‌شود.

با چه باور و مجوز قانونی "شوی حیثیتی" اجرا کردند؟

بانو نیوز - دستیار ویژه در امور حقوق شهروندی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، در پی پخش اعترافات دختر 17 ساله از صدا و سیما گفت: موضوعی که این روزها سازمان صدا و سیما را با چالش روبه رو ساخته است، چالش جدی حقوقی با نقض حقوق شهروندی، حقوق قضایی و حقوق اساسی است.! هرچند مدیر روابط عمومی سیما در مصاحبه اخیر خود توپ را به زمین مقام قضایی و معاونت اجتماعی ناجا انداخته است، اما این امر نه تنها سازمان را مبری از مسئولیت قانونی نمی‌کند بلکه باید پاسخگوی افکار عمومی پرسشگری باشد که امروز "حقوق شهروندی" جزء مطالبات آنان است.

پیام روحانی برای رئیس جمهوری اندونزی تقدیم شد

بانو نیوز - کوالالامپور - «معصومه ابتکار» فرستاده ویژه رئیس جمهوری اسلامی ایران پیام مکتوب حسن روحانی درمورد برجام برای «جوکو ویدودو» همتای اندونزی خود را، امروز چهارشنبه تسلیم معاون وی «یوسف کالا» کرد.

صدا و سیما حقوق شهروندی را نقض کرد

بانو نیوز - تهران - مشاور حقوق شهروندی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: صدا و سیما با انتشار سخنان دختر متهم، حرمت این فرد را مورد هتک قرار داد و با این کار چالش جدی در نقض حقوق شهروندی ایجاد کرد و نظام حقوقی کشور را وارد چالش بین المللی تازه کرد.

ارائه یک وعده غذای گرم در تمامی روستامهدها

بانو نیوز - مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با بیان این‌که بسیاری از آسیب‌های اجتماعی به دلیل کم توجهی و غفلت از افراد در سنین کودکی به وجود می‌آید، گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک و همدلی یکدیگر امور آموزشی را گسترش دهیم تا کودکان از آموزش‌های لازم برخوردار شوند.

شکایت از صدا و سیما بدنبال پخش اعترافات دختر 17 ساله

بانو نیوز - وکیل انجمن حمایت از حقوق کودکان با تاکید بر حفظ آبرو و حیثیت افراد به عنوان حفظ حریم خصوصی آنان، گفت: انجمن حمایت از حقوق کودکان به دنبال نمایش اعترافات دختری 17 ساله از صدا و سیما اعتراض کتبی خود را به شورای نظارت بر صدا و سیما تقدیم کرده و در صدد است از طریق دادسرای رسانه‌ پیگیری‌های قضایی را انجام دهد.

حجاب مختص زنان نیست

بانو نیوز - استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که موضوع خانواده، مهم‌تر از زن است، گفت: امروز نه علیه زن، مرد و بچه بلکه جنگ تمام عیاری علیه خانواده شروع شده است و تلاش می‌کنند تا خانواده را به عنوان مدلی متحجرانه و شیوه‌ای غلط از زندگی مطرح کنند.

انجمن حمایت از کودکان به شورای نظارت بر صدا و سیما شکایت کرد

بانو نیوز - تهران- مدیرعامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: این انجمن به انتشار بیانیه اعتراضی در مورد ماجرای بازجویی و پخش تصاویر دختر 17 ساله از صدا و سیما اکتفا نکرد و برای پیگیری قانونی این موضوع در شورای نظارت بر صدا و سیما شکایت خود را از عاملان این برنامه ثبت کرد.

روایت 4 زن که در استادیوم منقلب نشدند!

بانو نیوز - درست است که شما مردها ما زن‌ها را به استادیوم راه نمی‌دهید. درست است که همه تصور ما زن‌های ایرانی از فوتبال، زل زدن به یک قاب یخ‌زده روی مبل خانه‌هایمان است اما قرار نیست ما زن‌ها قلبمان نتپد برای این چهارگوشه سرسبز و آن توپ دو رنگ سپید و سیاه...

مردم می آیند

بانو نیوز - تهران- واگذاری امور جامعه به دست مردم، آرمانی است که از سال ها پیش مطرح است و از مبانی توسعه است، می گویند کارها اگر به دست مردم باشد، گره ها بهتر باز می شود، حالا باید دید با گذشت حداقل یک دهه از ابلاغ آیین نامه فعالیت سمن ها، این سازمان ها در چه نقطه ای هستند؟

خانواده حلقه مفقوده در موضوع عفاف و حجاب است

بانو نیوز - تهران - کارشناس حوزه و دانشگاه گفت: نکته انحرافی که امروزه در بحث عفاف و حجاب در سطح جامعه مطرح شده، مساله زن است در صورتی که خانواده به عنوان حلقه مفقوده در این بخش مطرح است.

ساير مطالب

انتقاد خلیل آبادی از "انتقال معتادان متجاهر به کهریزک" و سرریز آسیب‌های اجتماعی تهران به «ری»

نحوه فعالیت و رتبه‌بندی سمن‌های جوانان حوزه گردشگری + جزئیات

جدایی ده‌ها کودک مهاجر از والدینشان در آمریکا

آمریکا قادر به بازگرداندن ده‌ها کودک مهاجر به والدینشان نیست

ابتکار: ماهاتیر همراهی خود با ایران را اعلام کرد

دیدار فرستاده ویژه روحانی با نخست وزیر مالزی

آغاز پرداخت مابه‌التفاوت افزایش «حقوق»‌ها و «وام» بازنشستگان از مرداد + جزییات

اینفوگرافی / هزینه کاربران برای بازی‌ها رایانه‌ای

پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق مستمری‌بگیران در نیمه نخست مرداد

اعتراض انجمن حمایت از حقوق کودکان به پخش «اعترافات» دختر 17 ساله از تلویزیون

تعهد 200 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون در اشتغال‌زایی مددجویان

دستگیری 9000 نفر با جرائم مواد مخدر/ پلمب 100 خانه قرمز در شوش

دستگیری 9000 مجرم با جرائم مواد مخدر/ پلمب 100 خانه قرمز در شوش

«خانه کوچک»؛ مامنی برای کودکان معلول ذهنی

یک‌چهارم کودکان جهان در جنگ و بحران زندگی می‌کنند

ابتکار با وزیر امور خارجه مالزی دیدار کرد

ابتکار با ماهاتیر دیدار کرد

تقویت نشاط ورزشی با راهبرد اوقات فراغت

صدور «پروانه‌ تخصصی ازدواج» به روانشناسان و مشاوران واجد شرایط

خانواده، از مهم‌ترین علل کاهش خشونت در جامعه

جریمه برای دور ریختن غذا در عربستان

جلوه‌ای از محرومیت در"شادآباد"

چگونه "تلگرام" به مدد نسخه‌های فارسی از پنجره به کشور بازگشت!

اهم اقدامات دولت در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعلام شد

تشکیل ستاد مردمی "عفاف و حجاب" از 19 تیر

ایرانیهایی که چهارفصلی را تجربه نکردند/تهیه بسته‌ سفر کارمندان/جزئیات جشنواره تابستانی سفر

ویدئو / دستبند مخصوصِ بیماران مبتلا به اوتیسم

4 هزار مدرسه متروکه به دهسرا تبدیل می شود

وعده تامین اجتماعی برای حل مشکل بیمه‌ رانندگان تاکسی و اتوبوس

وقتی دارو خطرناکتر از موادمخدر می‌شود/طنز تلخ نظام سلامت - تغییر جای بیمار با پزشک

افزایش کمک هزینه سفر بازنشستگان / پیش‌بینی اعزام 10 هزار نفر به کربلا

ویدئو / تازه‌ترین وضعیت آب در خوزستان

طرح تشدید مجازات اسیدپاشی به زودی در مجلس بررسی می شود

ایرانیهای که چهارفصلی را تجربه نکردند/تهیه بسته‌ سفر کارمندان/جزئیات جشنواره تابستانی سفر

فرصت انتقاد جوانان را مدافع عفاف و حجاب می کند

آغاز طرح کارورزی و مشوق‌های بیمه‌ای در حوزه گردشگری

خود مراقبتی، کوهپیمایی و جنگل نوردی به وقت جوانان

افزایش پوشش داروهای بیماریهای خاص/خدمات گران MRI محدود می‌شود

بررسی قسطی شدن پرداخت هزینه بیمه سلامت ایرانیان

توهین خبرنگار خارجی به زنان با به‌کار بردن صفت "ناقص‌الخلقه"

200 دلار ارز به هر زائر حج پرداخت می شود

فتاح : ایتام کشور 800 هزار حامی دارند

موافق برخورد خشونت آمیز با موضوع حجاب نیستیم

طرفدار خشونت در امر حجاب نیستیم/ تشکیل ستاد مردمی "عفاف و حجاب" از 19 تیر

برگزاری همایش حریم زیبایی در سایه عفاف در هفته عفاف و حجاب/ اعزام دختران به مسجد مقدس جمکران

دوست داشتم "هاشمی" شهردار تهران شود/بخشی از هزینه ساماندهی «متکدیان» را برعهده می‌گیریم

خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند/افزایش 14 درصدی مستمری مددجویان از ماه آینده

خدمات پرستاری به منزل می آید

سیستان و بلوچستان ششمین استان کم بارش کشور است

وجود بیش از سه میلیون زن سرپرست خانوار بیکار در کشور

از افزایش وام ضروری بازنشستگان تا برخورد گشت ارشادی در موضوع حجاب جوابگو نیست

حفظ سرمایه اجتماعی مهمترین نیاز کشور است

برنامه‌های هفته تامین اجتماعی اعلام شد

نگهداری بیش از 26 هزار نفر در مراکز شبه‌خانواده بهزیستی

برخی دنبال انحلال شورای اجتماعی زنان هستند

کودکان و نوجوانانی که عوارض پیری می‌گیرند/ تعطیلی به مراکز درمانی می‌رسد؟

پنج هزار اثر از زنان اهل قلم در انتظار جایزه پروین

شاخص ها برای عدالت جنسیتی شاخص هایی پراشکال با تقلید از سازمان های بین المللی

افتتاح مجتمع فوریت‌های اجتماعی تهران/جمع‌آوری 5000 معتاد متجاهر پایتخت طی یک ماه

اهمیت شماره 190 برای مردم

افزایش مبلغ «وام» ضروری بازنشستگان وپرداخت‌ آن ازشهریور/به‌کارگیری فرزندان بازنشستگان در شرکتها

پروازهای حج از 28 تیرماه آغاز می شود

پرداخت سود سهام عدالت به خانواده فوت شدگان آغاز شد

سن مصرف مواد مخدر و روانگردان‌ها در زنان پایین آمده است

یک میلیون نفر سال گذشته وام ازدواج گرفتند

ویدئو / بی‌برقی این روزها و مسئولیت اجتماعی ما

برخی محدودیت‌ها در اجرای کنسرت زنان سلیقه‌ای است/ برخورد گشت ارشادی در موضوع حجاب جوابگو نیست

اعطای تسهیلات بدون بهره به بازنشستگان از مرداد

ساماندهی اورژانس 17 بیمارستان/130 میلیون مراجعه به مراکز درمانی در هرسال

تغییر ساعات کاری مهدهای کودک از فردا

پیشنهاد ساماندهی "خرده‌فروشان" در کهریزک بود نه معتادان

ساعت کار مهدکودک های تهران از 6 صبح شد

جای خالی وزیر زن در کابینه دولت

توجه به زنان، حال جامعه را خوب می‌کند

توازن دسترسی مردان و زنان به امکانات ورزشی رعایت شود

ایجاد مراکز حمایت‌های اجتماعی و روانی از معتادان بهبود یافته

تشکیل ستادی برای بهبود شرایط زندگی زنان در دولت

استقبال مجمع عمومی فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی از اقدامات ایران

کتایون ریاحی ویلچر نشین شد

تاثیر800 برابری مخدرهای نوظهورنسبت به «هروئین» / «شیشه» رایج‌ترین مخدر نوظهور وارد شده به ایران

ابتکار خبر داد: تشکیل ستادی برای بهبود شرایط زندگی زنان در دولت

رییس کمیته امداد: 15 درصد زنان سرپرست خانوار مطلقه هستند

تغییر کار ادارات استان تهران، دستگیری سلطان سکه،ادامه خاموشی‌ها در صورت عدم صرفه‌جویی و...

مشارکت 4 سال یکبار شهروندان در تصمیم گیری ها حداقلی است

چگونه مغول زمین ایران را فتح کرد اما نتوانست سرزمین ایران را فتح کند/صندوقخانه هر ایرانی کجاست؟

اکسیر «تدبیر ایرانی»، سد تحریم را می شکند

تعداد معتادان ثابت و تظاهر به اعتیاد افزایش یافته است

شناسایی زنان ایرانی دارای همسرافغان درافغانستان/ نظر ابتکار درباره ازدواج دختران بدون اذن پدر

شناسایی زنان ایرانی دارای همسر افغان درافغانستان/ نظر ابتکار درباره«ازدواج دختران بدون اذن پدر»

36 هزار دهیاری، پیشتاز مدیریت محلی

چرا بی‌دلیل عصبانی می‌شویم؟

بررسی معضلات و مباحث اجتماعی در کمیسیون اجتماعی با حضور وزیر کار

بررسی جزئیات طرح تشدید اسید پاشی و طرح تشدید مجازات جرائم خشن در کمیسیون حقوقی

حذف طرح ترافیک نماینده سابق مجلس به دلیل ارسال مدرک جعلی/ کاهش 500 هزار نفری شمار معتادان کشور

ایران جزو 20 کشور برتر عضو فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ

هیچ تدابیری در حوادث غیرمترقبه برای معلولان اندیشده نشده است

اینفوگرافی / تغییرات سفره ایرانی‌ها طی 10 سال

جشنواره دختران ایران زمین برگزار می شود

سرانه تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد اعلام شد/سهم مسکن در سبد هزینه خانوار شهری و روستایی

هشت درصد تماس‌های 123 البرز به کودک آزاری مربوط است

نقش تامین اجتماعی در مقابله با عملیات روانی دشمنان

کاهش 500 هزار نفری شمار معتادان کشور/ افزایش 85 درصدی کشت مخدر در افغانستان

24 ساعت چشمانم را ببندم بیش از یک میلیون پناهنده از مرزهای غربی به اروپا می‌روند

جزییات درگیری با قاچاقچیان و تجهیزاتشان در مرز

150 بیمار کلیوی زلزله زده کرمانشاه در چادر زندگی می کنند

متوقف کردن قاچاقچیان مواد مخدر نیازمند همکاری‌های بین‌المللی است

توازن دسترسی مردان و زنان به امکانات ورزشی رعایت شود

اجرای کامل قانون سهمیه 3 درصدی استخدام معلولان در دستگاه‌های اجرایی

یک میلیارد ریال به آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد کمک شد

وزیر ارتباطات: رانت خوارها ستون پنجم دشمن هستند

جوانی، جرأت انتشار اسامی شرکت های دریافت کننده ارز را داد

تیم اقتصادی دولت زمینه اشتغال جوانان را فراهم کند

کدام استانها بیشترین تعداد مراجعه کنندگان زنان معتاد را دارند؟

چند راهکار برای جلوگیری از مقایسه خود با دیگران

چند راه برای یافتن ابعاد ناشناخته همسرتان

عبور از تنگناهای اقتصادی با کمک جوانان امکانپذیر است

از پیشنهاد خاموشی سیستم‌های سرمایشی ادارات تا پاتک شبانه به باغ "برره"

وزیر ورزش و جوانان: رویکرد دولت تاسیس سازمان مستقل جوانان است

نیازمند قوانین تسهیل گر برای اشتغال‌زایی جوانان هستیم

ورود جوانان به عرصه های مدیریتی تسهیل می شود

نظری: نسل اول مدیران کشور را به پویش بازی با نوه‌هایشان دعوت می‌کنم

تندگویان تاکید کرد: نگاه به جوانان در انتصابات اجرایی

تفاوتی بین اتباع خارجی و ایرانی در برخورداری از خدمات تامین اجتماعی وجود ندارد

افزایش 40 درصدی قیمت «شیشه»

رونمایی 10 طرح لباس از استانهای مختلف برای استفاده روزمره

کاهش 16 درصدی خودکشی در کرمانشاه/آخرین وضعیت ساخت مسکن مددجویان در مناطق زلزله‌زده

جمعیت روستایی ایران به 20 میلیون نفر رسید

زندگی مجازی ایرانی- محمد آقاسی*

5 تا 10 سال؛ مدت زمانی که معتادان عادی را به متجاهر تبدیل می‌کند

کاهش نرخ خودکشی در بیشتر نقاط جهان

جزئیات شیوع شناسی جدید «اعتیاد» و شرط اعلام نتایج آن

توبیخ، حکم پزشک معالج "کیارستمی" / دمای هوای 40 درجه‌ای برای پایتخت

چرا خودکشی در میان زنان افغان رایج است؟

کراک‌ درحال حذف‌شدن ازلیست مصرف معتادان/گزارشی ازرفتارخلاف شئونات خانواده‌ها در ورزشگاه نداشتیم

دلایل مخالفت‌ها با ورود خانواده‌ها به ورزشگاه آزادی/ گزارشی از رفتارهای خلاف شئونات نداشتیم

برخورد دولت با افرادی که بخواهند از شرایط کنونی به نفع خود و ضرر مردم اقدام کنند

ادعای تجاوز به 4٠ نفر در ایرانشهر کذب است/تاثیر گردش مالی موادمخدر بر بازار «ارز»

ابتکار: برخورد دولت با افرادی که بخواهند از شرایط کنونی به نفع خود و ضرر مردم اقدام کنند

کاهش سن اعتیاد در امارات

ادعای تجاوز به 4٠ نفر در ایرانشهر کذب است/ گردش مالی موادمخدر و تاثیر آن بر بازار ارز

اتمام مهلت بهره‌مندی از قانون «بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان»؛ امروز

دستگاه‌هایی که قانون استخدام معلولان را دور می‌زنند

وجود 3000 منطقه حاشیه‌نشین در کشور/سکونت 11 تا 19 میلیون نفر در این مناطق

همه برای مقابله با فراگیری ناامیدی در جامعه مسئولیم

از تاثیرات آب سرد بر کبد تا تراموا به تهران می رسد

پسر همدانی پدرش را کشت

12 تخلف بهداشتی سواحل / قلیان کنار دریا ممنوع

هلال احمر به 50 هزار نفر در سال آموزش پیشگیری از اعتیاد می دهد

مسافران عتبات عالیات بخوانند

خبرهای خوشی درباره پرداخت «وام» به بازنشستگان در راه است